2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kizlar merhabalar nasilsiniz.
Ben hala evi adam etmeye calisiyorum dolaplari dok esyalari ele ele bitmiyor vallahi keske onceden baslasaymisim. Zaten havalardan midir yoksa artik agirlastigimizdan mi bilmiyorum su aralar acaip halsizim
Ben daha onceden oturdugum ev yerden isitmali iken weewel buhar makinasi almistim. Bebis icin evim petek kaloriferli oldugu icin peteklerin uzerine islak havlu koymayi ve weewel buhar makinasini elimden cikarmayi dusunuyorum ben islak havludan daha iyi sonuc aldigimi dusunuyorum ve buhar makinasi da esyalari elemeye baslamisken gozume batiyor yer kaplamasi acisindan ne yalan soyleyeyim.
Ikinci el fiyatlari nedir bilmiyorum satis icin siteye koymadan once buradan sorayim dedim almak isteyen olursa. Anca 6 ay kullanmisimdir. Satin almak isteyen olursa once burdan paylasayim dedim :KK52:
Canım ben aslında buhar makinesi istiyorum ama zevk için.. İstanbul da şart değil diyorlar, bi eşime de sorayım o kabul ederse düşünebiliriz.

Canım bitmiyor di mi işler? Ben başlamadım bile bakalım nasıl olacak. 100-140 aralığı iyidir tutumluanne Sitesi tavsiye ediliyor genelde ama ben hiç kullanmadım. Sahibinden'e de koymalısın mutlaka :) beşiği teslim aldın mı canım merak ettim.
Tutumluanne yi bilmiyordum. Artik oraya sahibinden e letgo ya fln ortaya karisik koyarim :KK66:
Valla isler bitmiyor ki cogu isi annem yapiyor sagolsun. O da 2 -3 gunlugune kacti zaten daraldi :))
Besik henuz gelmedi canim onumuzde ki haftaya kadar gelir diye tahmin ediyorum. Gelince resim atarim sana ama icime sindi diyebilirim annem de begenince daha bi icime sindi tabi :KK200:

Canım ben aslında buhar makinesi istiyorum ama zevk için.. İstanbul da şart değil diyorlar, bi eşime de sorayım o kabul ederse düşünebiliriz.
Tamam canim istanbul olursa ikimiz icin de iyi olur zaten ayni yakadayiz elden teslim ederim sana kargoyla ugrasmayip kargoya bosu bosuna para da vermeyiz hem :)

Tutumluanne yi bilmiyordum. Artik oraya sahibinden e letgo ya fln ortaya karisik koyarim :KK66:
Valla isler bitmiyor ki cogu isi annem yapiyor sagolsun. O da 2 -3 gunlugune kacti zaten daraldi :))
Besik henuz gelmedi canim onumuzde ki haftaya kadar gelir diye tahmin ediyorum. Gelince resim atarim sana ama icime sindi diyebilirim annem de begenince daha bi icime sindi tabi :KK200:
Heyecanla bekliyorum canım eminim çok güzeldir :KK200:
İçinde mışıl mışıl uyurken de görsek bi bebeklerimizi ah ne güzel olacak :)

Bebecruz var bide oraya da koyabilirsin

Bu hafta olamadı ama belki buluşmamızda teslim edersiniz canlar :KK66:
Evet ya bulusalim artik. Topu sana attik biz :) sen ne zaman musait olursan bize haber et canim. Zaten ben bugun bir haftadir disari cikmadigimi farkettim attim kendimi kadikoye nasil iyi geldi anlatamam serseri serseri dolastim ara sokaklarda magazalara girdim fln. Hep beraber bulusmak ta eminim iyi gelecek hepimize :KK200:

Heyecanla bekliyorum canım eminim çok güzeldir :KK200:
İçinde mışıl mışıl uyurken de görsek bi bebeklerimizi ah ne güzel olacak :)
Valla oyle cabuk geciyor ki zaman ben cok sasiriyorum. Zamaninda saglikla gelsin de minnoslar baharda da bebeklerimizle bulusuruz insallah biz bebeklik arkadasiyiz desinler buyuduklerinde:emir_bebek::nazar:

Evet ya bulusalim artik. Topu sana attik biz :) sen ne zaman musait olursan bize haber et canim. Zaten ben bugun bir haftadir disari cikmadigimi farkettim attim kendimi kadikoye nasil iyi geldi anlatamam serseri serseri dolastim ara sokaklarda magazalara girdim fln. Hep beraber bulusmak ta eminim iyi gelecek hepimize :KK200:

Valla oyle cabuk geciyor ki zaman ben cok sasiriyorum. Zamaninda saglikla gelsin de minnoslar baharda da bebeklerimizle bulusuruz insallah biz bebeklik arkadasiyiz desinler buyuduklerinde:emir_bebek::nazar:
Ay inşallah canım ne güzel olur aynı aşamaları aynı zamanlarda yaşamak bebeklerimizle. İki gündür çok ağır gribim canım toparlanayım bir hepimize uygun anı kararlaştırırız ❤️

Ay inşallah canım ne güzel olur aynı aşamaları aynı zamanlarda yaşamak bebeklerimizle. İki gündür çok ağır gribim canım toparlanayım bir hepimize uygun anı kararlaştırırız ❤️
Oyy cok gecmis olsun canim
Sen iyiles de canim ne zaman gorusursek artik hic onemli degil.
Bol su ic ,bol bol dinlen, artik evde ihlamur bal sut karabiber allah ne verdiyse...
Insallah carcabuk toparlanirsin :KK200:

İnşallah canım benim kendimi hiç iyi hissetmiyorum :hasta:

ayy sen de mi hastasın çok geçmiş olsun canım
eşim iki haftada zor atlattı çok şükür ben de birşey yok şimdilik. umarım en kısa zamanda atlatırsın. takviye vitamin kullanıyor musun? eğer kullanmıyorsan en azından c vitamini al bir kaç gün. eşim iyileşmekbilmeyince imom verdim zımba gibi oldu :KK60: @yesa1 e söylemeyi unutmuştum :KK39:

ayy sen de mi hastasın çok geçmiş olsun canım
eşim iki haftada zor atlattı çok şükür ben de birşey yok şimdilik. umarım en kısa zamanda atlatırsın. takviye vitamin kullanıyor musun? eğer kullanmıyorsan en azından c vitamini al bir kaç gün. eşim iyileşmekbilmeyince imom verdim zımba gibi oldu :KK60: @yesa1 e söylemeyi unutmuştum :KK39:
Çok sağol canım bir an önce geçsin inşallah sürünüyorum resmen :KK43: aman kolla kendini hamileyken grip hiç çekilmiyor. Redexon vermişti daha önce dr onu alıyorum iki gündür yemediğim içmediğim şey kalmadı en ufak bir iyileşme yok yarın da böyle olursam hastaneye gidicem canım

Çok sağol canım bir an önce geçsin inşallah sürünüyorum resmen :KK43: aman kolla kendini hamileyken grip hiç çekilmiyor. Redexon vermişti daha önce dr onu alıyorum iki gündür yemediğim içmediğim şey kalmadı en ufak bir iyileşme yok yarın da böyle olursam hastaneye gidicem canım
geçmiş olsun canım

X