2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Cop kutusu kuzum

Ben alma sebebimi soyleyim en azindan:KK70: niyene cevap olur belki:KK70: bi arkadas var burdaki bazi arkadaslarin malumu olan. Ne zaman bize gelse bebeginin kakali bezini kapinin disina bi posete bile koymadan(israrla poset vereyimdememe ragmen) koyiyo. Orayi kokutmasi ayri dert ben gorevli olsam almam. Ahlaksizlik. Bunu da sirf o yuzden esim 2 gune bir giderken kendisi cope atsin hem kokmaz da die dusunerek aldim

Dusuncesiz bi davranis o cok cirkinmis :KK43: Ben hep aldiklarimi sonradan nereye koycam kaldircam derdinde oldugum icin bebege ayri bi cop kovasi almak sacma gelmisti bana:olamaz: Ama yerim olsa ve dedigin gibi indirimde yakalasam bende dusunmez diildim gusel gunlerde kullan insallah :KK68:

Dusuncesiz bi davranis o cok cirkinmis :KK43: Ben hep aldiklarimi sonradan nereye koycam kaldircam derdinde oldugum icin bebege ayri bi cop kovasi almak sacma gelmisti bana:olamaz: Ama yerim olsa ve dedigin gibi indirimde yakalasam bende dusunmez diildim gusel gunlerde kullan insallah :KK68:
Sonrasinda da bu cocugun cop kovasina ihtiyaci olmicak mi odasinda die dusunerek aldim ben:KK70: daha guzelleri senin olsun insallah canim♡♡

Bu patikleri bitirdim canim hatta seri uretimden elimde zaten ip var diye benim bebise bi de arkadasimin 6 aylik bebisine birden yapiyorum oturdugum zamanlarda :)
Suveter yelege baslamistim onu da bitirince yolluycam.
Lilyum bu arada ben galiba memorial doguma hazirlik kurslarina gelemiycem gibi duruyo, metro ile neyse de hic gozum kesmiyo diger toplu tasima araclarini.
Bi ara lafi gecmisti maltepe parka yakin olanlarla soyle bir cay mi icsek acaba tanisalim belki yolu acar sonra da havalar guzel oldugunda bebislerle birlikte arada gorusuruz boylece :) bilmem ne dersiniz
Canım ben de gidemedim bir türlü kurslara, kaldı gibi görünüyor bakalım kısmet :) ne güzel olur uygun bir zamanda toplaşsak canım ben de çok isterim ❤️

Bende hizlanmak ataga gecmek depar atmak istiorum:KK43: :KK43:

ben ilk başlarda erken diye 4 aya kadar iğne bile almadım,
sonrada brz sıkıntılar yaşadım, hiç halim olupta alışveriş düşünemedim ama kalan haftaları düşününce birde kış başına geleceği için son ay toparlandım resmen.büyük parçaları alınca gerisi internet üzerindende alınır diye düşünüyorum

uyku seti için de gezmem lazım , bakalım onu nereden bulucam ?
alan arkadaşlardan fikir alabilirim

kışın iyi oluyor makine ,
Petekere su , yada bez koymakta faydalı ama makine daha garantili oluyo.
Son zamanlar artık alacaklarımız hızlanacak ilk çocuk olanlar daha çok şey alacağı için şimdiden almak en iyisi..

ilk çocuk olduğu için hiçbişeyimiz yoktu , herşeyi okuyup araştırıp karar vermeye çalışıyorum . 28.haftama giriyorum yarın ,kalan zamanda rahat rahat tamamlarım inş.
son aya çok bişey bırakmak istemiyorum

Kızlar yatak odamda yer yok diye set halinde sepet beşik , reflü yastığı , babynest ve emzirme minderi almıştım .
Hamile kalmak için meşakkatli bir süreç geçirdiğim için o dönemlerde en büyük destekçim arkadaşlarım oldu . Gebeliği ilk öğrendiğiniz an direkt beşiği benden demişti en yakın arkadaşım . Şimdi sipariş vermiş , resimleri gördüğümden beri ağlıyorum . Vefa ne güzel bir duygu ...

Eklentiler

• 0BF7039E-9164-44E6-92E3-31E040DB9B71.png
    0BF7039E-9164-44E6-92E3-31E040DB9B71.png
    108,8 KB · Görüntüleme: 76
  • 3A5CC0DF-954E-4ADC-A073-6090CE4CCB17.png
    3A5CC0DF-954E-4ADC-A073-6090CE4CCB17.png
    176,8 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleme:
Canım ben de gidemedim bir türlü kurslara, kaldı gibi görünüyor bakalım kısmet :) ne güzel olur uygun bir zamanda toplaşsak canım ben de çok isterim ❤️
O zaman isteyenlerle onumuzde ki haftaici icin bir plan yapalim mi daha fazla agirlasmadan? Bana herhangi bir gun uyar ona gore ayarlarim onceden kararlastirirsak
Mesela hop hemen birgun sallayayim mesela Sali :)

ilk çocuk olduğu için hiçbişeyimiz yoktu , herşeyi okuyup araştırıp karar vermeye çalışıyorum . 28.haftama giriyorum yarın ,kalan zamanda rahat rahat tamamlarım inş.
son aya çok bişey bırakmak istemiyorum

Son 1 aya ıvır zıvır kalsa yeter ağırlayacağız çünkü bu zamana kadar almamak senin için iyi olmuş şimdi alışveriş koşturmasından vakit daha çabuk geçer :KK49:

O zaman isteyenlerle onumuzde ki haftaici icin bir plan yapalim mi daha fazla agirlasmadan? Bana herhangi bir gun uyar ona gore ayarlarim onceden kararlastirirsak
L Lilyumm_
Bende yakınım arkadaşlar gündüz mü görüşürsünüz? Saat kaç gibi? ben çalıştığım için ayarlabilirsem gelmek siterim.

Canım eşimle bir konuşayım o bırakacak çünkü beni ona göre yazayım tekrar :)
Siz saati kararlaştırın ben uymaya çalışırım canım... Cok erken saatte buluşacaksak tam gün gitmem ona göre ayarlamaya çalışırım.
ay ne güzel olacak inşallah :)
Yanlış hatırlamıyorsam ValentinusNF ValentinusNF F ferayegul de bu yakada oturuyorlardı :)

Bugun kizilaya indim lokum kutusu ve hediyelikleri koymak icin karton poset gibi suslu bisey aldim tanesi 1 tl posetlerin lokum kutusununda tanesi 0.35 kurus ankara ayazi baslamadan cikip halledeyim dedim yoruldum.yuruyus yapmiyorum kizimda 8 aylik hamileyken hop hop heryere gidiyordum yas da etkiliyor galiba birde bebek battaniye ipi aldim.sisle orulenden

Bugun kizilaya indim lokum kutusu ve hediyelikleri koymak icin karton poset gibi suslu bisey aldim tanesi 1 tl posetlerin lokum kutusununda tanesi 0.35 kurus ankara ayazi baslamadan cikip halledeyim dedim yoruldum.yuruyus yapmiyorum kizimda 8 aylik hamileyken hop hop heryere gidiyordum yas da etkiliyor galiba birde bebek battaniye ipi aldim.sisle orulenden
Kutularin fotosunu koyar misin canim bende kutu arayisindayim da

X