2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

150yi geçtiysen çanta da yolluyorlar canım :) bir günde geldi benimki
Evet gordum onu da bekliyorum. Benim siparislerim de sunlar:

Mustela dermo cleansing sac ve vucut sampuani
Chicco physio silikon emzik
Omron ates olcer
Uni baby sivi camasir deterjani
Uni baby yenidogan islak mendili
Sudocrem

Emzik 2li diye dusunup aldim fotografta iki tane emzik koymuslar, ama sonradan farkettim tekli oldugunu, o biraz dusundugumden yuksek fiyatli oldu ama neyse artik. Ayrica tirnak makasi da almak istiyordum ama unutmusum. Simdi tek basina bir daha almam, cunku kargo sadece 100 tl uzerine bedava oluyor.

Ay ben tirnaklarini kesebilcegimi hic zannetmiyorum anneme guveniyorum o konudaaa oda citcitli aldi :))

Bugun weewell oda termometresi aldim uzerinde grafik gibi bisey var onun ne oldugunu bilen varmi acaba ya da kullanan varmi

Hahaha bugün benim de siparişim geldi weewell termometre de almıştım ve manyak gibi odaya gidip gelip ışığını açıyorum ürünün

O grafik genel sıcaklık ortalaması gibi bir şeymiş öyle yazıyordu kılavuzunda. Bu arada kızlar ben bu termometreyi çok beğendim tavsiye ederim :)

Canım sanki kargo ücreti 1.80 gibi bir şey yazıyordu geçen baktığımda Aras Kargo ile çalışıyorlar

bi goz attim kilavuza ama onu farketmemisim guzel bi urun gercekten baya tavsiye edende var ins isimize yarar biz sizi termometreylemi buyuttuk lafini şimdiden duyar gibiyim :)

Canım sanki kargo ücreti 1.80 gibi bir şey yazıyordu geçen baktığımda Aras Kargo ile çalışıyorlar
Aaa gercekten mi? Hahaha, dert etmeye degmez cidden o zaman. Bircok sitede dunya para kargo. Hele hepsiburada gibi sitelerde her saticinin kendi kargosu ayri hesap ediliyor, cok cesit urun alinca 30-40 tl ye geliyor kargolar.

Neler aldınız acaba son kullanma tarihleri nasıl birde?

Canım ben taşınacağım için annemin adresini verdim, tarihlerine bakamadım henüz ama dediğim gibi daha önceden sorun yaşamadım. Cuma günü tarihlerini de paylaşırım. Annemden foto istedim, böyle gönderebilmiş fotolarını ;

Lansinoh 40 gr
Uni baby 12li yenidoğan ıslak mendil
Bebedor Biberon ve emzik temizleme fırçası
Emzik kabı (100 tl ye tamamlamak için aldım bunu 4 tlydi)

Toplam 100, 41 TL tuttu benim siparişim.

Ben de termometre alıcam canım, weewell'in hangi ürünü, bir ara paylaşabilir misin?

Ben biraz panigim banyo ve tirnak isini komple anneme birakicam yapamam cunku
Ben korkmuyorum ya, sadece uzaktan gordum yegenimi yikarlarken ama cok zor bir sey gibi durmuyordu. Bence ay tutamam cok narin, incitirim, bir sey olur diyince daha kotu zarar veririz gibime geliyor. Tabii ki haldur huldur davranamayiz ama gore gore deneye deneye alisacagiz zamanla. Zaten ilk seferler bence de tecrubeli annelerimiz, kayinvalidelerimiz bu isi cok iyi yaparlar.

Ben annem yigenimi yikarken bile panik yaptigim icin odadan atilmis bi insanim elimde olan bisey değil belki Allah bi guc kuvvet verir kendi cocuguma :)

Ay ben tirnaklarini kesebilcegimi hic zannetmiyorum anneme guveniyorum o konudaaa oda citcitli aldi :))

Uzun bir sure uyurken kesiliyor sonra büyüdüğünde uyanık aldığımız tırnak makasları korunaklı denersin yapamazsan zaten yapacak birisi mutlaka olur.

Bende akacaktım iyi oldu aynısını alayım

Ilk bebegimde bende oyle dedim dokunamsm yikayamam tirnak kesemem tirnagini arkadasim kesti kanatti yazik hala cok uzulur .....sonra babaanne yikadi kolu bacagi ayrilcak sandim bir anne en guzelini yapar gercekten kimseye emanet etmeyin

konunun başını kaçırdım sanırım :) güle güle kullanın ama nerden aldın canım? Benimde almam lazım
Sonradan gördüm jokerden almışsın :) weewellin temazsız ateşölçerlerinde civilde de indirim var bu arada almak isteyenlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…