2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

en iyisi o zaten canim hem pompasi hem biberonu gonul rahatligiyla alabilirsin
Ama simdi baktimda bu minisiymis minisini bilmiyorum ona bise diyemicem

Gule gule giysin bebecik elbisesi de cok sirin masaallah. Yasinleri siparis verecegin sitenin ismini ogrenebilir miyim?

aldigin yesil paket premiummu beyaz paket olanmi canim bu paketlere acayip takildim :))
ya canım ben bir paket almıştım netten üzerinde premium care yazıyordu ama bu niye beyaz değil yanlış diye düşünüp iade ettim. Sanırım büyük boyların ki böyle rengi. Arkadaşıma sordum rengi değişmiş olabilir üzerinde premium care yazıyorsa o dur dedi. yani benim gibi paket rengine aldanma büyük boy paketlerde sanırım yeşilli beyazli ben artık üzerind e yazana odaklanicam :)

Canim bezler yenilenmis premium care o da ama eskisinden yani o beyaz paketlerden farkli ve internette inanilmaz sikayetler okudum yeni bezle ilgili cok tedirgin oldum ama beyaz pakette bulamadim mecbur onlardan aldim bende

Kizlar bebek sampuani, vucut losyonu, yagi vs olarak etrafimdan tecrubeli birkac kisiye danistim. Ablam Bübchen'in, eltim Mustela'nın, arkadasim da Sebamed'in urunlerini tavsiye etti. Sizden de tecrubelilerden fikirler almak istiyorum ki aklim iyice karissin, hahaha İnternet uzerinden bu marka urunlerin daha uygun fiyata alinabilecegi siteler biliyor musunuz?

ben de mustela diyorum
ve turuncu kasa internet sitesini öneriyorum:)

Canim mustelanin setini indirim yakalayip 120 ye aldim internette bu konuyu bende cok arastirdim bubcheni kuzenim ilk basta kullanmis sora mustelaya donmus daha iyi diye sebamed icinde icerisinde sls var diye yorumlar cok okudum bide goz yakiyomus

ben vucut losyonu,bebek yağı, pişik kremi ve göğüs ucu için zeytinyağı kullanacağım canım şampuan olarak unibaby yenidoğan köpük alacağım

Ay bende bebek arabası ve park yatak araştırıyorum ama bir türlü karar veremedim yaaa
Bende baya arastirdim bebek arabasi peg prego book 51 sportive cok kullanisli ve hafif geldi bana ve ne deniyor bilmiyorum da uzerinde arabasi varken de katlaniyor onu cikarip da katlayabiliyoruz iki tarafa donuk sekilde de takabiliyoruz ve kumasi gunese karsi 50 faktor koruyuculu kumasti
Park yatak icin de kraft calipso elite ler guzel 70×120 olculerde onlari begendim sende bi goz at derim

Benim park yatak kraft calipso Elite :)

Bursada oturan arkadaslar icin de gecen hafta gezmeye gitmistim bebbelife die biyer var niluferde sanirim bebek arabalarinda falan indirim var ve her 250 liralik alisverise 100 lira hediye ceki var bana uygun geldi fiyatlari yakin olanlar bakabilirler
Babyjemin katlanir kuveti 99 liraydi aldim ben

Ben de çok araştırdım, yeğenimde de şampuan olarak Urtekram kullanmıştık, çok memnun kaldık, tamamen doğal olduğu için bunu kullanmak istiyorum. İçeriğinde parfüm bile yok.

http://www.ekoorganik.com/kategori/...ram_organik_bebek_sampuani_kokusuz_250ml.aspx

Pişik ve masaj için ben de zeytinyağı kullanmayı düşünenlerdenim, şuna benzer bir yağ istiyorum, çünkü baya uzun süre kullanırım gibi geliyor :

http://www.ekoorganik.com/kategori/...inyagi-bebek-erken-hasat-soguk-sikim-250.aspx

Siyah aldım canım

Kv nin yorumunu yazayım.:

Ne bu böyle dipsiz kuyu gibi bebek bunda yatar mi bi de kokuyor bu çok kötü hahahahah
Bende siyah istiyordum benimkilerde icin kararmis senin siyah siyah ne oyle diyip duruyorlar ama yinede ya siyah ya gri alacagim ins icine yatak aldin mi peki ? Aldiysan kraftin kendi yatagini mi aldin

Bende siyah istiyordum benimkilerde icin kararmis senin siyah siyah ne oyle diyip duruyorlar ama yinede ya siyah ya gri alacagim ins icine yatak aldin mi peki ? Aldiysan kraftin kendi yatagini mi aldin

Yatak için de annemin yorumunu yazıyorum

yün yatak yapacağım ben torunuma en sağlıklısı o :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…