2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Aldım ben de radyatörü :) inşallah iyi çıkar canım. Bez, ıslak mendil alışverişini de halletmiş oldum. Bezin tanesi 0.31 kuruşa geldi radyatör sayesinde
ooo süpersin nasıl buldun bezin o kdr ucuzunu ya hahahh

ıslak mendil ne tercih ettin canım ? ben komili yeni doğan aldım ama safsu pamuk 1 paket aldım yetersiz daha almam lazım bence

Son düzenleme:
Arkadaşlar kendime emzirme koltuğu hediye almak istiyorum. Istanbulda 500 600 civarında bulabileceğim bir yer var mı biliyor musunuz :)

ooo süpersin nasıl buldun bezin o kdr ucuzunu ya hahahh

ıslak mendil ne tercih ettin canım ? ben komili yeni doğan aldım ama safsu pamuk 1 paket aldım yetersiz daha almam lazım bence
Canım uni baby aldım ama bir arkadaşım bebeğinde kızarıklık yaptığını söyleyince 6lı paket aldım denemek için iyiyse devam ederim zaten evde pamuk su kullanacağım. Bez işi şöyle oldu, sepet radyatörle 300ü geçince ürünlere ekstra indirim eklendi hatta radyatör 264liraya düşmüş oldu :) kara cuma yaradı bana

Arkadaşlar kendime emzirme koltuğu hediye almak istiyorum. Istanbulda 500 600 civarında bulabileceğim bir yer var mı biliyor musunuz :)
Of kendimi görüyorum yine çok çok istiyorum emzirme koltuğu amacım emzirmeden ziyade kitaplık köşeme koyup keyif yapmak istiyorum ama çok pahalılar bulursan haberleşelim canım

Efsane cuma firsatindan neler aldiniz???

Boba 4g ergonomik kanguru aldim ya bir hışımla, simdi o kadar da ihtiyac olacak mi diye dusunmeye basladim, indirim de olsa az para verdik sayilmaz cunku.

Eve deterjan filan aldim ivir zivir. Bebege ise ek olarak:

Bebedor tirnak makasi seti
Mustela gentle sampuan
Dalin granul sabun toz deterjan (bahsettiginiz sabun tozu bu da olur mu acaba?)
Uni baby wipes islak mendil 24lu (yenidogan da almistim onceden, bu seferkini daha sonrasi icin stok olarak aldim)

Bir de kendime Depend kadinlar icin hasta pedi aldim 1 paket.

Aaa depend hiç aklıma gelmemişti bak tüh listeme baksaydım keşke alırken.

Ya o bebek bezi gibi yandan acilmalimi yoksa direk kulot şeklinde mi kulot seklinde o aci siziyla biraz zor gibi sanki diyip kafami karistirdilar
Kulot seklinde giyilen cikarirken yandan yirtilarak acilan ve normal ped seklinde olan olarak iki modelini biliyorum Depend markasinin. Bebek bezi seklinde circirtli olanlar hastanede giydiriliyor bir tane de yedek veriliyor sanirim ablamda oyle olmus. Ben normal ped seklinde olanindan aldim.

Alsammi almasammi arasinda kaldim birazda kafami karistirdilar rahat kullanamazsin falan diye ama yirtilip aciliosa zor olmaz heralde

ay çok şanslısın canım ben tek seferde 457tl alışveriş yaptım ama bana ekstra indirim vermedi vermedi

Alsammi almasammi arasinda kaldim birazda kafami karistirdilar rahat kullanamazsin falan diye ama yirtilip aciliosa zor olmaz heralde
Evet cikarirken sorun olmaz ama giyerken biraz zor olabilir mi belki. İnsaallah cok rahat gecer dogumlarimiz, dogumdan hemen sonra da her hareketi kolaylikla yapariz.

Evet cikarirken sorun olmaz ama giyerken biraz zor olabilir mi belki. İnsaallah cok rahat gecer dogumlarimiz, dogumdan hemen sonra da her hareketi kolaylikla yapariz.

İnsallah ya zaman gittikce daraliyo valla.Bu lanolin kremleri ne zaman kullanmaya baslasak acaba gogus ucu yarasi cok korkutuyo beni

hayırlı olsun cnm. Bende

weewell kurutmali sterilizator
yağlı radyatör
2 adet çıngırak
emzirme önlüğü
birde bluetooth kulaklık aldım.

Inşallah iyi bir alışveriş yapmışızdır.

Ama bebişime tarak fırça seti alacaktım indirimdeydi onu unuttum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…