2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Biz bi dolap aldik hem yüklük ihtiyacımiz varıdi hem de bebetonun oldu o dolap boş odada orada bi de tekli yatak var annem kv gelen kalır diye

Bizim yatak Odamızda da park yatak olacak inşallah
ya benım ev kucuk senınkı gıbı bos odada teklı kanepem var oraya ıste ahsap mobılya yatak alsam dıyorum ama cok kararsızım :KK43: esımın de hazıran da tayın durumu var kafam karıstı park yatagı annem alacak cunku calısırken cogunluk onun evınde kalıcaz kararsızım cok :KK43:

Bilmiyorum canım ya bana ağır geldi ki en hafif ana kucağı o değil sallamis biraz :)

Hatta yorumlarda gormussundur arabayi çok övmüşler ana kucağı ağırlığından bahsetmişler

Eşler çalışıyor tek başımıza çıkınca mecbur biz tasiyacagiz ama yine de hala benim listemde alabilirim yani:)
kararsızlıktan nefret ederım ama hep kararsız kalıyorum ben ya

canım nerde yaptırdın bende bakmak ısterım
Annebebeksepetimonline die bi sayfa canim
Florijebaby canım.. Penye olan 10 parça, 275 TL dedi, triko olan 5 parça takım, 300 tl.. Gerçi soralı bayağı oldu fiyat değişmiş midir bilmiyorum.. Üstü nakışlı filan çok tatlı ama ❤

Ya ben de dün akşam bir şeyler attım sepete, mustela şampuan, bebe yağı VS.. Sonra başka ne alsam diye bakınırken indirim bitti,kalakaldım öyle.. Neyse ki küçük parçalar olduğu için çok üzülmedim..

Kipa indiriminden benim de senin sayende haberim olmuştu canım.. 1 tane 1 no, 2 tane de 2 no almıştım.. 3 numaralara bakmaya başlasam mı:KK9::KK9:
Cok pahali diil mi yaa:S

Florijebaby canım.. Penye olan 10 parça, 275 TL dedi, triko olan 5 parça takım, 300 tl.. Gerçi soralı bayağı oldu fiyat değişmiş midir bilmiyorum.. Üstü nakışlı filan çok tatlı ama ❤

Ya ben de dün akşam bir şeyler attım sepete, mustela şampuan, bebe yağı VS.. Sonra başka ne alsam diye bakınırken indirim bitti,kalakaldım öyle.. Neyse ki küçük parçalar olduğu için çok üzülmedim..

Kipa indiriminden benim de senin sayende haberim olmuştu canım.. 1 tane 1 no, 2 tane de 2 no almıştım.. 3 numaralara bakmaya başlasam mı:KK9::KK9:
bem baya yıkıldım ama aklıma da gelmişti :)

Merhaba canim, hic bursadan yok diye uzuluyordum. Nasil gidiyor hamileligin. Hangi hastane ve doktora gidiyorsun?
İyi gidiyor çok şükür :) Detaylı ultrasona geçen hafta girdim. Böbreğinde bir sorun varmış ama doktorum erkek bebeklerde çok sık olduğunu ve zamanla düzeleceğini söyledi. İnşaallah öyle olur. Doruk özel Bursa hastahanesinde Sühendan hanıma gidiyorum. ^_^ Henüz alışverişe yeni başlamış biri olarak bu konuda paylaşacak pek bir şeyim yok ama liste oluşturmak konusunda baya bir yardımınız dokunuyor :)

Screenshot_20170927-113410.png Screenshot_20170927-113400.png

Arkadaşlar ikisinde de pampers prima yazıyor ikisinde de premium care yazıyor bu yeşil paket ile beyaz paket arasında ne fark var su fark üzerinde yazmıyor mi :)

Eki Görüntüle 2049555 Eki Görüntüle 2049554

Arkadaşlar ikisinde de pampers prima yazıyor ikisinde de premium care yazıyor bu yeşil paket ile beyaz paket arasında ne fark var su fark üzerinde yazmıyor mi :)
Bu benim de aklıma takılmıştı sanki iki farklı ürün gibi üstelik her bedeninde bu farklı paket olayı var. Birinde 5yıldız koruma diyor acaba bu mudur fark? Diğeri 4.9 yıldızlı mı :KK70:

Kızlar eng home siparişlerim geldi. Sabahlık yumoş yumoş, peluş bir ürün ben beğendim. Yalnız beden kalıpları biraz büyük sanırım normalde 34-36 giyiyorum ben bunu da s-m almıştım biraz bol oldu. Gerçi sabahlık olduğu için salaş olması çok önemli değil. Müslinleri 100*100 ölçüsünde f/p olarak iyi bence. Havlu almıştım başlıklı olanlardan fiyatı çok uygundu sanki dokusu biraz sert gibi geldi ama yıkandıktan sonra değerlendirmek lazım bunu bir kenarda dursun. Üçlü sıfır kol zıbın almıştım tipik zıbın :) ürünlerin hepsi -sabahlık hariç- %100 pamuk üretim yerleri Türkiye. Detaylı yazdım biraz almayı düşünen olursa diye :KK66: F ferayegul canım seni etiketleyecektim sanırım :)

Annebebeksepetimonline die bi sayfa canim

Cok pahali diil mi yaa:S

Evet maalesef çok pahalı :KK43: o yüzden kararsızım biraz da... Ama çok tatlı yaa.. Erkek olsa seninkinden yaptırırdım, ama kız olunca da daha cicili bicili bir şey olsun istiyorum..

Peki fiyatı düşünmezsek (düşünülmeyecek bir fiyatmış gibi sanki)eğer baktıysan sayfa, triko olan mı daha güzel, penye olan mı?

Evet maalesef çok pahalı :KK43: o yüzden kararsızım biraz da... Ama çok tatlı yaa.. Erkek olsa seninkinden yaptırırdım, ama kız olunca da daha cicili bicili bir şey olsun istiyorum..

Peki fiyatı düşünmezsek (düşünülmeyecek bir fiyatmış gibi sanki)eğer baktıysan sayfa, triko olan mı daha güzel, penye olan mı?
Triko olanlar bence guzel diil. Hem terletir hem teri emmez hem de koku yapar. Bence penye olan daha iyi

Eki Görüntüle 2049573

Ördüğüm kuzu bu ^_^ Erkek bebeğe ne örsem bilemedim :) Oyuncak ayı gibi bir şey belki o da uyku arkadaşı olsun diye. Yoksa oynayacağını pek sanmıyorum ^_^
Ayy ellerine sağlık çok tatlı olmuşş ben de zamanında çok yaptım amigurumi ❤ çok heveslendim hemen ip alıp başlayayım bi kuzu da ben yapayım nette sayısını bulamazsam isterim senden canım :KK66: ben bi de boyunca pembe tavşan yapayım 52-53 santim kadar yenidoğan çekiminde kullanırız ❤❤ oyuncağına sarılıp uyurken çekeriz ayy içim gitti

Kızlar eng home siparişlerim geldi. Sabahlık yumoş yumoş, peluş bir ürün ben beğendim. Yalnız beden kalıpları biraz büyük sanırım normalde 34-36 giyiyorum ben bunu da s-m almıştım biraz bol oldu. Gerçi sabahlık olduğu için salaş olması çok önemli değil. Müslinleri 100*100 ölçüsünde f/p olarak iyi bence. Havlu almıştım başlıklı olanlardan fiyatı çok uygundu sanki dokusu biraz sert gibi geldi ama yıkandıktan sonra değerlendirmek lazım bunu bir kenarda dursun. Üçlü sıfır kol zıbın almıştım tipik zıbın :) ürünlerin hepsi -sabahlık hariç- %100 pamuk üretim yerleri Türkiye. Detaylı yazdım biraz almayı düşünen olursa diye :KK66: F ferayegul canım seni etiketleyecektim sanırım :)

Canım aldığın ürünlerin fiyatları nasıl. Dokusu güzel mi.bende muslin mothercare den alayım diyordum.burda daha uygunsa dusuneyim

X