2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ohoo ben oyle cok agladim sen cocugundanmi esirgiyon diye:KK48: kiyafetsizmi birakcam cocugu bu ne alisveris hirsi diye kiziyodu bizimkide cok biliyolar :lülülü:

Kızımda bende deli gibi alışveriş yaptım öyle böyle değil eşim söylenirdi beraber alırdık ama söylenirdi yine de

Şimdi tersi durumdayız sürekli tabiiii ikinci ya önemsemiyorsun dimi diyor hahahahaj yine alıyorum ama rolleri değiştik..
baktım bu dilden anlıyor bende böyle davranıyorum

Canım Aynı gün bitecek diye düşünme. Acelem iz de yok bi yere yetişmiyor ya. Zaten gündüz çalışıyorum sabah yapıp çıktığım.oluyor bazen eşimi almadan önce eve uğruyorum o zaman çıkarıp hemen bi çift daha koyuyorum eşimi alıp dönünce yine koyuyorum hafta ici 5 tane bile yapsan 8 günde bitti gitti :)
Aldım kalıbımı bakalım ama 1 tane aldım umarım çıldırmam yaparken sen yazana kadar 5 6 kalıp alacaktim:bicak:

Çok tatlıymış tiny love modeli gibi
Aynen canım onun benzeri

canımmmm sen gidip magazada görerek mi aldın
bizim burada ki magaza da seçenekler az o yüzden internetten sipariş edeceğim
Almadim ben daha canım ama magazada gördüm yakındn güzeldi netten siparis daha iyi ya da sana yakin magazaya getirttirsende olur sorun çıkarsa direk onlarin önünde görmüş olursn

Aynen canım onun benzeri

Almadim ben daha canım ama magazada gördüm yakındn güzeldi netten siparis daha iyi ya da sana yakin magazaya getirttirsende olur sorun çıkarsa direk onlarin önünde görmüş olursn
sağol canım
bebek bakım ürünlerinde hangi markayı tercih ettin sen
ben ersağ ve uni baby arasında kararsızım

Canım. Tobb da aysegul hanim Mi ne varmış hiç gittin mi nasıl ?
Yok canım ben hıc oraya gıtmedım benım doktorun muayenesıne gıdıyorum ben ama oğlene kadar orda hasta alıyor doktorum benım ya tobb ya medıcanayı dusunelım dedı ulasım acısından tobb 1 2 daha fazla fıyatı dedı. zaten ben kendı ekıbımle gırıcem sız sadece hastanenın otel konforuna karar verın gerısı bende dedı
Kızlar bebek odasına hali arayanlar varsa

Trendyola gelmiş pek güzel halılar balonlar filler Baykuşlar pek güzeller bi bakin:)
ben varım canım ama netten almayacam bı magazamız var taksıtle alıcam gıbı batıyoruz galıba :KK70:

Sali gunu arkadasimin dogumu var ayni doktora gidiyoruz o da medicana da yapacak susleme olayini o da benim gibi kendi yapacak gittigimde sorarim
Hayırlısıyla kucagına alsın canım sağlıcakla inşaAllah. bak bak canım bır göz at hemsırelerın falan ılgısı nasıl oda falan :KK70: canımsın

sağol canım
bebek bakım ürünlerinde hangi markayı tercih ettin sen
ben ersağ ve uni baby arasında kararsızım
Unibaby kullanicam canım memnun kalirsam onla devam pisik kremi sudocrem alicam birde desitin krem aldım ileri pisikler için banyo sonrası yağlamak veya totosunu yaglamak icin zeytinyağı kullanicam ısıtip sogumus sekilde

Kızımda bende deli gibi alışveriş yaptım öyle böyle değil eşim söylenirdi beraber alırdık ama söylenirdi yine de

Şimdi tersi durumdayız sürekli tabiiii ikinci ya önemsemiyorsun dimi diyor hahahahaj yine alıyorum ama rolleri değiştik..
baktım bu dilden anlıyor bende böyle davranıyorum

İkinciyi bekleyelim o zaman bakalim nolcak daha beter olmasinda :)))

İkinciyi bekleyelim o zaman bakalim nolcak daha beter olmasinda :)))

şimd bunda aldıklarını kullanacaksın sonra kendine göre de şu şu ne gereksizmiş diyeceksin ikinci de ondan çok alamıyorsun 1. Kalan çok oluyo zaten
Eşim Eminönü’nde şimdi sık sık alacak varsa ben alayım diyor kendisi hevesli

şimd bunda aldıklarını kullanacaksın sonra kendine göre de şu şu ne gereksizmiş diyeceksin ikinci de ondan çok alamıyorsun 1. Kalan çok oluyo zaten
Eşim Eminönü’nde şimdi sık sık alacak varsa ben alayım diyor kendisi hevesli

Ay bu eminonunude cok merak ettim nasil bi yer neler satiliyo:halay: genelde unisex aliyorum zaten ikinci bebegede kullanayim die bugun nevresimle havlumuzuda aldik cok sukur bitti sayilir eksiklerimiz :KK68:

X