2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

kızlar bu ara eşim bebekle ilgili ne görse kasasına göre alıp geliyor değiştireyim deyince de üzülüyor.
bugün prima 2 numara almış ama premium care değil 78li

işin ilginç yanı 2 numara ama 3-6 kg yenidoğan yazıyor ama 2 numara... sizinkilerde 1 numarada kaç kilo yazıyor
1 numara 2-5 kg canım..

Çok güzelmiş canım güle güle, güzel günlerde kullan :) karyola alacağım fikrim hala sabit bu konuda :)
beşik işini aradan çıkarmana çok sevindim. Mağazası var mı canım buranın? Gayet güzel görünüyor bebeğinin beşiği :KK66:
Bu zaten karyola besik olarak geciyor. Sen de bu sekilde almayacak misin?
70 e 130 olcusu var cok rahat 5 yasina kadar kullanir.
Valla tek bir magazasi var subeleri olan bir yer degil, yeri anadolu yakasi maltepede. Gozume oldukca kaliteli geldi 2 sene garantisi var. Annemi bekliyorum o da gelsin baksin da nihai karari vereyim diye

ayy bunu da bugün aldım kasada biraz utandım :p
Eki Görüntüle 2049795
Depend hasta kulodunu ben de aldim canim. Binpakedin icinde 5 tane var. Yeter mi emin olamadim ama gerekirse sonradan eczaneden de alinir hemen

Valla tek bir magazasi var subeleri olan bir yer degil, yeri anadolu yakasi maltepede. Gozume oldukca kaliteli geldi 2 sene garantisi var. Annemi bekliyorum o da gelsin baksin da nihai karari vereyim diye

Depend hasta kulodunu ben de aldim canim. Binpakedin icinde 5 tane var. Yeter mi emin olamadim ama gerekirse sonradan eczaneden de alinir hemen

Ben sayısına bakmamıştım 9luymuş 3 gün yoğun kanama oluyorsa yetmez bile ama dediğin gibi hemen alınır zaten normal marketlerde bile satılıyor

Cok guzel kuvetmis bence. Ama anlat ona uygun bi dille alisverisin anne isi oldugunu. Babanin.para vermesi ama almamasi gerektigini:KK70:
Ah ahh canım benim koca bildiğin kocalara benzemiyor :KK70: alışveriş anne işi desem alt dudak titrer hemen :) zaten couvade sendromundan yeni çıktık çok üstüne gitmiyorum. Terapi gördük anne baba rollerimizi öğrendik doğumun ve hamileliğin annenin işi olduğunu anladık.... Yoksa birlikte doğuracaktık :KK70:

Canım aynen bu şekilde alacağım. Karyola beşik yani ölçü olarak da 70*130 düşünüyorum. Yeri bana da yakın üstelik. Müsait zamanında adres bilgisini yazar mısın canım bana?

Ah ahh canım benim koca bildiğin kocalara benzemiyor :KK70: alışveriş anne işi desem alt dudak titrer hemen :) zaten couvade sendromundan yeni çıktık çok üstüne gitmiyorum. Terapi gördük anne baba rollerimizi öğrendik doğumun ve hamileliğin annenin işi olduğunu anladık.... Yoksa birlikte doğuracaktık :KK70:
Ayy o sendromlu olan belirtiler gosteren senin kocan miydi:KK70: kiz :KK70: senin isin de zor ha:KK70: hamile kaprisi bild yapamadin dimi gonlunce:KK70: ya cok seker beee

tabi yaparsın o kadar kolay ki ben de pek yapamam diyordum ama sık iğne yapabiliyorsan çok kolay yaparsın. ben minik top falan yapmıştım küçük şeyler yaparak elin alışsın zamanla göz kararı bile çok güzel şeyler üretebiliyorsun. hem korkma sayısı eksik fazla oldu diye anlaşılmıyor hiç hem yamuk yumuk bile olsa çok orijinal oluyor kesinlikle denemelisin
Bende yapmak istiyorum öğret bize beybisi ☺️

Canım aynen bu şekilde alacağım. Karyola beşik yani ölçü olarak da 70*130 düşünüyorum. Yeri bana da yakın üstelik. Müsait zamanında adres bilgisini yazar mısın canım bana?
Ekledigim gorsel magazanin insta hesabindan (mertbebe_). Niyeyse insta hesabi uyku tulumu agirlikli gitmis ama dukkanlarinda esas satis mobilya uzerine. Acik adres bilgisi iceren gorseli de ekliyorum.

Yolu tarif edersem maltepe minibus yolu uzerinde.
Maltepe camii var ya onun karsi hizasinda 100-200 mt ileride kadikoy tarafina dogru.
Mert bebe mobilya
Screenshot_20170927-194901.png

Tamam canım senden aldığım feyzle ip aldırayım anneme deneyeyim çok özeniyorum çünkü böyle güzel şeyler üretebilenlere :)
Tek bir zincir bile çekmeyen ben bile yaptıysam ohoo herkes yapar muntazam bisey oldu mu olmadı ama fenada olmadi sirin pembis pembis bisey oldu lakin bir daha yapar miyim yoooook :KK69:

Ekledigim gorsel magazanin insta hesabindan (mertbebe_). Niyeyse insta hesabi uyku tulumu agirlikli gitmis ama dukkanlarinda esas satis mobilya uzerine. Acik adres bilgisi iceren gorseli de ekliyorum.

Yolu tarif edersem maltepe minibus yolu uzerinde.
Maltepe camii var ya onun karsi hizasinda 100-200 mt ileride kadikoy tarafina dogru.
Mert bebe mobilya
Eki Görüntüle 2049810
Canım çok sağol newjoy mobilya ve çilek'e bakacaktım buraya da bakarım bir :)

KUMKUM06 KUMKUM06 canım emin olamadım bebek arabası listesi sen mi istemiştin

3 tane asıl liste

3 tane soru işaretli olmak üzere 6 isim.yazmışım

Asıl liste
1. Chicco lite way plus
2. Beneto bt 500 Trio travel sistem
3. Casual quantum travel sistem

Soru işaretli liste
1 casual vista travel sistem
2. Peg perego pliko mini
3. Casual sonic çift yönlü

Bi de quinny maxy zap gibi bi şey satıcı söylemiş ama fiyat Aşabilir