2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Evet benimki öyle. Ben 80x140 bile alırım diyorum çekme payı vs. Çok farkedecegini sanmıyorum. Bi büyüğünü de alabilirsin

3 hafta geriden geliyor muş çok zayıf bide kalbinde sıvı hala varmış dr çok küçük dedi ciğerleri gelişmemiş zaten moralim çok bozuk napicam bilmiyorum gelişmesi için
inşallah büyüyecek gelişecek annesiiii
duamda kalbimde seninle miniginle
sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah

Kizlar hastanede ya da sonradan eve gelenlere vermek uzere hediyelik bir seyler hazirlama asamasindayim.

Kucuk mantar tipali cam tuplerin icine kuru gul tomurcugu cayi koyup hediye etmeyi planliyorum. Ustune de "Gul kokulu kizimizin gul cayi hediyesi" diye kartlar bastiracagim. Bir de gul cayi nasil demlenir onun kisaca bilgisini veren kartlar olacak. Bu kartlari hasir iple tuplerin agiz kismina baglamayi dusunuyorum.

Ayrica lavanta keseleri cok hosuma gidiyor ama bugun daha baska bir sey gordum. Dantel gupurleri dikip icine lavantalari doldurmuslar, ucundan da puskul sallandirmislar. Oyle de bir sey dusunebilirim.

Yasin-i şerif gibi bir sey de hediye etsem mi diyorum. Kadife kaplilar var, şantuklular var, normal karton kapaklilar var, daha tam karar veremedim, belki de direkt es gecerim.

Cikolata vermeyi dusunuyor musunuz? Nasil olacak, nereden alacaksiniz?

Ben de mantar tipali küçük cam şişe içine mavi kolonya üstüne etiket ve üst tarafa dantel Kurdela

Taş tozu ndan patık kalıbı kutu içinde üstünde Kurdela etiket

Bunlar eve gelenlere

Hastanede sadece çikolata :)

Ben buyuk kolonya siseleri hazirladim. Aynali tepsiye de cikolata suslemeye karar verdim.dun en sonunda. Iki tane de cam minik fanusum var onlarin icine de sedefli drajeler doldurcam. Lohusa serbeti icin de sebil hazirladim. Hepsini kucaklayip gttcem hastaneye

mantar tıpalı şişeleri nereden aldın acebaa :) inşallah internettendir amin

Bende Yasin tesbih ve magnet dağıtmayı düşünüyorum canım mevlütte hastahanede de çikolata dağıtmayı düşünüyorum

Canım ben ya yeşeren kalem ısmarlayacağım yada doğumda çikolata dışında bir şey vermeyeceğim çünkü mart gibi mevlüt yapmayı da istiyorum o zaman da hediye dağıtmak istiyorum üst üste iki hediye sanki görmemişlik gibi geliyor biraz. Ama yapabilirim de bilmiyorum Çikolata konusunda ise isim yapan bir yerden alacaktım mado gibi mesela ama yan komşum bir çikolata almış mahalle pastanesi gibi bir yerden, sanırım pastane değil çikolatacı ama adı sanı duyulmamış bir yer. Neyse o kadar kaliteli ki çikolataları oradan almaya karar verdim yani. Sadece çikolata kablarının rengi problem şöyle ki, kızı oldu komşumun pembe ve mor renklerinde aldı, ikisininde tonu harika ama erkek bebekler için mavi tonlarında yokmuş yaa şaka gibi.. Pembe, mor, altın ve gümüş renkleri varmış ama gidip kendim soracağım bir bakalım.

O minik minik kıyafetleri yıkadım kurusun ütüleyim çantamı hazırlayım artık ne olur ne olmaz canlar
Kızlar bu arada hastaneye pijama takımı götürmeyi düşünmüyorum tesettürlü olduğum için kıyafetlerle doğurup yine giyinip kalkicam diyorum

Canim.cok gecmis olsun.umarim hersey duzelir bebegin gelisir umarim gec dollenmedir doktorun yorumu ya da tavsiyesi ne dualarimiz seninle
Dr dogmasini beklicez diyor başka sırasında yapabilecegimiz bisey yok diyo geç döllenme değil keske olsaydı yani 1 ay öncesine kadar iyiydi birden gelişimi durdu zaten detayliya 19 haftalık girdim ondan beri kalbi ciğerleri sürekli söylüyor geride çok zayıf çok küçük diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…