2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

kızlar emzirme yastığı alan var mı gerekli mi acaba

ben e-bebek mağazasından bir tane aldım. gerek var mı? vallahi bilmiyorum benim de ilk gebelik. Ortası biraz daha içeride yumuşak güzel geldi en azından ilk zamanlarda bebek kucuk ya tutmada zorlanırsam yardımcı olur diye düşünerek aldım.
Acemeliğime güvenmediğimden yani:)

Gayet güzel gözüküyor canım ben de bu renk tonunda düşünüyorum. Güle güle kullan
Sonunda yükleyebiliyorum aliexpressten aldığım çanta...
Çok güzel canım baya kullanışlıya benziyor içi, güzel günlerde kullan.
Canım benim baktığım da buydu. Aldığın satıcının linkini gönderebilir misin? Fiyat olarak ne kadara gelmişti. Ben de bu rengini veya bi ihtimal şeftali tonlarında olanı da alabilirim.
Güle güle kullan

Gunaydınn günaydın gunaydınn size bol öksürüklü bir günden merhabalar ilerletmeden durdururum inşallah.

Bu arada kızlar ne soracam hanı bebıslerımızın gozunu ağzını kulakların falan temızleyecez ya ılık suylan ızledıgım vıdeolarda hemsıreler falan gazlı bezı ıslatıp bakımını yaptılar . ben sımdı gazlı bez almadım kullan at ıyı aslında ama nereye kadar bebısı olan anneler sız nasıl temızledınız ve olacak hamısler bunun ıcın ne düşünüyorsunuz ben acaba bu muslın agız mendıllerı varya onlarımı ıslatıp temizlesem dıyorum pesıne bı yıkarım elımde kurur hemen 2 3 tane olur onu kullanırım iyi fikirmi

kidboo ya baktınız mı?

Yok bakmamıştım, siz diyince baktım şimdi, çok güzeller ama ölçü yine uymuyor sanırım. Bu Çilek Mobilya dan kaynaklanıyor galiba, standart ölçülerden farklı almak istediğim büyüyen beşik. 75*160 açık hali, normali de 75*115. Uyku seti mutlaka kullanılması gereken bişey di mi? Aslında tam bilmiyorum da ben, eğer öyleyse bu beşikten vazgeçicem muhtemelen. Teşekkür ederim bu arada :)

Orda satılıyordur aslında bızım mobılyacıda yatak ve uyku setını bulamazsanız gelın burdan alın dedı

Orda satılıyordur aslında bızım mobılyacıda yatak ve uyku setını bulamazsanız gelın burdan alın dedı

Evet vardı ama tek çeşit ve şikayetvarda hem uyku seti hem yatakla ilgili şikayet görünce içime sinmedi, karyolayı ordan alıp diğerlerini farklı yerden alırım diye düşünmüştüm.

Bu arada ben bebeğin yüzünü bazen müslinle bazen de pamuk ve ılık su ile temizlemeyi düşünüyorum, şöyle pamuklarla;

https://www.e-bebek.com/baby-me-beb...MIkNrqhrqa1wIVDrvtCh2WyQK7EAQYAiABEgJVA_D_BwE

Canım geçmiş olsun ilerlemesin inşallah mahvediyor öksürük insanı.
Mermerşahileri kullanıcam canım müslin de olur :)

Belliki cilek kendisine bagli kalinmasini istemis :) urunu gormedim ama anladigim kadariyla uzayan besik alicagin.ilerdede yatak bulabilcegin olculerde besik almaya dikkat et bence sonra cok zor oluyo ozel yapim yaptirmak gerekiyo

bana 100 liraya geldi canım. Dolarda biraz daha düşüktü
Moda Mumya Analık Bez Torba Marka Büyük Kapasiteli Bebek Çantası Seyahat Sırt Çantası Desinger Hemşirelik Çanta Bebek Bakımı için
http://s.aliexpress.com/VBbeqMry
(from AliExpress Android)

Ölçülere iyi bak kuzum bızımkı 80*180 ne yatak bulabıldım kolay ne lastık carsaf kucuk buldum artık kenardan kesıcem sıfonyerın altına gelen kısma sıkıstıracam alt kısmı acık kalsın yatak kılıflı zaten cıkarır yıkarım artık.
Temızleme pamuklarını bende aldım ama agza pek olmaz belkı goz kulak temızlıgıne olarda dedıgın gıbı muslınde olur surekli gazlı beze paramı dayanır

Canım geçmiş olsun ilerlemesin inşallah mahvediyor öksürük insanı.
Mermerşahileri kullanıcam canım müslin de olur :)
hemde nasıl ıstahımı kapattı yıne hıc bısey yıyesım yok yemek saatıde gelıyor. Canım bu mermerşahiler nasıl bişi dur bakam ona esım dıcek artık hanı bıtmıstı bu alınacaklar dıye

Bizim aldığımız bebek yatağı da 80*180 , bakalım çarşaf bulabilecek miyiz, en kötü düz çarşaf sererim altına diyorum , Alez de alacaktım ama onları da araştırmam gerek....

Belliki cilek kendisine bagli kalinmasini istemis :) urunu gormedim ama anladigim kadariyla uzayan besik alicagin.ilerdede yatak bulabilcegin olculerde besik almaya dikkat et bence sonra cok zor oluyo ozel yapim yaptirmak gerekiyo

Ben de aynı fikirdeyim, hepsi oradan alınsın diye bu ölçüler, 75 diye bir ölçü yok çünkü, ileride yatağı değiştirmek istesem, üretimi olmazsa çok zorlanırım. Vazgeçicem sanırım, almayı düşündüğüm beşik şu ;

https://www.cilek.com/tr/baby-cotton-st-buyuyen-karyola-75x160-cm

Sevimliymis :) Ama ne besik haliyle ne buyuyen haliyle o olculerin kullanisli olcagini dusunmuyorum 160 boyunda bi yatagi cocuk buyudugu zamanda rahat kullanamaz ona uygun yorgan bulunmaz nevresim bulunmaz bencede vazgecmen daha iyi olucak gibi

bende büyüyen beşik aldım. seninkine benziyor canım. Yatağını aldım. İnternete yazıdığında da bulunuyor. Neye endişe ettinç Bir cok kişi böyle takımlar alıyor kimsede bu tarz sıkıntı duymadım. Beşik olarak 1 - 1,5 yaş kadar kullanabilir. öndeki korkuluk çıkıyor. benim yiğenimede benzer takım alındı şuan 5 yaşında beşiği çıkatılmış haliyle gayet rahat yatıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…