2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Arkadaşlar ben Bebek için battaniye aldım da pamuk oranına bakmayı unuttum eve gelince farkettim ki %100 polyestermiş yıkadığım için değiştiremem de artık. Yanlış Bi seçim mi yaptım zararlı mı çok kullanmasam mı acaba

benim bahsettiğim silikon üstüne kapatıp emziriyorsun sağ göğsüm için almıştın bende ama kabul etmemişti
Bi bu var koruyucu biz bunu ablamin gogus ucu olmadigi icin kullanmistik ama bebek cok zorlanmisti

Bide bu var gogus kalkani benim bahsettigim bu icinde sut toplaniomus hem gogsu o sut daha cabuk iyilestiriyomus hemde kuruyup ped ve camasir yapismadigi icin can acitmiyomus tabi neyin ne oldugunu kullaninca anlicam

kızlar ben bu takımı aldim avm den bir takimda internet den bakim dedim karsima aldığım çıktı

Kadife tarzi olanlarda polyester oluyo az da olsa bebegin tenine direk temas etmicek nede olsa cok sorun olmaz heralde ama isi olarak nasi bi etkisi olur bilemedim

Normalmi olucak dogum sezeryanmi ben gecelik istemiyorum pijama aldim ama geceliksiz olmaz pijama giyemezsin diyolar ama geceligi hic sevmiyorum
benim sezeryan olacak canım benim ben pijama takımı olarak koymak istiyorum.
ben iki dogumumdada aynı geceliği giydim halada duruyor birerkez giydim bunda gecelik almamda hastane çantama koymamda ..
yanimda kac kişi olacak yardimci olurlar üçlü takim alacağım iki takimida cantama koyarim ..
bu resmini attigim takimin üstüne yelek aldık cok güzel uzun ve triko ayağı kalktigimda giyerim

Bende istemiyorum gecelik zaten uygun gecelikte yok anca bilegime kadar uzun diktitmem lazimki ayaga kalktigimda bi yerim gorunmesin oda ugrastirici pijama rahatsiz ettimi dikislerini filan

Bende istemiyorum gecelik zaten uygun gecelikte yok anca bilegime kadar uzun diktitmem lazimki ayaga kalktigimda bi yerim gorunmesin oda ugrastirici pijama rahatsiz ettimi dikislerini filan
pisama çok rahat normal pijama gibi değil beli kordonlu on kisim giymesi çok rahat hiç sıkmayacak ve dikise degme ihtimalide yok, zaten dikiş kapalı olacak bir hafta sonra açılıyor ..
rahat pijamalari giyebiliriz..

pisama çok rahat normal pijama gibi değil beli kordonlu on kisim giymesi çok rahat hiç sıkmayacak ve dikise degme ihtimalide yok, zaten dikiş kapalı olacak bir hafta sonra açılıyor ..
rahat pijamalari giyebiliriz..

Ay icim rahatladi ya valla benim pijamalarinda beli bol insallah skinti olmaz bakalim

Normalmi olucak dogum sezeryanmi ben gecelik istemiyorum pijama aldim ama geceliksiz olmaz pijama giyemezsin diyolar ama geceligi hic sevmiyorum
Ben de sezaryen olucam ve oijama aldim. Etrafimda ki cogu sezaryen olan arkadasim pijama kullanmis. Onemli olan yuksek belli ve bol olmasi pijama altlarinin. Insanlar neden kullanamazsin kesinlikle diye dayatiyorlar anlamiyorum. Herkesin rahat kullanma sekli farkli

Bana doktorum 2 gun giydirmedi pijama altimi normal dogum die gittigim icin pijams almistim....ustunu giydim alit acik

arkadaşlar aranizda sling kullanan var mı. ben,almak istiyorum ancak karar veremiyorum. yaptığım araştırmada boba marka hoşuma gitti 180 tl fiyatı var birde sevi bebenin slingi var o da 60 lira civarı. 3 kat fiyat farkı var hangisini almam gerektiği konusunda kararsızım :/

Bana doktorum 2 gun giydirmedi pijama altimi normal dogum die gittigim icin pijams almistim....ustunu giydim alit acik
Ilk defa duydum sadece bu konu icin de soylemedim zagen. Ben etrafimda ki insanlardan aa mutlaka su kadar sundan al sunu asla alma tarzi yaklasimlari hic hosuma gitmedigi icin yazdim. Bu yuzden sadece cevremde ki birkac insana danisabiliyorum. Herkes en bir bilen olarak gostermeyi cok seviyo kendini. Oysa ki her annenin kullanisli bulup bulmadigi seyler cok degisik

Slingi ben de dusunmustum ama bazi soru isaretlerim var. Baglamasi cok uzun suruyor mu ,her wc ye gittiginde cikarmak zorunda misin, sezaryenden ne kadar sure sonra kullanilabilir vs.
Bence farkli markalar da olsa aynidir canim. Hatta kumas alio sen bile ebatlarina gore kesebilirsin

ben yapamam canım hic elimden gelmez ama bu kadar fiyat farkı olunca kumaşından mı fark var acaba diye merak ettim.

Slingle ilgili ekleyeceğim videoları izlemenizi tavsiye ederim, her markayı ve bence ucuz olanları almamak gerekiyor. Bir de emzirme pozisyonunda kesinlikle taşımamak lazım, bebeğin kafatası tam gelişmediği için. Kumaşın esnek olması lazım ve özellikle bacak pozisyonu çok önemli, rahat ve aşağı doğru sarkmalı. Ben de almayı düşünüyorum çok araştırdım. Örneğin patikli tulumla kesinlikle sling kullanmamak gerekiyormuş, bunu yeni öğrendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…