2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

özellikle tecrübeli anneler veya cevresinde tecrübe edinmiş kadinlar sizlerden fikir istiyorum. bu ev tipi ana kucakladı var ya yerden yüksekliği 50 cm fln yani yere çok yakın olanlardan bahsediyorum. titreşimli sallanabilir. sizce kullanışlı mıdır. pratik ve küçük ya hangi odaya gitsem elimde götürürüm gibi ama yere çok yakın nerdeyse sıfır gibi alıp koltuğun üstüne koysam tehlikeli mı olur ne dersiniz

Ana kucagini ben kızlarımda 3 ay kadar kullanabildim. Üç aydan sonra kendilerini aşağı kaydiriyorlar. Bi de 6. Ayda ek gıdaya gectigimde kullandım kısa bir süre. O yüzden ben ana kucağına çok para vermeyi düşünmüyorum. Hatta mümkünse birisinden bulmayı planlıyorum. Oto Koltuğu özelliği çok önemli benim için. Bi de koltuğun üstünde falan çok tehlikeli. Koltuktan ya da sandalyeden düşen bebekler duydum Allah korusun.

Oto koltugu seklinde olanlardan aldim onlar daha kullanisliymis disari cikarkn doktora gotururken evde kullaniliyor senin bahsettigini anladim herkes cok kisa kullanildigini gerek olmadigini soyluyor.

Oto koltugu seklinde olanlardan aldim onlar daha kullanisliymis disari cikarkn doktora gotururken evde kullaniliyor senin bahsettigini anladim herkes cok kisa kullanildigini gerek olmadigini soyluyor.

sizlerde öyle düşünüyorsunuz bana da pek kullanışlı gelmedi açıkçası tereddüt ettim. Teşekkür ederim

oda nemlendirici ne aldınız kızla hangi marka. ben almayı düşünmüyordum ama bebekten önce bana lazım oldu. burnum tamamen tıkanıyor geceleri ama özellikle geceleri. marka önerir misiniz

Oda nemlendiricileri de önermiyorlar. Daha fazla tıkanıyormuş burun. daha fazla rahatsızlık yaratıyormuş o yüzden almayacağım ben. Doğal yöntemlerle nemlendireceğim artık. Nemli bez veya kaseye su koyup vs.

Kızlar bu set nasıl sizce?

Eklentiler

• Screenshot_2017-11-09-12-30-20-109.jpeg
    27,5 KB · Görüntüleme: 86
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…