2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Canım ben de yeşeren kalem düşünüyorum, annem çikolata yaptıracak, kv de memleketten hediyelik getirecek. Çikolata ya iyi bir pastaneden olacak ya da yeşeren kalemle birlikte aynı yerden sipariş vericez, ona karar veremedim.

Yeşeren kalem düşünenler nerden alacaksınız? Instagramda by.nazliyilmaz var, güzel görünüyor, tanesi 3 tl, benim belki oradan olabilir ama tam bakamadım daha.

Ben bynazli yilmazdan aldim iyi duzgun bir satici

Vera bildigim kadari ile rusça bir isim nazim hikmetin son eşinin ismiydi sanirim.ben öztürkce isimler tercih ediyorum kisa net soft isimler ipek ,ece , gibi

Vera anlam olarak dünya demekti sanırım kuzenim kızına koymuştu. Aslında tını ve anlam olarak güzel de ilkokul çağında dalga geçer mi öğrenciler ver al şeklinde bilemedim canım.

Vera bildigim kadari ile rusça bir isim nazim hikmetin son eşinin ismiydi sanirim.ben öztürkce isimler tercih ediyorum kisa net soft isimler ipek ,ece , gibi

Evet en çok Nazım Hikmet 'in son aşkı olması etkilemişti beni, sonra anlamlarını araştırdım, Rusçada inanç güven , Arapçada takva ve ötelerin ötesi, Latincede gerçek, İspanyolcada yaz, İtalyancada doğru demekmiş...

Vera anlam olarak dünya demekti sanırım kuzenim kızına koymuştu. Aslında tını ve anlam olarak güzel de ilkokul çağında dalga geçer mi öğrenciler ver al şeklinde bilemedim canım.

İnanç, güven ve takva demek canım ama farklı dillerde de anlamı olması güzel geliyo, soyadımız da A ile başlıyo, uyumlu ama daha karar veremedik, hiç öyle dalga geçilir diye düşünmemiştim aslında, denk gelmemiştim kimsede. Hiç kolay değilmiş isme karar vermek..

Vera yı ben de Nazım Hikmet ten dolayı epey araştırmıştım . Çok özel bir isim bence de . Adıyla yaşasın .

sanırım dediğiniz arabayı alacz joie olan tam istediğim gibi hatta dedemiz alacak o da cok Begendı insallah memnun kalırım daha gidip bakmadım ama

Son düzenleme:
Sevgili hamileler,
Burda daha önce hastane için bebeğin eşyalarını keseye mi koysak nasıl kese olsun vs diye bir konu geçmişti. Ben Madame Coco'da küçük hurçlardan aldım, fiyatları oldukça uygun. Bir de bugün mesaj geldi 3 gün boyunca hurç ve alezlerde bir alana bir bedava kampanyası başlatmışlar bilginiz olsun. özellikle hurçların 30 cm di sanırım bir boyu var hemşirelere bebek kıyafetlerini vermek için oldukça ideal bir boy. hepinizi kocaman kocaman öptümmmmm

Vera yı ben de Nazım Hikmet ten dolayı epey araştırmıştım . Çok özel bir isim bence de . Adıyla yaşasın .

Çok teşekkürler canım, hepimizin bebişleri isimleriyle mutlu, sağlıklı yaşasın.

Bu benim için çok iyi oldu canım, iyi ki haber verdin, ben de alayım.

Gule gule saglicakla giysin kuzusuu.
Aslinda bol gecelik sabahlikla rahat edersin kuzum gerci sen daha iyi bilirsin bende acigim ama vok dikkat ederim yakam acilmasin dar olup hattimi belli etmesin diye ziyerete gelende olacak emerken biri lap diye iceri girmez insaAllah.
Bu arada canim bende yikamalara baslayacam ama aklimda deli sorular hehehehe.
Cok az beyazli kiyafetler var acaba onlari beyaz lastikli carsaf aldim battaniyeleride beyaza yakin onlari birmi yikasam gerci tum kiyafetleri anca bi makina yapar 8 kiloluk makina nasil ayiricam bilemedim acaba onden lavaboda ilik suyla islasam renk vermesi varmi yokmu diye islimi birakmak lazim yoksa muslugun altinda sey edince veren varsa belli edermiki bide yun yelekler varya onlari makina kotu yapar demi hassas zati ilik suyla sole bi elimdr islayip yikasammiki zaten temiz giyilmemis

Konuyu takipteyim ben de yıkama konusunda kararsızım gerci karısık programına atsam sanrm bisey olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…