2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

speedy-gonzales bumbo koltuğu ilk defa duydum şimdi baktım baya kullanışlı gibi görünüyor. Öğreneceklerimiz bitmiyor valla :)

Ben biraz geç farkettim 8-9 aylıktı kızım aldığımda normalde 4 aydan itibaren koyabiliyorsun ama gerçekten güzel bir ürün evde yemek yaparken masa üstüne koyuyordum alttan vakumluyor sağa sola eğilemiyor bide içinde çıkma ihtimali yok

2.ye nasip olur inşallah diyelim :) oğlana ne düşündünüz peki?

Ömer Asaf olacak kısmetse

Kizlar ates olceri nasil almayi dusunuyosunuz kulaktanmi daha iyi alindanmi bi turlu karar veremedim ona bide bebek telsizi var tabi
Canim evin dubleks deilse yada odasini hemen ayiricam demiyorsan telsiz cok gerekli bi ihtiyac deil nacizane tavsiyem. Oglum icin almamistim eksikligini hic de hissetmedim. Zaten anne olunca isitme duyun öyle keskinlesio ki hık demesine kalmadan açıyosun gözünü :)

Esimde gun icinde kamerayla izlemek istiyo bebegi cinden siparis verdik belliyoruz kulak hassaslasiyodur eminim ama misafif olur kalabalik olur duyamam farkedemem diye korkuyorum isimi saglama aliyimda gerisi Rabbime kalmis

Cnm genelde kulaktan ölçer tavsiye ediyorlar ama ben braun alından ölçer aldım memnunum da kendimizde kullanıyoruz su an odanın sıcaklığını küvete su doldurdun onun sıcaklığını süt ısıttın mesela onun sıcaklığını bile yüzeyinden ölçüyor..

Kızlar ben bu topiği unutmuşuuuum , meğer neler konuşulmuş tabii ki hepsini okudum
Biz de dün bebek odasına baktık, Balıkesir de ne kadar marka varsa gittik, aklıma iki yer yattı,ilki meltem mobilya karamel modeli, diğeri de çilek natura baby, newjoy'da ocean modeli çok beğendik ama şikayet vardaki yorumlara bakınca ürün teslimi , kurulumu baya sıkıntılı gibi geldi. Beğendiklerim fotosunu atıyorum sizce nasıl? İleride de kullanışlı olsun diye çok çiçekli böcekli olmasın dedim, onun yerine duvar kağıdı ve dekorasyonla renklendirilmiş, sizce nasıl fikir?

Eklentiler

• Screenshot_2017-08-27-12-26-31-743.jpeg
    51,8 KB · Görüntüleme: 76
  • Screenshot_2017-08-27-12-25-39-860.jpeg
    64,2 KB · Görüntüleme: 73
  • Screenshot_2017-08-27-12-24-13-192.jpeg
    45,7 KB · Görüntüleme: 88

Bende braun istiyorum ama iste herkes baska bisey diyo kafam karisiyo

Bende braun istiyorum ama iste herkes baska bisey diyo kafam karisiyo
Bende alırken bayağı yorum okumuştum ancak olumsuz yorumların hic birini yaşamadım canım sonuçta bu kadar kötü birşey olsa hem üretmezler hemde bu kadar pahalı satmazlardi diye düşünüyorum 129 ya da 139 tl ye almıştım eczaneden

Üçü de birbirinden güzel canım. Natura baby olanı daha çok beğendim ben. Daha soft renkleri. Böylece duvarları renklendirmen daha kolay olur canım.

iste hangisi daha iyi acaba dusuncesi onu en sona birakicam anca karar veririm galiba

Selam bana bazen bildirim gelmiyor
Ateş ölçer temassız aldık yemeğin suyun falan
Ölçüyor ama hiç onları ölçmedim.
Memnunum da bir sıkıntı yaşamadım.

Telsiz gün içinde çok gerekli değil ev dubleks değilse çünkü evdekilerin de sesini çekiyor yani yan odada yatıyor ise konuşmalardan zırt pırt ötüyor ama geceleri iyi oluyor başka odada yattığında falan.
Wewell kullanıyorum. E bebekten aldım çokta iyi.

guzel gunlerde kullanir insallah :) Ben eski ahsap besik aldirdim icimdeki nostalji sevgim sanirim basima bela olucak
nasıl bir şey merak ettim.
Bu arada bende severim vintage bunub dışında düz beyaz sepet beşiğimiz var ablamızdan kalma.
Bunu günlük bir kaç saat için aldım sürekli sepeti odalar arası taşımamak için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…