2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

günaydın ,
msjları geç gördüm ama gerçekten devlet hastanelerinde muamele çok kötü
tabi ki mecbur kalınırsa gidilecek , ama ben 1 ay evvel evime yakın bir kadın doğum hastanesinin aciline gittim.
ben boyle bir muamele görmedim , bana değil ama kanaması olan bir hamileye
o yuzden imkan varsa önceliğim özel hastane olmalı .

Ben 3 sene önce Bebek hareket etmiyor diye devlete gittim. 30lu haftadayım üstelik yani hareket etmesi lazım: zaten boynunda kordon dolanmış doktor hareket ermezse Doğuma alırız demişti.
Kusura bakmayın içeride kanamamasu ve Doğumu olan hastalar var deyip yolladılar beni..

canım ana kucağı bakıyordun ,
chicconunkilerde güzel , fiyatta tam aradığın seviyede

http://www.hepsiburada.com/chicco-balloon-bouncer-ana-kucagi-lilla-p-AILECHI04079349670

Güzelmiş Buda.
Kanguru olarak tavsiyem ergo baby ama çakması değil orjinali arasında çok farkı var
Aldığım ürünler arasında para verip kullandığım en iyileri bide bumbo koltuk onun için az daha büyümeli ama çok kullanışlı..

Kızlar özellikle kız anası olacaklar bebeklerine ne isimler düşündünüz. Erkek anası olacakları da ayırmıyorum guzel kız isimleri barsa önerebilirsiniz. :KK70:

Kızlar özellikle kız anası olacaklar bebeklerine ne isimler düşündünüz. Erkek anası olacakları da ayırmıyorum guzel kız isimleri barsa önerebilirsiniz. :KK70:

ben cinsiyet belirlenmeden önce kız ismi olarak melisa yada sare olarak 2 isim bulmuştum , oğlumuz olacağı için bu isimler belki başka bahara :)

CanıM benim.erkek ama kız olursa diye de eşimle konuşmuştuk oz türkçe istiyordu o

Yağmur
Nehir
Irmak
Doğa
Duru
İpek
İnci

Listemizde vardı

X