2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

İşte başında beklemediğim İçin sıkıntı olmuyor yapıp çıkıyorum ya da yapıp yemek hazırlıyorum yapıp bulasik atıyorum falan :).

Bak bakalim.inşallah bulursun gönlüne göre :)
Sonuc olarak usenip vazgecicekmism gibi geliyor ama bakicam yinede canım:anneadayı:

Ben bazi aldiklarimi gostermiyorum:KK76:
Benimki askerde zaten goremezde işte gizli olmasın diyorum bilsin ama bu seferde ne gerek var lazım değil falan diyor sinir oluyorum ben gerekli görmüşm anası olarak gerisini boşver dimi ama yok nerde:işsiz:
:KK70:

Bende kavanoz süslemek istiyorum canım bu keçe işi de çok iyi ama benim elim hic iyi kesmez onu yamuk yuluk yaparım diye bulaşmadım. Bu arada hazırlıkların çok zenginmiş maşallah herşeyi düşünmüşsün :nazar:
Canım aslında kavanoz ve kalem vardı aklımda. Ama keçe balonları görünce yapabilir miyim acaba dedim çok şirinler önce bir deneme yapacağım baktım olmuyor bulaşmam hiç :) sayıyı abartmadan çeşit yapacağım sadece. Zaten çok gelen olmaz hastaneye. Oraya belli bir miktarda götürüp aynısını eve gelene de vereceğim :KK66: Mevlüt işini bahar ortasına bırakırım kış ortasında hiç çekemem :) kavanoz olayı çok pratik oluyor hem yapması da keyifli.

Canım aslında kavanoz ve kalem vardı aklımda. Ama keçe balonları görünce yapabilir miyim acaba dedim çok şirinler önce bir deneme yapacağım baktım olmuyor bulaşmam hiç :) sayıyı abartmadan çeşit yapacağım sadece. Zaten çok gelen olmaz hastaneye. Oraya belli bir miktarda götürüp aynısını eve gelene de vereceğim :KK66: Mevlüt işini bahar ortasına bırakırım kış ortasında hiç çekemem :) kavanoz olayı çok pratik oluyor hem yapması da keyifli.
Elimde renk renk kecelerim var bende onlardan birsey yapmak istiyorum ama kalıp çıkarınca yamuk yumuk oluyor beceremiyorm biraz ugrasmam lazım magnet süs yapasim var istediğim sevdiklerime vericem sadece cok yapmicam pinterestte güzel şeyler var aslında senden gaza gelip yaparim belki canım

Benimki askerde zaten goremezde işte gizli olmasın diyorum bilsin ama bu seferde ne gerek var lazım değil falan diyor sinir oluyorum ben gerekli görmüşm anası olarak gerisini boşver dimi ama yok nerde:işsiz:
:KK70:

Ohoo ben oyle cok agladim sen cocugundanmi esirgiyon diye:KK48: kiyafetsizmi birakcam cocugu bu ne alisveris hirsi diye kiziyodu bizimkide cok biliyolar :lülülü:

Elimde renk renk kecelerim var bende onlardan birsey yapmak istiyorum ama kalıp çıkarınca yamuk yumuk oluyor beceremiyorm biraz ugrasmam lazım magnet süs yapasim var istediğim sevdiklerime vericem sadece cok yapmicam pinterestte güzel şeyler var aslında senden gaza gelip yaparim belki canım

Baksana canım ne güzeller :KK200: Ben de becebileceğimden emin değilim açıkçası önce bi deneyeceğim canım :)

Eklentiler

• IMG_5962.JPG
    IMG_5962.JPG
    40,2 KB · Görüntüleme: 81
Ohoo ben oyle cok agladim sen cocugundanmi esirgiyon diye:KK48: kiyafetsizmi birakcam cocugu bu ne alisveris hirsi diye kiziyodu bizimkide cok biliyolar :lülülü:
Bizden iyi bilirler canım öyle deme :KK48:
Bende mi aglasam napsam annemle eminonune gidicem ikna edemiyorum eksigi kalmadiki diyor acil degil diyor sinir oluyorum yanımda olsa kadinligimi kullanirm ama uzaktan ise yaramıyor:KK70::KK22:

Kuzenimden bahsediyorum hep ama yakınimda doguran o var tek ve gidip gördüğüm neyse gecen kızının sumukunu cektiler ablasiyla ay o bile bana nasıl tatlı geldi kendimi kızımın sumukunu cekerken hayal ettim minik bıdık burundan bir sürü çıkıyor falan sonra rahatladı bu hamilelik beni cok baska yaptı annelik yönüm agir basinca bambaska biri oldum sanki:anneadayı::emir_bebek:

Bizden iyi bilirler canım öyle deme :KK48:
Bende mi aglasam napsam annemle eminonune gidicem ikna edemiyorum eksigi kalmadiki diyor acil degil diyor sinir oluyorum yanımda olsa kadinligimi kullanirm ama uzaktan ise yaramıyor:KK70::KK22:

Arkadan is cevircen iste onu istiyolar valla ben zaten genelde internetten aliyorum ruhu duymuyo:halay:

X