2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Yün yatak maalesef bebekler için oldukça kullanışsız. Yumuşak olduğu için bebek yataklarının yün, visko ve süngerden tercih edilmemesi gerekiyor. Bu aynı zamanda boğulmaya da neden olabildiğinden güvensiz. Bebek yatağının mümkünse sert, yarı ortopedik olanlardan seçilmesi gerekiyor.

Canım. Bunları kv ye ve anneme anlatmak ister misin :)

Canım. Bunları kv ye ve anneme anlatmak ister misin :)

ah ah:110:
aslında bebeğin güvenliği için yatağının sert olması gerektiğinden bahsedersen belki ikna olabilirler. onlar şimdi "amaan biz sizi yün yatakta yatırdık da ne oldu" diyebilirler ancak sağlık ve güvenlik için bunun gerekliliğini sen ve eşin anlatırsanız daha kolay olur . sonuçta göz ardı edilmemesi gereken bir durum kesinlikle

5lisi 10lusu oluyor. Normalde bi tane yetiyo da ben baktım hep 3-6 6-9 ay almışım herşeyi o yüzden 2 onlu 2 beşli alacağım. Benim almaya karar verdiklerim burada bi dukkandan 10lusu 75 lira 5lisi 25lira
cnm ben de mesela inat ettim hastane çıkışı almadım onun yerine kendim kombinledim.
küçük bir bebek mağazasından şansıma çok şirin
alt üst takım ve zıbını önlüğü eldivenini 10.5 tl ye buldum yüzde yüz pamuk 2 adet ondan aldım.
Aşağıdakileri de aynı renklerde takım olacak sekilde
Soobe den de 2 adet beyaz üzerinde desenli tulum aldım 24 tl
içleri ne uzun kollu body 3 lu 18 tl
ve altına patikli alt 2 adet 12 tl ye
Kitikate'in çoraplarından 2li 6 tl ye
cilvilden 2 li eldiven 7 tl ye aldim.
Yani kısaca 4 tam takım yeni dogan kıyafetini hastane çıkışı olarak kullanılabilecek şekilde 88tl ye almış oldum :)

kalin penye pamuk battaniyeleri de aziz bebeden indirime girmiş yakaladım son kalanı 28 tlye aldim, bir dükkandan da 2 tane battaniyeyi 30 tlye aldim yani 3 battaniye de 58 tl ye gelmiş oldu.

Ama yok ben takım etmekle uğraşamam alayım diyorsan e bebekte babymall internet sitesinde fln güzel çıkışlar var :)

Zeka olayini senle knusmayalim istersen..pisman olduysan derken guldurdun beni ayy saool walla :))))sen kendini trolleniuor saniyosan benim yapcak bisiyim yok.hadi canim falan ne demek bi bayana yakismayan kelamlar
Bu sayfa 2018 ocak alisveris paylasimi hatirlatayim dedim bu sayfaya girdigimde arkadaslarim ne almis onu okumak istiyorum sadece ok ....

Kizlar besik ve park yatak yataklarini ne aldiniz pamuk mu viskolex mi ortopedik mi....sunger almicam zaten digerlerin de markadan markaya kalitesi degisiyor bes cm cok ince bazilari daha dolgun ve yuksek.
.kararsizim..yatak, bana terlik, cikolata mevlid icin dagitmalik ve de bana mevlidte giyecek elbise kaldi eksigim...
Cocuklara ve bebeklere asla visko yatak tavsiye edilmiyor ...

Tamam canım ben yine file alırım köpük kışta geç kurur bence
Canım bulursan benide etiketler misin oğlumda bez kullanmıştım eskidi köpük dikkatimi çekiyor ama köpük te çıkıyor diyorlar içinden bilemedim

Köpüklü olan mı canım

Tamam canım ben yine file alırım köpük kışta geç kurur bence
Ben köpüklü file aldım kurumama riski yok canım çünkü file içinde köpük tanecikleri var su süzülüp gider yani :) yumoş yumoş duruyor hatta kardeşime gösterdim bunun üstünde ne rahat yatılır bee dedi :KK70:

ah ah:110:
aslında bebeğin güvenliği için yatağının sert olması gerektiğinden bahsedersen belki ikna olabilirler. onlar şimdi "amaan biz sizi yün yatakta yatırdık da ne oldu" diyebilirler ancak sağlık ve güvenlik için bunun gerekliliğini sen ve eşin anlatırsanız daha kolay olur . sonuçta göz ardı edilmemesi gereken bir durum kesinlikle
Yün yatak yumuşak olmaz ki hatta olabildiğince sert olur. Çok yattım yün yatakta çocukken ya da hala büyüklerimize gittiğimizde yün yatak serilir bildiğin sert olur alışık olmayınca ağrı bile yapar ilk birkaç gün :) pamuk ya da elyaftantır yumuşak olanlar.

Yün yatak yumuşak olmaz ki hatta olabildiğince sert olur. Çok yattım yün yatakta çocukken ya da hala büyüklerimize gittiğimizde yün yatak serilir bildiğin sert olur alışık olmayınca ağrı bile yapar ilk birkaç gün :) pamuk ya da elyaftantır yumuşak olanlar.
Bende yun yatagin cok saglikli oldugunu duymustum

Yün yatak maalesef bebekler için oldukça kullanışsız. Yumuşak olduğu için bebek yataklarının yün, visko ve süngerden tercih edilmemesi gerekiyor. Bu aynı zamanda boğulmaya da neden olabildiğinden güvensiz. Bebek yatağının mümkünse sert, yarı ortopedik olanlardan seçilmesi gerekiyor.
Cidden mi yaaa ben sağlıklı oluyo diye yün almıştım değiştirmeli miyim acaba

cnm ben de mesela inat ettim hastane çıkışı almadım onun yerine kendim kombinledim.
küçük bir bebek mağazasından şansıma çok şirin
alt üst takım ve zıbını önlüğü eldivenini 10.5 tl ye buldum yüzde yüz pamuk 2 adet ondan aldım.
Aşağıdakileri de aynı renklerde takım olacak sekilde
Soobe den de 2 adet beyaz üzerinde desenli tulum aldım 24 tl
içleri ne uzun kollu body 3 lu 18 tl
ve altına patikli alt 2 adet 12 tl ye
Kitikate'in çoraplarından 2li 6 tl ye
cilvilden 2 li eldiven 7 tl ye aldim.
Yani kısaca 4 tam takım yeni dogan kıyafetini hastane çıkışı olarak kullanılabilecek şekilde 88tl ye almış oldum :)

kalin penye pamuk battaniyeleri de aziz bebeden indirime girmiş yakaladım son kalanı 28 tlye aldim, bir dükkandan da 2 tane battaniyeyi 30 tlye aldim yani 3 battaniye de 58 tl ye gelmiş oldu.

Ama yok ben takım etmekle uğraşamam alayım diyorsan e bebekte babymall internet sitesinde fln güzel çıkışlar var :)

Yok canım uğraşırım ben :) sağolasın Çok uyguna denk gelmiş ben hastaneye gidene kadar bekleyeyim en iyisi gidince büyük yerden bakayım Bi de.. Ben annem alacağım dediği için elimizin altından alalım da kaalesi bitsin diye düşünüyordum sadece. Neyse biraz daha sabredeyim en iyisi ❤

Aynen bende neler aliniyor ediniyor fikir edinmek icin yazdim zaten.illa ocak annesimi olmam gerek pardon:/

Keşke zorlamasan, biz şu anda hamileliğin ilerlemiş haftalarında, çoğu sıkıntılar atlatarak bu haftalara gelmiş, estetik kaygısı çok olmayan, zar zor nefes alıp gece düzgün uyuyamayan ama burada birbirine yardımcı olmaya çalışan hamileleriz, ben çok sonradan katıldım hatta çünkü hep riskli oldu hamileliğim ve bu sayfayı geç keşfettim. O yüzden senin gibi ilk haftalarında olan arkadaşlarla fikir alışverişinde bulunsan ve özellikle bebeğinin yerleşmesini bir bekleyip ondan sonra çatlak vs. gibi kaygıların olup olmayacağını bir görsen çok daha iyi olur. Şu an bizim için bebeğin sağlığı herşeyin ötesinde, çatlarsak da çatlarız, yeter ki bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alalım, gerisi boş modundayız.

Kizlar besik ve park yatak yataklarini ne aldiniz pamuk mu viskolex mi ortopedik mi....sunger almicam zaten digerlerin de markadan markaya kalitesi degisiyor bes cm cok ince bazilari daha dolgun ve yuksek.
.kararsizim..yatak, bana terlik, cikolata mevlid icin dagitmalik ve de bana mevlidte giyecek elbise kaldi eksigim...

ince sunger aldim cunku cocuk yatakta derinde kalsin istiyorum bi sure sonra cikip cukka assa dusebiliyo yaramazlar gecen gun ayni seyi alt komsumun oglu yapti yatak kalindi bide yorganin ustune cikmis dusmus :KK43:

Yok canım uğraşırım ben :) sağolasın Çok uyguna denk gelmiş ben hastaneye gidene kadar bekleyeyim en iyisi gidince büyük yerden bakayım Bi de.. Ben annem alacağım dediği için elimizin altından alalım da kaalesi bitsin diye düşünüyordum sadece. Neyse biraz daha sabredeyim en iyisi ❤
Hangi şehirdesin bilmiyorum ama toker bebede 3 al iki ode var guzel markalarda var iki gün kaldi ordanda takimlama yapabilirsin

X