2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

kızlar bebişlerin yatakları için dönence aldınız mı
uzmanlar uzun süreli çalıştırılmasını önermese bile benim sanki alasım var
ama fiyatları çok fazla

Keşke 11.11'de alsaydın canım, belki yarınki indirimde bulursun. Ben 11.11'de n11den Stylo Aider aldım, biraz büyük ama çok beğendim.

Bebek bakim cantasi istemiyorum normal spor sirt cantasi istiyorum ama bakalim ins indirimde bulurum

Bu arada trendyolda chicco da 2 al 1 ode var kadife tulumlari cok güzel kampanyayla 25 30 a geliyo eksiginiz varsa kesinlikle tavsiye ederim

Bebek bakim cantasi istemiyorum normal spor sirt cantasi istiyorum ama bakalim ins indirimde bulurum

Bu arada trendyolda chicco da 2 al 1 ode var kadife tulumlari cok güzel kampanyayla 25 30 a geliyo eksiginiz varsa kesinlikle tavsiye ederim

Decatlon dan normal sırt çantası al canım öyle bi şey ise aradigin

Canım yazmışsın ama almak isteyen olursa diye tekrar yazayım anneler kulübüne üye olana 20lira çek tanımlıyor joker. Haftasonu kargo ücretsiz kampanyası da oluyor sık sık. Öyle olunca 14gibi bir fiyata denk gelmiş oluyor :) ürünü test ediyorum cam falan açıp bence çok iyi hem tasarımı da güzel sevdim ben :)
speedy-gonzales

Canım ben üye oldum ama hediye çeki tanımlamadılar :/

ama fiyatları çok fazla
Canım tepesine İKEA'nın dönmeyence oyuncağı var kırmızı renkli olanını alacağım ben kırmızı, siyah ve beyaz renkler yenidoğanın algıladığı renkler çünkü. Projektör aldım ışıklı müzikli gece lambalı bir şey :)

ama fiyatları çok fazla
Dönence ben almayacağım. Bebeklerde şaşılığa neden oluyormuş yakın olduğu için. En güzeli tavana yansıtılan projektörden alıcam.

Hanimlar ve ozellikle yine tecrubeli anneler.
Emzirme sutyeni mi emzirme atleti mi ve sutyen sizce su an ki olcuden ne kadar buyuk olmali?
Bi o eksigim kaldi dun gidip aldim camasircida ki kadinlarin tavsiyeleriyle ama gogsum sut gelince buyuse bile sanki o kadar buyumezmis gibi geliyor.
Sizin tavsiyelerinizi de alayim degistiririm belki yikayip hastane cantama koymadan

Ben de aynisini almistim canim ama henuz acip ta kullanmadim hic. Deneyip memnun kalmana sevindim

Ben biraz panigim banyo ve tirnak isini komple anneme birakicam yapamam cunku
Ben simdiden youtube dan yenidogan banyolarini seyrediyorum, icime hangisi sinerse onu ornek alip yikiycam canim. Bence sen de biraz video seyredersen korkun kirilip biri aklina yatabilir kendin yikaman icin

Fotoğrafları var mı?

Tamam teşekkürler. Ben de sanırım hepsiburada'dan alacağım. 1 numara 2-5 kg için yazıyor, kaçlı paket olarak almak yeterli olur acaba? Hemen kilo alıyor bebekler büyüyor deniyor ama tecrübem yok hiç.
Tamam teşekkürler. Ben de sanırım hepsiburada'dan alacağım. 1 numara 2-5 kg için yazıyor, kaçlı paket olarak almak yeterli olur acaba? Hemen kilo alıyor bebekler büyüyor deniyor ama tecrübem yok hiç.
cnm ben gittgidiyordan 1 no ve 2 noyu aldım tanesi 35 kr denk geldi uygun bayağı hala varsa alabilirsin

Cnm bende omron ateş ölçer aldım alından ölçüyor seninkisi kulaktan mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…