2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kutu da yapacaktım canım ya tüh tüh ay hayır bilsem su delikli kalıplardan oluyor alır ondan yapardım hani asmalık şeklinde neye niyet neye kısmet olsun
Canim kalibin ust kismina tasi dokerken cop sis sokup delikli yaoabilirsin tasi. Ama bu mofelde hos dururmu omun kararini sen ver

Tamam canim o zaman ValentinusNF ile F ferayegul de gelip gelmeyeceklerini soylesinler gun ve saati ayarlayalim illa herkese uyan bir ayar yapariz
Kizlar bende anadoludayim lakin ultra hareketli oglumu bakicisina birakabilirsem (abla daha yenk basladigi icin alisma surecindeyiz) bende gelmek isterim valla cok güzel olur. Siz tarihi belirleyin insallah uymaya çalışırım ben.

Kizlar bende anadoludayim lakin ultra hareketli oglumu bakicisina birakabilirsem (abla daha yenk basladigi icin alisma surecindeyiz) bende gelmek isterim valla cok güzel olur. Siz tarihi belirleyin insallah uymaya çalışırım ben.
Oh çoğalıyoruz ne güzel :) tamamdır canım ultra hareketli oğluşun da gelsin ne olur ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…