2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kizlar battaniye icin bu ipi aldim

Eklentiler

• IMG-20171018-WA0026.jpeg
    IMG-20171018-WA0026.jpeg
    46 KB · Görüntüleme: 57
Kutu da yapacaktım canım ya tüh tüh :KK48: ay hayır bilsem su delikli kalıplardan oluyor alır ondan yapardım hani asmalık şeklinde neye niyet neye kısmet olsun :KK48:
Canim kalibin ust kismina tasi dokerken cop sis sokup delikli yaoabilirsin tasi. Ama bu mofelde hos dururmu omun kararini sen ver

Tamam canim o zaman ValentinusNF ValentinusNF ile F ferayegul de gelip gelmeyeceklerini soylesinler gun ve saati ayarlayalim illa herkese uyan bir ayar yapariz
Kizlar bende anadoludayim lakin ultra hareketli oglumu bakicisina birakabilirsem (abla daha yenk basladigi icin alisma surecindeyiz) bende gelmek isterim valla cok güzel olur. Siz tarihi belirleyin insallah uymaya çalışırım ben.

Kizlar bende anadoludayim lakin ultra hareketli oglumu bakicisina birakabilirsem (abla daha yenk basladigi icin alisma surecindeyiz) bende gelmek isterim valla cok güzel olur. Siz tarihi belirleyin insallah uymaya çalışırım ben.
Oh çoğalıyoruz ne güzel :) tamamdır canım ultra hareketli oğluşun da gelsin ne olur ki :KK66:

X