2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Birde bayanlar 6bucuk haftalik 6+kac gun oluyor???kuzumuz 6bucuk haftalik olmus Rabbime sukur.
allahim güzel allahim kucağına almayi nasip etsin inşallah canım benim hayirlisi ile sağlığıyla gelsin minnak mucizen 6 arti 4 olmuşsun bu haftalar yavas gecer ama ilerledikçe daha çabuk geçiyor rabbim gönlüne gore versin inşallah cinsiyeti öğrenince yazarsin canım

allahim güzel allahim kucağına almayi nasip etsin inşallah canım benim hayirlisi ile sağlığıyla gelsin minnak mucizen 6 arti 4 olmuşsun bu haftalar yavas gecer ama ilerledikçe daha çabuk geçiyor rabbim gönlüne gore versin inşallah cinsiyeti öğrenince yazarsin canım

Cok teskirler cnm benim..Rabbim saglikli hayirli evlatlar nasib etsin hepimize ins.ozaman bol bol fikir almak isterim cnm ne almali ne etmeli diye :))daim olsun ins da tek duamiz bu cnm.sen yariyi gecmissin masallahhh size..❤6bucuk hafta 6+4mu demek yani cnm tam olarak?

Cok teskirler cnm benim..Rabbim saglikli hayirli evlatlar nasib etsin hepimize ins.ozaman bol bol fikir almak isterim cnm ne almali ne etmeli diye :))daim olsun ins da tek duamiz bu cnm.sen yariyi gecmissin masallahhh size..❤6bucuk hafta 6+4mu demek yani cnm tam olarak?

Guzel uygulamalar var onlari indir istersen orda gunu haftasi yaziyo hep hayirli olsun bu arada saglikla kucagina alirsin insallah :KK36:

aslında hepsini okuyup cevaplayacaktım ama önce bunlara cevap vermek istedim En Büyük KK
hatta aynı anda cevap vereyim dedim :) anaaaaam nasıl dolduysam..

Evet hormonlarin etkisi var kendi annemin bile bazi seyleri sinir ediyor bu dönemde ama anlatmıştm canım bana ve ogluna kisirmisiz cocugumuz olmuyormus gibi davrandı esim unuttu belki ama ben asla unutmicam bu yüzden bebegimi sevmeyi haketmiyormus gibi hissediyorum o nefretle işte yoksa ilk evlendigimiz zamanlar iyiydik zamanla beni yipratti soguttu bu onun suçu ve zerre farkında degil pisman değil soylediklerinden sahsen ben kızımla icli disli olsa sinir olurum aklıma hep soyledikleri gelir kendimi biliyorm bunu asmaliym bununda farkindaym öyle işte canım sürekli sürekli yazıyorum sıkıntımı ama icimde kalıyor yoksa :KK43:

Bu konuyu akisina birakin kizlar ...ben dogurdum bisey almamasini gectim calismam lazim, 2 bina yanimizda oturuyordu o zaman bakiciyi arada bi gelip kontrol eder misin dedik 2 gune bir falan dizim agriyo gidemem dedi.bu arada ben o donem eltimle ayni anda dogum yapmistim .hic bakmadi eltime gider bana gitmezdi.bende kaptim cocugumu buroya goturdum bi aksam yemegine falan davetli olsak annem 3 saatlik yoldan geldi bakti o zaman oyle kiziyordum ki , sevilmemek cok kotu bisey sebep mi ne , eltimle ayni memleketliler, ve diger ogluna asiri duskundur.anladim ki benimle ya da eltinle alakali degil sevilen oglanin karisi da cok seviliyor.sonuc kizim buyudu ne zaman istese gonderdim.kizimin yaninda hic konusmadim onunla ilgili.annene deli gibi duskun kizim babaanneyle ayni semtte oturuyoruz bir ay gormuyor.annemde ankaraya tasindi 2 gun gormese ölür.akisina birakin cocuk sevgiyi gervek emegi hissediyor.

bunu zamanla mutlaka aşacaksın daha az batacak daha az canın yanacak.
bir şey yapmasa da yada yapsa da umursamamayı öğrenmiş olacaksın . sevmek sevmemek hiç bir zamana anane gibi olamıyorlar benim kızıma 2,5 yıl annem baktı çok söyledi hafta sonları en azından getir annen dinlensin diye hiç yüz vermedim görümcem boşanmıştı 2büyük çocuğu vardı hep onları bahane ettim sende de yük var zaten diye.. Allah var eşim hiçbir zaman neden böyle davranıyorsun demedi çünkü ona bunu hiç hissettirmedim ama kırıldığım öyle çok şey oldu ki ..

hamilleiğim boyunca hep erkek erkek bu deyip durdu çünkü eşim sülalelin tek erkek çocuğu :KK11:
kızım oldu ciğerine bastı kızından olan torunlarına " dağ üzümü benimkine bağ üzümü dedi " çünkü 2 kızından ayırır benm kv oğlunu o bir yana kızları bir yana bu nedenle bana düşkündür sever mi bilemem ama sevmiyor gibi gözükmez..

babam anjiyo oldu bırakacak öyle çok yerim varki benim son çare kv olur hadi babannesi darılmasın dedim aradım sabah çocuğu kaldırmayım (çünkü uyanırsa asla gitmezdi) gel burada bak uyanınca istersen alır götürürsün dedim. kahvaltıya misafirim gelecek istersen buraya getir dedi kısa süre sonra aradı ya ben neden öyle dedim kahvaltı mı önemli gelirim dedi bu sefer ben istemedim.

hiçbir zaman o kötü birisi demedim hep aradım telefonla görüştürdüm haftada 1 mutlaka gittim onlarla mutlu çünkü halalarıyla öyle babannesiyle dedesiyle öyle şimdi bir oğlum olacak seviniyor ama kızım onlar için başka bunun farkındayım....

şimdi iyiyiz bilerek kasti kötülüklerimiz yok :rapci::rapci:

aslında hepsini okuyup cevaplayacaktım ama önce bunlara cevap vermek istedim En Büyük KK
hatta aynı anda cevap vereyim dedim :) anaaaaam nasıl dolduysam..

bunu zamanla mutlaka aşacaksın daha az batacak daha az canın yanacak.
bir şey yapmasa da yada yapsa da umursamamayı öğrenmiş olacaksın . sevmek sevmemek hiç bir zamana anane gibi olamıyorlar benim kızıma 2,5 yıl annem baktı çok söyledi hafta sonları en azından getir annen dinlensin diye hiç yüz vermedim görümcem boşanmıştı 2büyük çocuğu vardı hep onları bahane ettim sende de yük var zaten diye.. Allah var eşim hiçbir zaman neden böyle davranıyorsun demedi çünkü ona bunu hiç hissettirmedim ama kırıldığım öyle çok şey oldu ki ..

hamilleiğim boyunca hep erkek erkek bu deyip durdu çünkü eşim sülalelin tek erkek çocuğu :KK11:
kızım oldu ciğerine bastı kızından olan torunlarına " dağ üzümü benimkine bağ üzümü dedi " çünkü 2 kızından ayırır benm kv oğlunu o bir yana kızları bir yana bu nedenle bana düşkündür sever mi bilemem ama sevmiyor gibi gözükmez..

babam anjiyo oldu bırakacak öyle çok yerim varki benim son çare kv olur hadi babannesi darılmasın dedim aradım sabah çocuğu kaldırmayım (çünkü uyanırsa asla gitmezdi) gel burada bak uyanınca istersen alır götürürsün dedim. kahvaltıya misafirim gelecek istersen buraya getir dedi kısa süre sonra aradı ya ben neden öyle dedim kahvaltı mı önemli gelirim dedi bu sefer ben istemedim.

hiçbir zaman o kötü birisi demedim hep aradım telefonla görüştürdüm haftada 1 mutlaka gittim onlarla mutlu çünkü halalarıyla öyle babannesiyle dedesiyle öyle şimdi bir oğlum olacak seviniyor ama kızım onlar için başka bunun farkındayım....

şimdi iyiyiz bilerek kasti kötülüklerimiz yok :rapci::rapci:
Sen basarmissin canım ben ne zaman basaririm bilmiyorum yaşım küçük daha pismedim diyemi zamanlami bunuda bilmiyorum yasayip gorucem

cennet35 cennet35 canım bugün e bebeğe gittim ama stylo marka çanta yoktu bende satıcı ile konuştım detayı nedir kullanışlı mıdır falan diyerekten.
kadın alan kimsenin şikayet etmediğinden bahsetti şimdi biraz da internetten inceleyip lullababy yada stylo ikisinden birisine karar vereceğim.. S selifor stylo marka eminönünde var mı ? hepsiburadfa sitesindeki indirimi kaçırdım.

ben aslında normal sırt çantası istiyordum bebek bakım gibi değil extra zaten alt açmam falan filan var bugün kotonda bunu beğendim. halada normal çanta mı bebek çantası mı kararsızım. bebek bakım çantası kullananlar şöyle elini attın mı pat diye bulunur mu ?

http://www.koton.com/tr/erkek-fermuar-detayli-sirt-cantasi/p/8KAM30001OA989T,,

Yok kuzum bebisin esyalari kucuk ama iki cocuk icin kullanacaksan bu sirt degilde yan olanlar varya bak onlar daha genis duruyo

öyle kola takılan istemiyorum sürekli düşüyor bide iki çocuk sokağın ortasında cinnet geçiririm ben :KK31:

Weewell canım alindan ölçer

yaaaaa bu yazıyı okuyunca bugün e bebekten nem ölçer alacaktım unuttum niye yazıyorum bilmiyorum ama:rolleyes:

Sen basarmissin canım ben ne zaman basaririm bilmiyorum yaşım küçük daha pismedim diyemi zamanlami bunuda bilmiyorum yasayip gorucem

yok yok kızın doğsun sonra anlarsın insanları sallamamayı :sinirli: bu herkes için geçerli
ben üzüleceğime onlar üzülsün diyorsun bir süre sonrada
sen bide söylemiyorsun karşındakine sıkıntını iyice şişiyorsun.

ben daha biai almadim:KK70: ama araliga da birakamam yaa

Ben aldigim seylerin fiyatinin dustugunu gorunce cok sinirlerim bozuluyo kaziklanmis gibi hissediyorum kendimi:işsiz: o yuzden araligi hatta ocagi beklicrktim zaten kis cocugu araba hemen lazim.olmaz diye keske biraz daha bekleseymisim suan daha uygun alabilirdim:işsiz:

cennet35 cennet35 canım bugün e bebeğe gittim ama stylo marka çanta yoktu bende satıcı ile konuştım detayı nedir kullanışlı mıdır falan diyerekten.
kadın alan kimsenin şikayet etmediğinden bahsetti şimdi biraz da internetten inceleyip lullababy yada stylo ikisinden birisine karar vereceğim.. S selifor stylo marka eminönünde var mı ? hepsiburadfa sitesindeki indirimi kaçırdım.

ben aslında normal sırt çantası istiyordum bebek bakım gibi değil extra zaten alt açmam falan filan var bugün kotonda bunu beğendim. halada normal çanta mı bebek çantası mı kararsızım. bebek bakım çantası kullananlar şöyle elini attın mı pat diye bulunur mu ?

http://www.koton.com/tr/erkek-fermuar-detayli-sirt-cantasi/p/8KAM30001OA989T,,

öyle kola takılan istemiyorum sürekli düşüyor bide iki çocuk sokağın ortasında cinnet geçiririm ben :KK31:

yaaaaa bu yazıyı okuyunca bugün e bebekten nem ölçer alacaktım unuttum niye yazıyorum bilmiyorum ama:rolleyes:

nem olcer suan jokerde gece indirimde 25 lira

yok yok kızın doğsun sonra anlarsın insanları sallamamayı :sinirli: bu herkes için geçerli
ben üzüleceğime onlar üzülsün diyorsun bir süre sonrada
sen bide söylemiyorsun karşındakine sıkıntını iyice şişiyorsun.
Ondan degerli değil zaten hiçbirşey ayarini vericem herkesin dogumdan sonra lohusayim kocamda yok üstüme gelmeyin hos görün diyecem :KK70:
Stylo en alt katta vardı canım 3-4 modelini gördüm yanlışım yoksa

Ondan degerli değil zaten hiçbirşey ayarini vericem herkesin dogumdan sonra lohusayim kocamda yok üstüme gelmeyin hos görün diyecem :KK70:
Stylo en alt katta vardı canım 3-4 modelini gördüm yanlışım yoksa

aaa aynen bak lohusayım ben deyip saydır içindekileri
int bakıyorum modellere baktıkça beynim sulandı.

X