2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Canım ben aslında buhar makinesi istiyorum ama zevk için.. İstanbul da şart değil diyorlar, bi eşime de sorayım o kabul ederse düşünebiliriz.

Tutumluanne yi bilmiyordum. Artik oraya sahibinden e letgo ya fln ortaya karisik koyarim
Valla isler bitmiyor ki cogu isi annem yapiyor sagolsun. O da 2 -3 gunlugune kacti zaten daraldi :))
Besik henuz gelmedi canim onumuzde ki haftaya kadar gelir diye tahmin ediyorum. Gelince resim atarim sana ama icime sindi diyebilirim annem de begenince daha bi icime sindi tabi

Canım ben aslında buhar makinesi istiyorum ama zevk için.. İstanbul da şart değil diyorlar, bi eşime de sorayım o kabul ederse düşünebiliriz.
Tamam canim istanbul olursa ikimiz icin de iyi olur zaten ayni yakadayiz elden teslim ederim sana kargoyla ugrasmayip kargoya bosu bosuna para da vermeyiz hem :)

Heyecanla bekliyorum canım eminim çok güzeldir
İçinde mışıl mışıl uyurken de görsek bi bebeklerimizi ah ne güzel olacak :)

Bebecruz var bide oraya da koyabilirsin

Bu hafta olamadı ama belki buluşmamızda teslim edersiniz canlar
Evet ya bulusalim artik. Topu sana attik biz :) sen ne zaman musait olursan bize haber et canim. Zaten ben bugun bir haftadir disari cikmadigimi farkettim attim kendimi kadikoye nasil iyi geldi anlatamam serseri serseri dolastim ara sokaklarda magazalara girdim fln. Hep beraber bulusmak ta eminim iyi gelecek hepimize

Heyecanla bekliyorum canım eminim çok güzeldir
İçinde mışıl mışıl uyurken de görsek bi bebeklerimizi ah ne güzel olacak :)
Valla oyle cabuk geciyor ki zaman ben cok sasiriyorum. Zamaninda saglikla gelsin de minnoslar baharda da bebeklerimizle bulusuruz insallah biz bebeklik arkadasiyiz desinler buyuduklerinde

Ay inşallah canım ne güzel olur aynı aşamaları aynı zamanlarda yaşamak bebeklerimizle. İki gündür çok ağır gribim canım toparlanayım bir hepimize uygun anı kararlaştırırız

Ay inşallah canım ne güzel olur aynı aşamaları aynı zamanlarda yaşamak bebeklerimizle. İki gündür çok ağır gribim canım toparlanayım bir hepimize uygun anı kararlaştırırız
Oyy cok gecmis olsun canim
Sen iyiles de canim ne zaman gorusursek artik hic onemli degil.
Bol su ic ,bol bol dinlen, artik evde ihlamur bal sut karabiber allah ne verdiyse...
Insallah carcabuk toparlanirsin

İnşallah canım benim kendimi hiç iyi hissetmiyorum

ayy sen de mi hastasın çok geçmiş olsun canım
eşim iki haftada zor atlattı çok şükür ben de birşey yok şimdilik. umarım en kısa zamanda atlatırsın. takviye vitamin kullanıyor musun? eğer kullanmıyorsan en azından c vitamini al bir kaç gün. eşim iyileşmekbilmeyince imom verdim zımba gibi oldu @yesa1 e söylemeyi unutmuştum

Çok sağol canım bir an önce geçsin inşallah sürünüyorum resmen aman kolla kendini hamileyken grip hiç çekilmiyor. Redexon vermişti daha önce dr onu alıyorum iki gündür yemediğim içmediğim şey kalmadı en ufak bir iyileşme yok yarın da böyle olursam hastaneye gidicem canım

geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…