2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Canım eşimle bir konuşayım o bırakacak çünkü beni ona göre yazayım tekrar :)

ay ne güzel olacak inşallah :)
Yanlış hatırlamıyorsam @ValentinusNF F ferayegul de bu yakada oturuyorlardı :)
Tamam canim haber bekliyorum bana her saat uyar gibi metroyla gelecegim icin.
Insallah diger kizlara da uyar soyle gobekli gobekli dolasiriz etrafta :))

Canım eşimle bir konuşayım o bırakacak çünkü beni ona göre yazayım tekrar :)

ay ne güzel olacak inşallah :)
Yanlış hatırlamıyorsam @ValentinusNF F ferayegul de bu yakada oturuyorlardı :)
Ooo buluşmamı var kızlar Haftaiçi çok yoğun çalışıyorum kızlar benim gelmem zor görünüyor siz gününüzü ayarlayın ben gelebilirsem eşlik ederim 32. haftadan sonraki bulusmalariniza daha rahat katılabilirim izne ayrılacağım için

Ben de kalıplarımı yavaş yavaş çıkarıyorum arkadaşlar. Ama karar veremiyorum çevresine dantel çekip arkasına mıknatıs yapıştırıp asetat kutu içerine koyup kutu üzerine etiket basıp mı versem yoksa hic kutulamadan dantele etiket yapıştırıp mi versem ya da fikriniz var mı

Tabi daha bezini falan da boyayacağım vakit bulursam toz pembe boyayla :)

Canım bende de var bu kalıp :)

Süper olmuş :) ellerine sağlık

Bence mıknatıs boşver bu biraz ağır mıknatıs çekmez sanki

Ben bi arkadaşıma kutu içine koyup Kurdela ve etiket yapmıştım

Dantel içerisine koyup Kurdela ve etiket de çok güzel görünüyor

Canım mıknatıs yaparsam 2 tane koyarım arkasına çünkü evet ağır ama mıknatıs yapmazsam da kimse evinde bir yere koyamaz atılır gider gibi geliyor miniğimin hediyelikleri. kutuya mı koy diyorsun canim bana da kutu daha şık olur gibi geliyor :)

Canım Niye atsınlar kutular hep saklanıyor hatta ben buzdolabı üzerine hiç bir şey koymam sevmiyorum ama tüm hediyelikleri koyduğum bir yer var :)

Sicak silikonla yapismiyo kizlar bu taslar haberiniz ola

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…