2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

tam bir alışveriş çılgınlığı di mi :)

Hiç düşünmedim ama herhalde ben alsam buharlı olanı tercih ederdim mikrodalga/ radyasyon ilişkisinden dolayı.
şimdi orda da şöyle bir şey var buharlı alıp 250 tl vereceksem 350 verip ekstra buharli pişirme ürününü mu alsam diyorum ayy sonu yok bunun

son kullanma tarihine degistiririz artik napalim meraktan acmis bulundum kutuyu

aynen cnm doğumdan sonra 8 ayın var sanırım kullanırsın 8 ay sonra değiştirirsin üzülme boşver

Yakın tarih değil ki canım o zamana kadar kaç kere daha kullanırsın

Ne sekilde oldugunu bilmeyince bian yakin tarih diye üzüldüm yani almisken iyi olsun mantığıyla ama dediginiz gibi degistirilir o zamana kadar insan takintili olunca

Ne sekilde oldugunu bilmeyince bian yakin tarih diye üzüldüm yani almisken iyi olsun mantığıyla ama dediginiz gibi degistirilir o zamana kadar insan takintili olunca
Boş ver üzülme canım zaten damlaları hemen bitiyor yedek uçları hemen kullan at hortumuda bir kaç kullanırsın için rahat etmezse degistirirsin ama gerek yok bu emzik değildi bir saniye burnu çekiyor oo kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…