2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ben de su ana kadar hic internetten siparis vermedim. Bakarak almayi seviyorum ki iyi ki bakarak aliyorum mesela netten siparis versem kuvet ayagim ve kuvet uyumu pek guvenli olmayacakti. Ben bu ay banyo malzemelerinin hepsini aldim . Sadece sepetli kuvet ayagim, isitici fanim(bunun icin koctasa gidicem) bir de sebamed bebe sabunum kaldi istediklerim kalmadigi icin. Tabi dayanamayip birkac kiyafet aldim hosuma gidince. Bu ay ki kota doldu. Onumuzde ki aya allah kerim :)
Lcw ye de yolum duserse alici gozle bakim canim hic bakmamistim. Isitici fana bakinca aklimda sana da haber verecegim.
Bir de banyo filesi yerine kopuklu banyo filesi aldim herkes pek memnun kalmis, kullanisli olacak gibi duruyor .

Köpüklü olanların daha iyi olduğu söyleniyor canım iyi yapmışsın oh mis kokulu kokulu banyo keyfi için her şey hazır sayılır oğluşun için :) fanlı ısıtıcı tavsiyeni bekliyorum canım Şimdi evde aldığın bebek eşyalarına bakıyorsundur sık sık ah nasıl bir mutluluk değil mi

Ya sorma herseyi paketleyip kaldiriyorum biraz gecince tekrar dagitip dagitip bakiyorum. Kisirdonguye girdim :))

Bende yorumlara bakıp gecenki ebebek indiriminden köpüklü file aldım insaAllah bizde memnun kalırız canım kuzumu bıcı bıcı yaptirdigim günlerin hayali bile güzel

Canım bende kundak yapmayı düşünüyorum ama hiç araştırmadım. Sadece yarım kundak almayı düşünüyorum veya tam alsamda yarım yapıcam inşallah

Oo 2000 mi onlar mı senin yerine doğuruyor acaba ben ilkinde devlette yaptım bı kuruş bile vermedim çokta memnun kaldım kızlar yapmayın ne gerek var ya o parayla çocuğa neler alınır
Canım sen nerde oturuyorsun? Normalde ben bu yaşıma kadar her konu da devlet hastanesine gittim ama hamilelik ve doğum için özeli tercih ettim. Fiyat desen %100 haklısın çok pahalı evinde, yolda doğuran insanlar var ama devlet hastaneleri çok kötü yaa.. Istanbuldan bahsediyorum

Bende yorumlara bakıp gecenki ebebek indiriminden köpüklü file aldım insaAllah bizde memnun kalırız canım kuzumu bıcı bıcı yaptirdigim günlerin hayali bile güzel

bir ben memnun kalmadım şu köpük fileden suyun üstünde kalıyor çocuk vücüdü soğuyor
Ama atmadım oğlumu tek yıkarım dedim banyoda lavaboya koyar hızlıca yıkarım diye düşündüm

Kızlar bebek arabasını naptınız aldınız mı?

Alanlar hangi marka model aldı paylaşabilir mi?
Ben henüz almadım ancak bugün bebek arabalarına göz attım maclaren quest almaya karar verdim sayılır. Artı yanları 5.6 kilo çok hafif ve sağlam. Ancak anakucagi yok. ilk 3 ay sırt destekli şekilde içine koyup arabayı da tam yatar pozisyona getirip o şekilde kullanmayı düşünüyorum. Satıcı ilk 3 4 ay için zor olacağını söyledi bu şekilde kullanmamin ancak ben hafif bir bebek arabası istediğim için sanırım alacağım.

G gogo7_ ana kucağı elimde var o yüzden ilk aylarda da kullanabileceğim tam yatarlı modellere bakıyorum. Bunlardan bir diğeri chicco lite way 2
Chicco urban plus
Peg perego pliko mini
Yukarıda paylaştığım araba çok pratik görünüyor videoda. Üstelik ayak tulumu da var ve hafif.
Chicco lite way'in de ayak tulumu var.
Urban plus biraz ağır bir araba ama onun da artı olarak port bebesi var. Bu dört modeli ayaklanınca yerlerinde deneyeceğim inşallah :)

babymall daha uygun ebebege gore orayida inceleyin derim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…