2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ozellikle beyaz paket diye aldigim prima bez yesil paket geldi :KK43: prima bez alan arkedesler acip inceledinizmi bezi hic

3 hafta geriden geliyor muş çok zayıf bide kalbinde sıvı hala varmış dr çok küçük dedi ciğerleri gelişmemiş zaten moralim çok bozuk napicam bilmiyorum gelişmesi için
Canim.cok gecmis olsun.umarim hersey duzelir bebegin gelisir umarim gec dollenmedir doktorun yorumu ya da tavsiyesi ne dualarimiz seninle

3 hafta geriden geliyor muş çok zayıf bide kalbinde sıvı hala varmış dr çok küçük dedi ciğerleri gelişmemiş zaten moralim çok bozuk napicam bilmiyorum gelişmesi için

Ciğer geliştirici iğne falan yapmadı mi önermedi mi

Yemene içmene çok dikkat et canım inşallah sıkinti olmaz. Extra vitamin balık yağı vs vs alsan

Ben çok beğendim fili çok başarılı buldum seni :KK70:
Adı üstünde fil di mi bacağı biraz kalın olabilir :KK70: :KK70:

Yani benim şöyle bir şey var başlıyorum ya o bitmiyor çocuk doğar benim keseler bitmez o derece :)

Fili de görmedim bu arada kaçırmışım ya :)

Of neler kaçırdın bi bilsen :KK70:
nasıl bulacağımı bilsem tekrar paylaşırım bunu herkes görüp kendini yetenekli saymalı :KK70:

Bi gören unutamaz zaten o fili :)

Puhahaha doğru diyorsun valla canım arada çıkarıp bakıyorum o bacak hala donu yere düşmüş gibi :KK70: evdeki eğlence kaynağım :KK70:

Ciğer geliştirici iğne falan yapmadı mi önermedi mi

Yemene içmene çok dikkat et canım inşallah sıkinti olmaz. Extra vitamin balık yağı vs vs alsan
İğne ile ilgini hic bisey demedi yememede elimden geldiği kadar dikkat ediyorum vitamin falan balık hepsi yinede gelişmiyor onuda geçtim kalbi ciğerleri çok moralimi bozuyor

Allahım Şafi ismi hürmetine şifa versin güzel yavruya Doğuma kadar herşeyidüzelsin mutlu etsin annesini inşAllah bol meyve sebze tüketin ve bence başka bir doktora da görünün

Oyy Allah sifa versin insallah
Cok gecmis olsun :KK43: Arkadasimin bebegi once bi hafta onden gidiyodu son zamanlara dogru yani bizim gibiyken 2 hafta geriden gitmeye basladi arkadasimi cok korkuttu doktorlar olur bu bebek bile dediler kizcagizin dunyasi yikildi ama Allaha sukur saglikli bi bebek geldi dunyaya moralini yuksek tut Allah saglikla sihhatle kucagina almayi nasip etsin insallah

X