2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kizlar ben alişverisimi bitirdim tek ateş olcerim kaldi onun da bir acelesi yok.darisi herkesin basina bazen cok sey aldim die dusunuyorum bakalim.umarim dogru gerekli seyleri almisimdir 2 ay surekli alisveris yaptim diyebilirim cogunuinternetten aldim.trendyol,hepsi burada ,bebe konfor besik com, ve baby mall un istanbul yolundaki magazasindan puset almadim susleri bebegin ve benim ihtiyaclarim tahmini 3 bine yakin tuttu siz nasil bir butce harcadiniz ....cok mu gereksiz sey aldim acaba ?

Gunaydin arkadaslar , resimdeki gibi bisey alan var mi bizim icin cok kullanisli olacak sanki kis bebekleri olacak ? Bide burda nerelerde var bu tarz seyler hic gezerken falan gozune takilan oldu mu ?

Eklentiler

• Screenshot_20171024-110449.png
    Screenshot_20171024-110449.png
    250,5 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_20171024-103604.png
    Screenshot_20171024-103604.png
    263,2 KB · Görüntüleme: 57
Kizlar ben alişverisimi bitirdim tek ateş olcerim kaldi onun da bir acelesi yok.darisi herkesin basina bazen cok sey aldim die dusunuyorum bakalim.umarim dogru gerekli seyleri almisimdir 2 ay surekli alisveris yaptim diyebilirim cogunuinternetten aldim.trendyol,hepsi burada ,bebe konfor besik com, ve baby mall un istanbul yolundaki magazasindan puset almadim susleri bebegin ve benim ihtiyaclarim tahmini 3 bine yakin tuttu siz nasil bir butce harcadiniz ....cok mu gereksiz sey aldim acaba ?

anlamadım sadece süslere mi 3 bin harcadın

Gunaydin arkadaslar , resimdeki gibi bisey alan var mi bizim icin cok kullanisli olacak sanki kis bebekleri olacak ? Bide burda nerelerde var bu tarz seyler hic gezerken falan gozune takilan oldu mu ?

Yaşından sonra ancak kullanışlı olur oda her gün dışarı çıkan birisi isen

Ocak’ta doğdu şubata kadar zaten kısa mesafelere çıkacaksın sonra mart için geeek yok hem çok küçük olacak hemde kucakta bile gider hala
Nisa’nda zaten giyemez

geçmiş olsun canim benim inşallah tez zamanda iyi olursun

Gećmis olsun canim

Çok sağolun kızlar. En iyisi grip olmamakmış bu dönemde bir kere daha anladım valla çok zor.

Bu arada gece burun tıkanıklığı yaşayan varsa yarım soğanı başucuna koymasını tavsiye ederim kızlar. Gece rahat uyumamı sağladı.

Hepsi 3binse bence çok iyi. Henüz yeni almaya başladım ben de çoğunu internetten alıyorum ve yazıyorum bir kenara bakalım kaç lirayla bitecek alışveriş :)

ben cok abartı alışveriş yaptım diyemem ama aldıklarım şöyle,
çıtçıtlı atlet yaklaşık 0-3 ay 3-6 ay 6- 9 ay arası 20 adet
çıtçıtlı tulum - zıbın 5 takım
cam biberon değişik boyutta 3 tane - pp biberon 1 tane - süt sağma manuel 1 adet
corap (10 tane)- eldiven,şapka ve önlük takımı - 2 tane
2 tane müslin cok amaçlı örtü
1 Tane banyo havlusu
1 tane ince battaniye
1 tane polar battniye
2 tane peluş battaniye
2 Tane emzirme atlet- sütyeni
Babyjem 5 li duş takımı (küvet-kova-marşafa-sünger-file)
yukarıdakiler 500 TL cıvarı tuttu.
Prima yeni doğan bezi ( No:1 108 adet -No:2 104 Adet- alt değiştirme 12 adet - ıslak mendil 3 paket ) 99 TL
Chicco yeni doğan bakım seti (şampuan-pişik kremi-sabun-vücut kremi-ıslak havlu çanta) 54 TL
bebek oda takımı 3150 TL
Adsız.png
( dolap-büyüyen beşik-Komidini- yorgan-yastık-çarşaf - yan kormua -cıbınlık) -park beşik - puset)
bornoz takımı anneannesi alacak
hastene çıkış seti arkadaşım alacak
ateş ölçer alacağım
oda nemlendiri ablam verecek
odasının perdesini ve bir nevresim takımı ablam dikecek.
IMG-20171019-WA0016.jpg
IMG-20171019-WA0015.jpg

Kvde saten yorgan yaptırmis ne severim bende zaten sanki normal yorgan olmuyor birde ona gobekli nevresim olcakmis Allahim sana geliyorum tarzim olmayan şeyleri önüme getirmesine sinir oluyorum benim kucuklugumdende var gobekli ama eskide kaldı artık bunlar bırak istedigim gibi yapiyim ya anlayissiz heves ediyorsun eyvallahta biraz sınırıni bilsen nolur sanki takmiyim dedikce uykularm kaçıyor neyse cok beklemesin kullanicam diye normal nevresim gecirir bırakırm öyle:işsiz:

Gerçekten çok işe yaradı canım gece uyuduysam yarım baş soğan sayesindedir :KK66:

ben kızımda sık sık kullandım
Ama o kokuyu çıkartmak bir o kadar zor :dondurma:

Kvde saten yorgan yaptırmis ne severim bende zaten sanki normal yorgan olmuyor birde ona gobekli nevresim olcakmis Allahim sana geliyorum tarzim olmayan şeyleri önüme getirmesine sinir oluyorum benim kucuklugumdende var gobekli ama eskide kaldı artık bunlar bırak istedigim gibi yapiyim ya anlayissiz heves ediyorsun eyvallahta biraz sınırıni bilsen nolur sanki takmiyim dedikce uykularm kaçıyor neyse cok beklemesin kullanicam diye normal nevresim gecirir bırakırm öyle:işsiz:

He he de geç canım boş şeyleri takma artık kafana

X