2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ben 2. Katta Baby Class Bebek dunyasi diye bir dukkandan Cassiope marka 10lu hastane cikis seti aldim, kiz bebek icin, etamin nakisli, pembe. Nakit 100 tl. Ama simdi nedir fiyati degismis midir bilemem, 2 ay kadar oldu sanirim bizim alali. Diger girdigim dukkanlarda hep 180 tl civari diyorlardi ayni model ve marka icin.
Çok teşekkür ederim aklımda bulunsun dediğin yere Bi bakayım

Henüz almadım canım ben. Ama nette okuduğum yorumlara göre Altus markası önerilmiş termostatlı, saat kurulunca otomatik başlıyormuş. Onu alacağım büyük ihtimalle
bende bunu beğenmiştim canım az önce hepsi burada da black friday dolayısıyla güzel indirimde vardı satın aldım . almayı düşünüyorsan kaçırma :)

Kizlar mamacim siparisim geldi otri bebe aspiratorun kullanim tarihi 08.18 monodoz 11.18 tarihi yakin urun gonderilmis cok uzuldum ya :KK43:

Kalorifer harici ekstra isitma icinmi kullanicaksiniz bunu acaba
Evim merkezi ısıtma olduğu içim alacağım canım ben. Gece ve mevsim geçişlerinde yanmıyor çünkü. Banyo sırasında odayı ısıtmak için bir de. Çünkü banyo sonrası özellikle yenidoğanların vücutlarında kendini ısıtma yetisi pek olmadığı için çok üşüdüğünü söylediler.

İade et canım içine sinmediyse yeni tarihli istiyorum diye sipariş notu düşebilirsin
Evim merkezi ısıtma olduğu içim alacağım canım ben. Gece ve mevsim geçişlerinde yanmıyor çünkü. Banyo sırasında odayı ısıtmak için bir de. Çünkü banyo sonrası özellikle yenidoğanların vücutlarında kendini ısıtma yetisi pek olmadığı için çok üşüdüğünü söylediler.

Merkezi sistemde zor oluyo evet gece kapatıyorlardi bizde zorlaniyoduk gece bebek icin ins isinize yarar

Aldigim urunude acmis bulundum kutusunu geri gonderemem ama bunun son kullanma tarihinin niye onemi var onuda anlamadim plastik bi boru yani :KK43:

Düşünüyorum canım hatta fiyatını biliyorum cidden iyi indirmişler eşimi bekliyorum birkaç ürün daha var onları belirleyelim diye :)
nasılsa kargo ücretsiz ya ben aklıma geldikçe alıyorum :KK45: cingiraklarda indirime girmiş geçen civilde çıngırak beğenmiştim 45 tl civarıydı 32 tl ye düşmüş onu da aldım :KK49: sterilizatorde indirim girmiş aslında ama buharlı mı alsam mikrodalga içine giren mı alsam kararsizim

nasılsa kargo ücretsiz ya ben aklıma geldikçe alıyorum :KK45: cingiraklarda indirime girmiş geçen civilde çıngırak beğenmiştim 45 tl civarıydı 32 tl ye düşmüş onu da aldım :KK49: sterilizatorde indirim girmiş aslında ama buharlı mı alsam mikrodalga içine giren mı alsam kararsizim
:KK70: tam bir alışveriş çılgınlığı di mi :)

Hiç düşünmedim ama herhalde ben alsam buharlı olanı tercih ederdim mikrodalga/ radyasyon ilişkisinden dolayı.

Su merkezi isitmayi hic anlamıyorum bizim evde öyle bir kaç saat yanıyor yarım saate ancak ısınıyor zaten sonra bir kapanıyor kaç saat yanmıyo oda ısısı şaşıyor. Bende dereceyi sabitleyip 7 24 yakmayi düşünüyorum

Merkezi sistemde zor oluyo evet gece kapatıyorlardi bizde zorlaniyoduk gece bebek icin ins isinize yarar

Aldigim urunude acmis bulundum kutusunu geri gonderemem ama bunun son kullanma tarihinin niye onemi var onuda anlamadim plastik bi boru yani :KK43:
Canım son kullanma tarihi önemli. Bende emzik almistim başka bir siteden bana 5 sene öncesinin son kullanma tarihi bulunan emzik göndermişler. düşünsene o plastik o silikon ne hale gelmiştir çocuk emdikçe ona geçer zararlı. Burun asporatoru de aynı mantık sonuçta ki son kullanma tarihi koyuyorlar.

X