2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Canım ıslak mendil yerine özellikle ilk zamanlar icin uni baby ıslak pamuk çok onermisler ben aldım ama bugün hepsiburada indirimi varmış extra sepette yüzde 20 almasaydim kesin alırdim sabah arkadaş yazmis 24 tanesinin fiyatını ben daha pahalıya almıştım bu kadar ucuzu yoktu

Prima 1 numara 35 kuruş 2 numara 37 kuruşa almıştım ama 40 42 kuruş falanda iyi

Bu paket yanındaki extra lar ile uyguna geliyor sanırım. Yanında verdiği alt açmayı kesin kullanırsın çok kullanışlı

Islak mendil mi diyor pamuk mu diyor emin olamadim ama bakarsın duruma. Zaten ıslak mendil her daim kullanilan bi şey.

Alınabilir Sanki

Hepsi burada sepette yüzde 20 indirimine bi baksana belki daha ucuza gelir canım
Bakiyim bı o siteyede bunları da alsaydım rahatlardim

A101in küveti nasıldı acaba gidip bakamadım bile
canım ben gittim A101 de Battniye cok güzeldi. Her ne kadar %100 pamuk olmasa da iş götrür. Kalın olduğu için girek temas olmayacağı için. Aldım bi tane. Çanta cok uyduruktu bildiğin poşet gibi. sağlam da olduğunu sanmam. Biberonlar vardı güzeldi 7 TL hemde cam.güvenilir duruyordu aldım 1 tane. Küvet, kova ve marşafa güzel görünüyor ama sağlıklı mı değil mi bi bilgi yazmadığından bilemedim ama fiyatları cok uygundu. Aslında alınabilirdi ben bebyjem 5 li setini aldığım için almadım.

canım ben gittim A101 de Battniye cok güzeldi. Her ne kadar %100 pamuk olmasa da iş götrür. Kalın olduğu için girek temas olmayacağı için. Aldım bi tane. Çanta cok uyduruktu bildiğin poşet gibi. sağlam da olduğunu sanmam. Biberonlar vardı güzeldi 7 TL hemde cam.güvenilir duruyordu aldım 1 tane. Küvet, kova ve marşafa güzel görünüyor ama sağlıklı mı değil mi bi bilgi yazmadığından bilemedim ama fiyatları cok uygundu. Aslında alınabilirdi ben bebyjem 5 li setini aldığım için almadım.
Bende sağlık açısından guvenemedim daha araştırmam lazım ya

Eklentiler

• Screenshot_2017-10-23-15-03-03.png
    Screenshot_2017-10-23-15-03-03.png
    128,4 KB · Görüntüleme: 28
Kapitalizm fena ya başına lohusa geldi mi fiyatlar uçuyor normal önden v yaka bir pijama da işinizi görür. Baktım da 129 tl falan
Hayatta o kadar vermem ilkinde relax moddan magazasindan outlet urunu aldim tanesi elliye gelmistir. Simdi de trendyoldan 44 e aldim pijama olanlari iyi inceleyin trendyolda aynen onden dugmeli bulsaydim oyle alcaktim beden yoktu

kızlar bilemedim

sanırım o deneyen baba bu
http://yenibebekgeliyor.kadinlarkulubu.com/2014/07/sampuan-secimi.html

göz yakmasını pek dert etmiyorum ben sadece durularken akan köpük gözüne değebilir 10 dakika maske gibi suratında bekletmem herhalde :)

zaten test yapan kişi sebamed, müstela falan denememiş. onlara da bakarım.

yesa yesa canım senin denediğin hangi şampuandı?

Sebamedde de aynı göz yakma yaşanmış ben riske edemedim mustela aldım valla hatta hepsi burada da seti vardı merhaba bebek indirimdeydi o setide almayı düşünüyorum

Kızlar bu ıslak mendil işini ne yaptınız acaba bu uygun mu tanesi 3 buçuk liraya mi geliyor acaba
Bu Prima setini alıp 1 ve 2 numaradan kurtulayım diyorum yesa yesa canım sen anlarsın ne önerirsin

Ben ıslak mendil almadim pamuk kullanmayı düşünüyorum sadece saf suyla

X