2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Canım bildiğim kadarıyla kangurunun alt kısmı önemli, çocuğun bacakları aşağıya doğru sarkmamalı, senin belini hafif sarıyor gibi olmalı yanlara doğru , yoksa kalça çıkıldığına neden oluyormuş. Desenleri güzel evet, bu ayrıntıya dikkat etmemiz gerek o yüzden yazayım dedim.

Canım sence tığ çekmeyi bilen biri internet videoları izleyerek yapabilir mi amigurumi annem örmüştü bir tane ama ben de örmek istiyorum
tabi yaparsın o kadar kolay ki ben de pek yapamam diyordum ama sık iğne yapabiliyorsan çok kolay yaparsın. ben minik top falan yapmıştım küçük şeyler yaparak elin alışsın zamanla göz kararı bile çok güzel şeyler üretebiliyorsun. hem korkma sayısı eksik fazla oldu diye anlaşılmıyor hiç hem yamuk yumuk bile olsa çok orijinal oluyor kesinlikle denemelisin

Tamam canım senden aldığım feyzle ip aldırayım anneme deneyeyim çok özeniyorum çünkü böyle güzel şeyler üretebilenlere :)

Tamam canım senden aldığım feyzle ip aldırayım anneme deneyeyim çok özeniyorum çünkü böyle güzel şeyler üretebilenlere :)
kolay gelsin bitiren paylaşsın :)
ben de bugün çıktım ama ip almayı unuttum. ben önce bir tane büyük yapacağım onun için bebe yünü ve uygun tığ alacağım hem örmesi kolay olur hem kalın iple çabucak biter. kullandıkça biraz tiftiklenir ama en azından bebeklere uygun bir ip...

L Lilyumm_ sen de karyola besik alacaksin degil mi?
Ben galiba karar verdim. Ne cok ucuz ne de cok pahali geldi bana. Korkulugu asansorlu, altinda 2 cekmece, sallanabilir ozellikli istersen iptal de edebiliyorsun. Malzeme mdf, boya bebek mobilyasina uygun.
Besik + yayli ortopedik bebe yatagi + uyku seti 1050 tl. Eger uyku setlerinin bi ust versiyonunu secersen 80 fark aliyorlarmis(yanlari fermuarli olan tipler)
Resmini de yolluyorum

Çok güzelmiş canım güle güle, güzel günlerde kullan :) karyola alacağım fikrim hala sabit bu konuda :)
beşik işini aradan çıkarmana çok sevindim. Mağazası var mı canım buranın? Gayet güzel görünüyor bebeğinin beşiği

kızlar bu ara eşim bebekle ilgili ne görse kasasına göre alıp geliyor değiştireyim deyince de üzülüyor.
bugün prima 2 numara almış ama premium care değil 78li

işin ilginç yanı 2 numara ama 3-6 kg yenidoğan yazıyor ama 2 numara... sizinkilerde 1 numarada kaç kilo yazıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…