2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Canım evet fiyatı 104 ama sepete ekleyince indirim oluyor 83 lira dur resmini atayım .

Canım. Bu yenidogan değil bu olacak

Belki de aman aman bi fark yoktür tabii

15087733037442122157088.jpg

Canım gel goturuyum ben seni Sıhhiye deki aşırı kalabalık ama güzel. Ben batikent tekne de ugrarim hem yol üstü evimiz yakın. Semt değişince tabii biraz fiyatlar da değişiyor ama bir kaç pazarda kurulan tezgahlar da mesela sTor perde satan ahmet abi persembe Sıhhiye gidiyor sonea batikent geliyor hahahaaha

Aklımda canım bunlar tamamdır :halay:

Benim bebisim 2 aylik ama hala bi besigi yok :anne:arastiranlardan bi onerisi olan var mi kizlar.. mdf ya da ahsap dusunuyorum buyuyen besik 80×180.. pierre cardin de var ama 1500 tl civari ve cibinligi yatagi dahil degil.. biraz daha uygun bulmaliyim:halay:

Benim bebisim 2 aylik ama hala bi besigi yok :anne:arastiranlardan bi onerisi olan var mi kizlar.. mdf ya da ahsap dusunuyorum buyuyen besik 80×180.. pierre cardin de var ama 1500 tl civari ve cibinligi yatagi dahil degil.. biraz daha uygun bulmaliyim:halay:
Cilek baby cotton buyuyen besige bak bi istersen

Kizlar mustela dusunen olursa merhaba bebek setini 120 liraya aldim hepsi buradadan insallah kullanim tarihlerinde sorun yoktur premium care 216 li bebek bezide 85 e geldi bakalim ne gelicek endiseliyim biraz cok ucuz oldu:KK64:

nereden aldın kızım için alsam diye düşünüyordum ama içeriği bebeğe yönelik ise gerek yok yağı kremi var :anne: bide benim eczacı kuznim var doğum yapanlara bebek bakım seti götüüryor bence çok güzel bir hediye..

lake kaplamalı evdeki beşiğimiz çok memnum daha büyütmedik bu sene de idare edeceğiz. çilek mobilyanın genelde güzel olıuyor..

L Lilyumm_ ve B Badekuti besikci canım. Ama büyüyen mi normal mi bilemedim yardimci olabilirler belki

nereden aldın kızım için alsam diye düşünüyordum ama içeriği bebeğe yönelik ise gerek yok yağı kremi var :anne: bide benim eczacı kuznim var doğum yapanlara bebek bakım seti götüüryor bence çok güzel bir hediye..

lake kaplamalı evdeki beşiğimiz çok memnum daha büyütmedik bu sene de idare edeceğiz.

Hepsi buradadan aldim icerigi
500 ml sac vucut sampuani
300 ml vucut losyonu
100 ml pisik kremi
110 ml yag
Alt acma

Eklentiler

• mustela-merhaba-bebek-cantasi-set-97072-17-O.jpg
    mustela-merhaba-bebek-cantasi-set-97072-17-O.jpg
    19,6 KB · Görüntüleme: 44
Canım komilinin de saf su ve pamuk ıslak mendili var dışarısı için düşünürsen
Canım daha hiç bir şey alamadım kıyafetleri dışında ebebekte falan böyle güzel bir indirim olsada her şeyi aliyimda koyuyum dolaba diyorum ama sürekli başka bir sorun çıkıyor

Kizlar merhabalar nasilsiniz.
Ben hala evi adam etmeye calisiyorum dolaplari dok esyalari ele ele bitmiyor vallahi keske onceden baslasaymisim. Zaten havalardan midir yoksa artik agirlastigimizdan mi bilmiyorum su aralar acaip halsizim
Ben daha onceden oturdugum ev yerden isitmali iken weewel buhar makinasi almistim. Bebis icin evim petek kaloriferli oldugu icin peteklerin uzerine islak havlu koymayi ve weewel buhar makinasini elimden cikarmayi dusunuyorum ben islak havludan daha iyi sonuc aldigimi dusunuyorum ve buhar makinasi da esyalari elemeye baslamisken gozume batiyor yer kaplamasi acisindan ne yalan soyleyeyim.
Ikinci el fiyatlari nedir bilmiyorum satis icin siteye koymadan once buradan sorayim dedim almak isteyen olursa. Anca 6 ay kullanmisimdir. Satin almak isteyen olursa once burdan paylasayim dedim :KK52:

Ben hala evi adam etmeye calisiyorum dolaplari dok esyalari ele ele bitmiyor vallahi keske onceden baslasaymisim. Zaten havalardan midir yoksa artik agirlastigimizdan mi bilmiyorum su aralar acaip halsizim
Ben daha onceden oturdugum ev yerden isitmali iken weewel buhar makinasi almistim. Bebis icin evim petek kaloriferli oldugu icin peteklerin uzerine islak havlu koymayi ve weewel buhar makinasini elimden cikarmayi dusunuyorum ben islak havludan daha iyi sonuc aldigimi dusunuyorum ve buhar makinasi da esyalari elemeye baslamisken gozume batiyor yer kaplamasi acisindan ne yalan soyleyeyim.
Ikinci el fiyatlari nedir bilmiyorum satis icin siteye koymadan once buradan sorayim dedim almak isteyen olursa. Anca 6 ay kullanmisimdir. Satin almak isteyen olursa once burdan paylasayim dedim :KK52:

Arkadaş bana 150 ye verecekti sıfıri 200 kusur. Kutulu garantiliYdi ama almadım. 100 125 150 normal bence

Canım bitmiyor di mi işler? Ben başlamadım bile bakalım nasıl olacak. 100-140 aralığı iyidir tutumluanne Sitesi tavsiye ediliyor genelde ama ben hiç kullanmadım. Sahibinden'e de koymalısın mutlaka :) beşiği teslim aldın mı canım merak ettim.

X