2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Canım son kullanma tarihi önemli. Bende emzik almistim başka bir siteden bana 5 sene öncesinin son kullanma tarihi bulunan emzik göndermişler. düşünsene o plastik o silikon ne hale gelmiştir çocuk emdikçe ona geçer zararlı. Burun asporatoru de aynı mantık sonuçta ki son kullanma tarihi koyuyorlar.

:KK43: son kullanma tarihine degistiririz artik napalim meraktan acmis bulundum kutuyu

aynen cnm doğumdan sonra 8 ayın var sanırım kullanırsın 8 ay sonra değiştirirsin üzülme boşver

Yakın tarih değil ki canım o zamana kadar kaç kere daha kullanırsın

Ne sekilde oldugunu bilmeyince bian yakin tarih diye üzüldüm yani almisken iyi olsun mantığıyla ama dediginiz gibi degistirilir o zamana kadar insan takintili olunca :KK43:

Ne sekilde oldugunu bilmeyince bian yakin tarih diye üzüldüm yani almisken iyi olsun mantığıyla ama dediginiz gibi degistirilir o zamana kadar insan takintili olunca :KK43:
Boş ver üzülme canım zaten damlaları hemen bitiyor yedek uçları hemen kullan at hortumuda bir kaç kullanırsın için rahat etmezse degistirirsin ama gerek yok bu emzik değildi bir saniye burnu çekiyor oo kadar

Kızlar hepsi burdadan yoyko Travel sistem araba ve çanta aldım :KK66: ikisi de indirimdeydi :KK66: araba normalde 1300 izmirde bayisinde. Ama indirimden 700e aldım.

Eklentiler

• Screenshot_2017-11-24-19-54-19.png
    Screenshot_2017-11-24-19-54-19.png
    101,8 KB · Görüntüleme: 81
X