2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

minder degil ama kiraz cekirdekli gaz giderici sicak su torbasi gibi bisi aldim mikrodalgada isittim denedim isi oyle cokta uzun sure gitmiyo simdi tekrar normal sicak su torbasi alicam ayagina koymak icin isisi uzun suruyo en azindan
Isıtıp ayağına koyunca gazını mı alıyor entresan... gazsız olsun bebelerimiz bu konuyu bi ablama sorim :) benimde danışmanım ablam tecrübeli hatun bide genetik benzerlikten dolayı sıkıntılar benzer diye düşünüyorum.... sağol bilgi için...

Isıtıp ayağına koyunca gazını mı alıyor entresan... gazsız olsun bebelerimiz bu konuyu bi ablama sorim :) benimde danışmanım ablam tecrübeli hatun bide genetik benzerlikten dolayı sıkıntılar benzer diye düşünüyorum.... sağol bilgi için...

isi verdigi icin rahatlatiyo bebegi ayni bizim karnimiz agriyinca ayagimiza koydugumuz sicak su torbasi mantigi :)

Kızlar bebek bezi ıslak mendil otri bebe göğüs ucu kremi gibi önemli şeylerden indirim olursa hemen haberdar edinde aliyim rahatliyim artık

Dimi bencede:KK48: Gecen alisveris yaparken herseyin fiyatini biliyorum adam soyluyo hayir bu fazla bunun fiyati bu diyorum satici en sonunda dayanamadi anneme cok gicik bi kizin var dedi :KK70: napim ekonomi yapmak zorundayim:KK75:
İyi yapmışsın. Canım sonuçta bebisin ihtiyaçlarıda bitmiyor bari masrafsız olsun biraz ebebekte büyük bir indirim olacak sanki icime doğuyor bekliyorum halen şöyle Kasım ortalarında Aralık sonunda olsda alsam her şeyi ordan
Keşke yesa yesa gibi 150 TL'ye 50 lira indirimi olsada rahatlasak

İyi yapmışsın. Canım sonuçta bebisin ihtiyaçlarıda bitmiyor bari masrafsız olsun biraz ebebekte büyük bir indirim olacak sanki icime doğuyor bekliyorum halen şöyle Kasım ortalarında Aralık sonunda olsda alsam her şeyi ordan

ayyyy canım keşkeeeeeeeeee olursa haber verelimmmm

benim alışveriş bitti ama olsun 1 yaş 2 yaş 3 yaş 10 yaş ne bulursam alırım:)

E bebek diger magazalara gore daha pahali ben genelde babymallden takip ediyorum orasi daha uygun oluyo

Unibaby ıslak havluda migrosta indirim vardı kızlar 4 tanesi 15,50. Daha ucuzu var mı bilmiyorum ama ben 2 tane 4lü aldım :) bu arada B Belkibiumut ben göğüs ucu kremi göğüs pedi otribebe hepsini trendyoldan aldım :) hatta unibaby çamaşır detejanı ve yumuşatıcısı şampuanı yine trendyoldan aldım :)

Evet canım çok gözlü olunca da acaba neredeydi deyip arar mıyım ki :halay:

Tek termos ile çözmüşsün işi ama benim çantam da yok şuanda en iyisi termoslu çantalara bakmak

Evet içlerinde içime en çok sinen stylo oldu ama trek mi papi mi bakmak lazım
Alisana kadar karistirilir sonra direk elini aradigin yere atarsin canım ama anneligi sen daha iyi biliyorsun cocuk aglarken falan o telasla bütün gözler kurcalanabilir tabiki:KK48:

Tabi bir de trendyoldan alışverişin suyunu çıkardığım için elit üye oldum. Kargo ücreti vermiyorum. Prima kampanyasından bez aldım 2.ürüne %25 indirim vardı.
*1 kutu 1 numara prima
*2 kutu 2 numara
*3 tane ıslak mendil
*10lu prima alt açma hepsini 140 liraya aldım iyidir herhalde :)

Tabi bir de trendyoldan alışverişin suyunu çıkardığım için elit üye oldum. Kargo ücreti vermiyorum. Prima kampanyasından bez aldım 2.ürüne %25 indirim vardı.
*1 kutu 1 numara prima
*2 kutu 2 numara
*3 tane ıslak mendil
*10lu prima alt açma hepsini 140 liraya aldım iyidir herhalde :)

Kutuların içinde kaç tane bez var canım bence iyidir :)

Unibaby ıslak havluda migrosta indirim vardı kızlar 4 tanesi 15,50. Daha ucuzu var mı bilmiyorum ama ben 2 tane 4lü aldım :) bu arada B Belkibiumut ben göğüs ucu kremi göğüs pedi otribebe hepsini trendyoldan aldım :) hatta unibaby çamaşır detejanı ve yumuşatıcısı şampuanı yine trendyoldan aldım :)
Ne zaman aldın canım ben baktım indirim yok şu an

Ne zaman aldın canım ben baktım indirim yok şu an
hangisi için canım? Islak havluyu diyosan bi migrosta yoktu ama başka birinde denk geldi bize. Bir arkadaşım demişti onu da migrosta ara ara indirime girer en uygun orada gördüm diye. Civilde de indirime girdiğinde baya uygun oluyormuş.

Trendyolu diyosan orada hep indirime giriyor diğer saydığım ürünler

Guzel uygulamalar var onlari indir istersen orda gunu haftasi yaziyo hep hayirli olsun bu arada saglikla kucagina alirsin insallah :KK36:

Amin cnm benim sende sonlara gelmissjn artik msllah.Rabbim yardimcimiz olsun.ondirdim ama uygulama 5+5 dio cnm:)))yanlis yani.doktorum 6bucuk haftalik dio amaaa

Alisana kadar karistirilir sonra direk elini aradigin yere atarsin canım ama anneligi sen daha iyi biliyorsun cocuk aglarken falan o telasla bütün gözler kurcalanabilir tabiki:KK48:

ben unutmuşum anneliği ya :KK57:
çoğu şeyde acaba lazım olur mu diyorum. sanki olur mu olmaz mı bilmiyorum :KK31:
annemde annelik bisiklete binmek gibi kucağına alınca başlarsın yeniden diyor ne alakaysa :KK60:

Amin cnim beniiim amiiinnn..bugun 6+5 olmadim mi cnm ben?dun dedi 6bucuk haftaliksin diye??

Canım geç döllenme erken döllenme olaylarından dolayi arti 1 hafta eksi 1 hafta oynayabiliyorr

Sıkıntı degil yani:)

Doktor ultrasona göre söyledi

Ama uygulamalar her zaman son adet tarihini baz alır

X