2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ay bu eminonunude cok merak ettim nasil bi yer neler satiliyo:halay: genelde unisex aliyorum zaten ikinci bebegede kullanayim die bugun nevresimle havlumuzuda aldik cok sukur bitti sayilir eksiklerimiz :KK68:
Valla canım bir ben gittiğimden pişman oldum sanırım herşeyin aynısı internette de var daha uyguna ben anlamadım eminönünun özelliğini ya da ben doğru mağazaları bulamadim:bicak:

Merhaba arkadaşlar çanta araştırıyorum siz nasıl aldınız çantalarınızı fikir verir misiniz banada içi geniş olsun istiyorum iki bebek olacağı için

Ay bu eminonunude cok merak ettim nasil bi yer neler satiliyo:halay: genelde unisex aliyorum zaten ikinci bebegede kullanayim die bugun nevresimle havlumuzuda aldik cok sukur bitti sayilir eksiklerimiz :KK68:

Eminönü deli bir yer, böyle avucunun içi gibi bilirsen ne nerede satılır herşeyi kolay bulur ucuza alır kaçarsın (ben bilmem öyle annem bilir hep onla giderim)
Çok aşırı kalabalık bir yer , havuzlu han var bu benek eşyaları için yaklaşık 5 katlı bir yer en alt nevresim , büyük eşya , park yatak , benek aranası gibi eşyalar satılır değer katlarda tekstil ürünleri , hediyelik ürünler falan filan bebek için bir şey alacaksan buraya gideceksin. Bi mağaza da 5 e aldığın şeyi diğerinde 3 e bulabilirsin. Mağazalar öyle yıkık dökük değildir baby city , kısmet bebe , lutziana gibi mağazalar var hepsinin site yada instajraö adreslerimde var.

Eminönü deli bir yer, böyle avucunun içi gibi bilirsen ne nerede satılır herşeyi kolay bulur ucuza alır kaçarsın (ben bilmem öyle annem bilir hep onla giderim)
Çok aşırı kalabalık bir yer , havuzlu han var bu benek eşyaları için yaklaşık 5 katlı bir yer en alt nevresim , büyük eşya , park yatak , benek aranası gibi eşyalar satılır değer katlarda tekstil ürünleri , hediyelik ürünler falan filan bebek için bir şey alacaksan buraya gideceksin. Bi mağaza da 5 e aldığın şeyi diğerinde 3 e bulabilirsin. Mağazalar öyle yıkık dökük değildir baby city , kısmet bebe , lutziana gibi mağazalar var hepsinin site yada instajraö adreslerimde var.

Tuh istanbulami gelseydikki:KK48: boyle yerleri bilmek lazim evet Ankarada da var bu tarz yerler ama ben hic bilmem gider bos donerim

Valla canım bir ben gittiğimden pişman oldum sanırım herşeyin aynısı internette de var daha uyguna ben anlamadım eminönünun özelliğini ya da ben doğru mağazaları bulamadim:bicak:
Dogru yerleri bilip bulmak onemli evet ama internette bi cok magazadan uygun olabiliyo daha bugun yasadim trendyoldan chicconun tulumlarini almistim 50 liraya magazasinada bakim belki guzel indirimler vardir derken ayni tulum 85 liraydi sok oldum kalite farkimi oluyo hatali urunleri falanmi satiolar orda nedir anlamadim bu kadar fiyat farki

Dogru yerleri bilip bulmak onemli evet ama internette bi cok magazadan uygun olabiliyo daha bugun yasadim trendyoldan chicconun tulumlarini almistim 50 liraya magazasinada bakim belki guzel indirimler vardir derken ayni tulum 85 liraydi sok oldum kalite farkimi oluyo hatali urunleri falanmi satiolar orda nedir anlamadim bu kadar fiyat farki
Aynen bende havuzlu hana gittim herşey aynı fiyat inan almış olmak için bisiler aldım döndüm ama bulanlarda var güzel şeyler anlamadım bu işi :)

Simdi bi sey soruciiim:KK25: lohusa takım alırken nasıl alacaksınız herkes hastane cok sıcak oluyor bi de dogum sonrası ateş basıyor yarım kollu al diyo ne yapcaanız bi fikir

Ben tüm alisverisimi internetten yaparim magaza kirasi yok eleman gideri yok o yuzden her zaman daha uygun

Kızlar doğumdan sonra hepimize bundan lazım hem gezeriz hem kilo veririz :KK70:

Eklentiler

• Screenshot_2017-10-17-10-39-01-621.jpeg
    Screenshot_2017-10-17-10-39-01-621.jpeg
    83,4 KB · Görüntüleme: 54
  • Screenshot_2017-10-17-10-37-49-208.jpeg
    Screenshot_2017-10-17-10-37-49-208.jpeg
    38,5 KB · Görüntüleme: 59
o
Simdi bi sey soruciiim:KK25: lohusa takım alırken nasıl alacaksınız herkes hastane cok sıcak oluyor bi de dogum sonrası ateş basıyor yarım kollu al diyo ne yapcaanız bi fikir

Lohusa takimlarini hic sevmiyorum yaa dantelli fistolu seyler yapiolar hep :KK43: onu dugmeli gomlek tipi pijama takimi almayi dusunuyorum ne kalin ne ince hastaneler gercekten sicak oluyo ama sorasinda bide eve gitmek var hep orda kalmicaz:anneadayı:

Canım ben bildiğin askılı bi alt üst aldım , şimdi de yarım kollu gecelik alıcam , sabahlık da almıştım. Sıcağa hiç gelemem, hemen terlerim, yanımda uzun hırka falan bulundururum. Arkadaşım da Ocak 26 da doğum yapmıştı geçen sene benim gideceğim hastanede, gayet sıcaktı içerisi.

L Lilyumm_ Canım senden görünce balonlu keçeye hevs ettim onu yapicam hem de kecelerim elimden çıkmış olucak yarin annemle eminonune gidersek eksik malzemelerimi alicam:halay:

X