2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Benim sütyen ölçüm hiç degismedi canım. İki kızımı da emzirdim. İkisinde de 85 beden kullandım.

O kadar cok hicbir sutyene sigmiyorsun lafi duydum ki cok sadirdim bak. Herkesin farkli oluyor demek. Mutlaka buyuyecek diye bakmamak lazim o zaman maksimum bir beden buyuk yeterli olur heralde
Kesinlikle 1 beden büyük yeterli bence. Zaten emzirme sütyenleri süngerli falan olmadığı için öyle çok da sıgmama sorunu olmaz.

Merhaba arkadaşlar yarın alışveriş için havuzluhana gidicem oradan alışveriş yapan varsa nerelerden ne almamı tavsiye edersiniz.
Ben 2. Katta Baby Class Bebek dunyasi diye bir dukkandan Cassiope marka 10lu hastane cikis seti aldim, kiz bebek icin, etamin nakisli, pembe. Nakit 100 tl. Ama simdi nedir fiyati degismis midir bilemem, 2 ay kadar oldu sanirim bizim alali. Diger girdigim dukkanlarda hep 180 tl civari diyorlardi ayni model ve marka icin.

Arkadaşlar bebeğin odasına yağlı radyatör mu alsam yoksa duvara ufo mu moteletsem. Var mı yağlı radyatör kullanan memnun musunuz

Arkadaşlar bebeğin odasına yağlı radyatör mu alsam yoksa duvara ufo mu moteletsem. Var mı yağlı radyatör kullanan memnun musunuz
Canım ben yağlı radyatör alacağım baya bakındım bu konuda. Ufo gördüğü yeri ısıtıyor sadece ve havayı çok kurutuyor anlık ısıtma sağlıyor kapandıktan çok kısa süre sonra oda soğumaya başlıyor. Bebek odalarında genelde yağlı radyatör tercih edilmiş. Önceden alıp bir süre açık ortamda çalıştırmak gerekiyormuş sadece kokusu çıksın diye o kadar.

Ufo cok bas agritio yagli radyatör cok guzel canim

Teşekkür ederim arkadaşlar benim de içime yağlı radyatör sinmişti. Kullandığınız memnun olduğunuz marka var mı

Teşekkür ederim arkadaşlar benim de içime yağlı radyatör sinmişti. Kullandığınız memnun olduğunuz marka var mı
Henüz almadım canım ben. Ama nette okuduğum yorumlara göre Altus markası önerilmiş termostatlı, saat kurulunca otomatik başlıyormuş. Onu alacağım büyük ihtimalle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…