2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

aaa aynen bak lohusayım ben deyip saydır içindekileri
int bakıyorum modellere baktıkça beynim sulandı.
https://www.e-bebek.com/stylo-concord-bebek-bakim-cantasi-p-genstyucnt6746bur
https://www.e-bebek.com/stylo-aider-bebek-bakim-cantasi-p-genstyucnt6750tas
https://www.e-bebek.com/stylo-trek-...k-malzeme-ve-sirt-cantasi-p-16gstykcnt1111siy
Bunlar güzel bence canım boyut ve fiyat belirleyip eleme yaparsan secenek azalinca secmesi kolay olur

cennet35 cennet35 canım bugün e bebeğe gittim ama stylo marka çanta yoktu bende satıcı ile konuştım detayı nedir kullanışlı mıdır falan diyerekten.
kadın alan kimsenin şikayet etmediğinden bahsetti şimdi biraz da internetten inceleyip lullababy yada stylo ikisinden birisine karar vereceğim.. S selifor stylo marka eminönünde var mı ? hepsiburadfa sitesindeki indirimi kaçırdım.

ben aslında normal sırt çantası istiyordum bebek bakım gibi değil extra zaten alt açmam falan filan var bugün kotonda bunu beğendim. halada normal çanta mı bebek çantası mı kararsızım. bebek bakım çantası kullananlar şöyle elini attın mı pat diye bulunur mu ?

http://www.koton.com/tr/erkek-fermuar-detayli-sirt-cantasi/p/8KAM30001OA989T,,

öyle kola takılan istemiyorum sürekli düşüyor bide iki çocuk sokağın ortasında cinnet geçiririm ben :KK31:

yaaaaa bu yazıyı okuyunca bugün e bebekten nem ölçer alacaktım unuttum niye yazıyorum bilmiyorum ama:rolleyes:
Taim bende sirt cantasi cok severim cok rahat olur hepsi burada indirimindentermo canta aldm stylo dun geldi cok begendik sirt cantamin icine at kullan tavsiye ederim onemli olan sicagi sicak sogugu soguk tutacak biseydi benim icin, diger cantalarini incelemedim ama stylo nun termosu bekledigimden cok kaliteli cikti

Yavru kartal arayan biri vardi ya suan ismini bilemedim :KK43:

Eklentiler

• Screenshot_20171025-101644.png
    Screenshot_20171025-101644.png
    95,6 KB · Görüntüleme: 54
cennet35 cennet35 canım bugün e bebeğe gittim ama stylo marka çanta yoktu bende satıcı ile konuştım detayı nedir kullanışlı mıdır falan diyerekten.
kadın alan kimsenin şikayet etmediğinden bahsetti şimdi biraz da internetten inceleyip lullababy yada stylo ikisinden birisine karar vereceğim.. S selifor stylo marka eminönünde var mı ? hepsiburadfa sitesindeki indirimi kaçırdım.

ben aslında normal sırt çantası istiyordum bebek bakım gibi değil extra zaten alt açmam falan filan var bugün kotonda bunu beğendim. halada normal çanta mı bebek çantası mı kararsızım. bebek bakım çantası kullananlar şöyle elini attın mı pat diye bulunur mu ?

http://www.koton.com/tr/erkek-fermuar-detayli-sirt-cantasi/p/8KAM30001OA989T,,

öyle kola takılan istemiyorum sürekli düşüyor bide iki çocuk sokağın ortasında cinnet geçiririm ben :KK31:

yaaaaa bu yazıyı okuyunca bugün e bebekten nem ölçer alacaktım unuttum niye yazıyorum bilmiyorum ama:rolleyes:
teşekkür ederim canım ben oğlumda yandan çantada aldım sırt çantasıda aldım hep sorun yaşadım şimdi iyi bişey alıp uzun süre kullanmak istiyorum o yüzden galiba stylo çantadan alicam

Kızlar merhaba, Hepsiburada indiriminden bu çantayı almıştım, olur da almayı düşünen olursa haber vermek istedim, çantada tuhaf bir kimyasal kokusu var ve göründüğü gibi kaliteli değil, ben iade ediyorum, bilginiz olsun. Pierre Cardin gibi bir marka bebek bakım çantasında nasıl malzeme kullanıyor, anlam veremedim .

Eklentiler

• IMG_20171025_101855.png
    IMG_20171025_101855.png
    201,1 KB · Görüntüleme: 61
A

Na kucagi oto koltugu olarak kullanilan,bebe konfor elyeza beşik,chicco gogus kalkani ,chicco biberon ve emzikleri,andywawa hastane cikisi 10 'lu,panaten pisik remi,suda krem,sebamed sampuan,termo canta,yeseren kalem ve susleme esyalari,sevi bebe banyo malz.,sevi bebe kiraz cekirdekli minder,baby cam agzi mendilleri ve muslin ortu,unibaby yenidogan islak mendil,temizleme pamugu,prima bez,kendime lohisa takimi terlik taç, emzirme sutyenleri, kullan at lohusa camasiri,roxy ve e bebegin deterjanlari,tulumlar cit citli badiler sayisini bilmiyorum cok fazla degil bi de battaniye ormek icin ip aklima gelenler bunlar ....

Sağol canım not ettim yazını :) var daha eksiklerim belliki.. birde "sevi bebe kiraz cekirdekli minder" bunu daha öncede burada duydum ne işe yarıyor canım...

Evet o çok gözlü olduğu icin kullanisli olur neyi nereye koydum diye aramadan direk bulunur
Evet canım çok gözlü olunca da acaba neredeydi deyip arar mıyım ki :halay:

Taim bende sirt cantasi cok severim cok rahat olur hepsi burada indirimindentermo canta aldm stylo dun geldi cok begendik sirt cantamin icine at kullan tavsiye ederim onemli olan sicagi sicak sogugu soguk tutacak biseydi benim icin, diger cantalarini incelemedim ama stylo nun termosu bekledigimden cok kaliteli cikti

Tek termos ile çözmüşsün işi ama benim çantam da yok şuanda en iyisi termoslu çantalara bakmak

teşekkür ederim canım ben oğlumda yandan çantada aldım sırt çantasıda aldım hep sorun yaşadım şimdi iyi bişey alıp uzun süre kullanmak istiyorum o yüzden galiba stylo çantadan alicam

Evet içlerinde içime en çok sinen stylo oldu ama trek mi papi mi bakmak lazım

Sağol canım not ettim yazını :) var daha eksiklerim belliki.. birde "sevi bebe kiraz cekirdekli minder" bunu daha öncede burada duydum ne işe yarıyor canım...
minder degil ama kiraz cekirdekli gaz giderici sicak su torbasi gibi bisi aldim mikrodalgada isittim denedim isi oyle cokta uzun sure gitmiyo simdi tekrar normal sicak su torbasi alicam ayagina koymak icin isisi uzun suruyo en azindan

Yap canım haber ver mutlaka bi lira bir lira sonuçta :KK70:
Dimi bencede:KK48: Gecen alisveris yaparken herseyin fiyatini biliyorum adam soyluyo hayir bu fazla bunun fiyati bu diyorum satici en sonunda dayanamadi anneme cok gicik bi kizin var dedi :KK70: napim ekonomi yapmak zorundayim:KK75:

X