2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

kızlar merhaba artık hazırlıklara başladım ama neyden kaç tane almalı bilemedim ikiz olunca
7 citcitli badi aldım 9 tanede oğlumdan kalan var
7 tane tek alt pijama 8 tanede oğlumdan kalan var
6 tane tek üst
2 tane 5li takım aldım 2 tane oğlumdan kalan var
3 tane 2li takım
4 tulum
4 çorap aldım oğlumdan kalan 20 çift çorap var
10 ağız mendili
iki kundak
3 Penye battaniye
1 tane kalın battaniye
kıyafet konusunda eksik var mı sizce tulum falan daha alayım mi bide hastane çıkışı alcam

Bence alma canım duruma göre bakarsın alt üst de var onları giydirirsin

5li takım hastane cikisi yerine geçmez mi canım ayrıyetten hastane cikisi da alacak misin ki

Bence alma canım duruma göre bakarsın alt üst de var onları giydirirsin

5li takım hastane cikisi yerine geçmez mi canım ayrıyetten hastane cikisi da alacak misin ki
evet canım aslında aldığım 5li takım baya guzel hastanede giydircem zaten ama oğlumda ilk gün 10lu takımı kullandım ikinci gün 5li takımı kullandım ondan dedim alayım diye

evet canım aslında aldığım 5li takım baya guzel hastanede giydircem zaten ama oğlumda ilk gün 10lu takımı kullandım ikinci gün 5li takımı kullandım ondan dedim alayım diye

Anladım Canım sen daha deneyimlisin

Bi de battaniye emin olamadım yani bence iyi ama burada da kızlar sanki battaniye çok olsa demişlerdi

10lu alacaksan ama onun içinden de battaniye çıkacak o zama daha da yeterli olur

Gule gule kullanin tatlim bizimde araba kaldi ebebekteki calisan aralik subatta iyi indirim oluyor bence ozaman alin dedi
Teşekkür ederim canım.. Siz de güle güle sağlıkla kullanın inşallah.. Arabayı bu hafta alacağız.. Daha doğrusu kayınvalidemler alacak arabayı, bu hafta buradalar, birlikte gidip alacağız..

Anladım Canım sen daha deneyimlisin

Bi de battaniye emin olamadım yani bence iyi ama burada da kızlar sanki battaniye çok olsa demişlerdi

10lu alacaksan ama onun içinden de battaniye çıkacak o zama daha da yeterli olur
battaniye 2 tane örgü var 1 tane daha kalın alcam bide dediğin gibi hastane çıkışından çıkacak yeter heralde

canım benim 4 tanede ayaksız tulum al biraz daha fazla giyerler battaniye takviyeside yaparsan harika olur kış bebekleri iki tane hemide :)

canım benim 4 tanede ayaksız tulum al biraz daha fazla giyerler battaniye takviyeside yaparsan harika olur kış bebekleri iki tane hemide :)
evet canım 1 kalın battaniye daha alcam 2 örgü battaniye var bide hastane çıkışı alcam ondan çıkan battaniye olcak tulumda hastane çıkışından 2 tane çıkmış olcak 2 tanede ben alırım yeterli olur o zaman

allahim güzel allahim kullanmayı nasip etsin inşallah canım benim...
yeterki sağlıkla gelsinler eksik birseyin olursada alirsin onlarin canı sağolsun :)

ben daha hiçbirşey almadim kizlar kasimda aliriz dedi esim heycanla o günü bekliyoruz ...
ama gidip dolastim alacaklarimi tasarladim
az ve öz olsun hediyeside çok olur
sizin alışveriş ler beni çok heycanlandirdi sabirsizlikla kasım ayını bekliyorum ..
kendime alacaklarimda var inşallah tekseferde hallederim bende kendime liste yapayim alışveriş gününe birsey unutmak istemiyorum

Bence yok gayet yeterli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…