2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

kızlar bebişlerin yatakları için dönence aldınız mı
uzmanlar uzun süreli çalıştırılmasını önermese bile benim sanki alasım var
ama fiyatları çok fazla:confused:

Keşke 11.11'de alsaydın canım, belki yarınki indirimde bulursun. Ben 11.11'de n11den Stylo Aider aldım, biraz büyük ama çok beğendim.

Bebek bakim cantasi istemiyorum normal spor sirt cantasi istiyorum ama bakalim ins indirimde bulurum :KK43:

Bu arada trendyolda chicco da 2 al 1 ode var kadife tulumlari cok güzel kampanyayla 25 30 a geliyo eksiginiz varsa kesinlikle tavsiye ederim

Bebek bakim cantasi istemiyorum normal spor sirt cantasi istiyorum ama bakalim ins indirimde bulurum :KK43:

Bu arada trendyolda chicco da 2 al 1 ode var kadife tulumlari cok güzel kampanyayla 25 30 a geliyo eksiginiz varsa kesinlikle tavsiye ederim

Decatlon dan normal sırt çantası al canım öyle bi şey ise aradigin

konunun başını kaçırdım sanırım :) güle güle kullanın ama nerden aldın canım? Benimde almam lazım
Sonradan gördüm jokerden almışsın :) weewellin temazsız ateşölçerlerinde civilde de indirim var bu arada almak isteyenlere

Canım yazmışsın ama almak isteyen olursa diye tekrar yazayım anneler kulübüne üye olana 20lira çek tanımlıyor joker. Haftasonu kargo ücretsiz kampanyası da oluyor sık sık. Öyle olunca 14gibi bir fiyata denk gelmiş oluyor :) ürünü test ediyorum cam falan açıp bence çok iyi hem tasarımı da güzel sevdim ben :)
speedy-gonzales speedy-gonzales

Canım yazmışsın ama almak isteyen olursa diye tekrar yazayım anneler kulübüne üye olana 20lira çek tanımlıyor joker. Haftasonu kargo ücretsiz kampanyası da oluyor sık sık. Öyle olunca 14gibi bir fiyata denk gelmiş oluyor :) ürünü test ediyorum cam falan açıp bence çok iyi hem tasarımı da güzel sevdim ben :)
speedy-gonzales speedy-gonzales

Canım ben üye oldum ama hediye çeki tanımlamadılar :/

Canım tepesine İKEA'nın dönmeyence oyuncağı var kırmızı renkli olanını alacağım ben kırmızı, siyah ve beyaz renkler yenidoğanın algıladığı renkler çünkü. Projektör aldım ışıklı müzikli gece lambalı bir şey :)

Dönence ben almayacağım. Bebeklerde şaşılığa neden oluyormuş yakın olduğu için. En güzeli tavana yansıtılan projektörden alıcam.

Hanimlar ve ozellikle yine tecrubeli anneler.
Emzirme sutyeni mi emzirme atleti mi ve sutyen sizce su an ki olcuden ne kadar buyuk olmali?
Bi o eksigim kaldi dun gidip aldim camasircida ki kadinlarin tavsiyeleriyle ama gogsum sut gelince buyuse bile sanki o kadar buyumezmis gibi geliyor.
Sizin tavsiyelerinizi de alayim degistiririm belki yikayip hastane cantama koymadan

https://m.joker.com.tr/urun/weewell-nem-sicaklik-olcer-1380

Canım ürün bu. Ben çok beğendim cidden.
Bu arada kızlar joker anneler kulübüne üye olunca 20lira hediye çeki veriyor ve hemen kullanabiliyoruz internet sitesinden. Yani bu ürün bana çok ucuza gelmiş oldu :)
Ben de aynisini almistim canim ama henuz acip ta kullanmadim hic. Deneyip memnun kalmana sevindim

Ben biraz panigim banyo ve tirnak isini komple anneme birakicam yapamam cunku :KK43:
Ben simdiden youtube dan yenidogan banyolarini seyrediyorum, icime hangisi sinerse onu ornek alip yikiycam canim. Bence sen de biraz video seyredersen korkun kirilip biri aklina yatabilir kendin yikaman icin

Kizlar küçuk prens konseptli yeseren kalem banner etiketler yaptirmistim bynazliya muzikli kar kuresi yastik ve defter almistim bugunde onlar geldi hastane konseptimiz hemen hemen tamam sadece oturup elde yapacaklarimi yapmak kaldi.sanirim bittiginde guzel olacak .....cocuk gibi mutlu oldum.
Fotoğrafları var mı?

Tamam teşekkürler. Ben de sanırım hepsiburada'dan alacağım. 1 numara 2-5 kg için yazıyor, kaçlı paket olarak almak yeterli olur acaba? Hemen kilo alıyor bebekler büyüyor deniyor ama tecrübem yok hiç.
Tamam teşekkürler. Ben de sanırım hepsiburada'dan alacağım. 1 numara 2-5 kg için yazıyor, kaçlı paket olarak almak yeterli olur acaba? Hemen kilo alıyor bebekler büyüyor deniyor ama tecrübem yok hiç.
cnm ben gittgidiyordan 1 no ve 2 noyu aldım tanesi 35 kr denk geldi uygun bayağı hala varsa alabilirsin

Evet gordum onu da bekliyorum. Benim siparislerim de sunlar:

Mustela dermo cleansing sac ve vucut sampuani
Chicco physio silikon emzik
Omron ates olcer
Uni baby sivi camasir deterjani
Uni baby yenidogan islak mendili
Sudocrem

Emzik 2li diye dusunup aldim fotografta iki tane emzik koymuslar, ama sonradan farkettim tekli oldugunu, o biraz dusundugumden yuksek fiyatli oldu ama neyse artik. Ayrica tirnak makasi da almak istiyordum ama unutmusum. Simdi tek basina bir daha almam, cunku kargo sadece 100 tl uzerine bedava oluyor.
Cnm bende omron ateş ölçer aldım alından ölçüyor seninkisi kulaktan mi

X