2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar prima nın paket farkı nedendir diye internete bakayım derken ilginç yazılarla karşılaştım. Onlardan birini kopyalıyorum. Bence bir okuyun.

http://www.eticaretyonetim.com/prima-bebek-bezi-sahte-mi-prima-premium-care-gercek-sahte-farki/

Canım süper bilgiler

Kalktım usenmedim kutuyu açtım bezi aldım elime bakıp durdum

En kolay cirt Cirtlardan anlaşılıyor kipa orjinal satmis :)

Bu arada baby mall da da 39.90 108 tANE 1 numara yeni dogan

20170927_204637.png Kızlar indirime girmiş hala daha var 12.95 tl ye düşmüş bebek pikesi. Ben akıllandım indirimi görünce 1 gün beklemiyorum karar vermek için yoksa bitiyor ona göre ihtiyacınız varsa hemen alın :KK54:

Canım süper bilgiler

Ayıptır söylemesi tane hesabını nasıl yaptın neyi neyle bölecez :KK70:

Canım süper bilgiler

İyi yapmışsın canım bakmakla çünkü birçok büyük markette de sahte satış yaşanıyormuş. Kipa temiz olarak aklımızda bulunsun o halde. Ya öyle bir devirde yaşıyoruz ki masum bebek ürünlerine bile göz dikiyorlar akşam akşam sinir oldum canım.

İyi yapmışsın canım bakmakla çünkü birçok büyük markette de sahte satış yaşanıyormuş. Kipa temiz olarak aklımızda bulunsun o halde. Ya öyle bir devirde yaşıyoruz ki masum bebek ürünlerine bile göz dikiyorlar akşam akşam sinir oldum canım.

Ben bugun gidemedim yarın migros gideceğim canim birim fiyati iyi olursa alırım kontrol de kutulu olduğu için mecbur açmak gerekiyor inşallah o da iyi çıkar :)

V
Şimdi baktim.canım o da 26.97 ye geliyor birebir aynı fıyat :)
Canım bol bol lazım bu alt değiştirmelerdrn pratik ve kullanışlı oluyor mutlaka almak lazım ben son aya bırakıyorum bez alışverişini belki büyük bir indirim olur diye bakalım tek derdimiz bez olsun :KK70:

Canım birincisi tam unisex çok güzel çok beğendim alttaki de erkek işi benim kardeşimin ki bunun gibiydi :)
Altta ki bana renginden dolayi daha cok unisex geldi. Ilkinde pembelik te var mavi daha yogun acaba erkege daha mi uygun acaba diye dusunmustum.
Bari bebek esyalarini alirken renk yapayim artik diye dusundum :KK66:

Ben paylasmadim ama görmüştüm canımm

Bence gayet iyi

12li alt değiştirme diyor 10 Tl olsa

3lu ıslak mendil 5 tl olsa

Bezler 90 liraya geliyor 246 tan bez 90.lira olsa 36 kuruşa gelir çok iyi

Ben ıslak mendil ve 1 numara aldigim için düşünmedim ama almayan arkadaşlar düşünebilir :)

Kargo hesap etmedik ama yine de iyi bence :)

V

Canım bol bol lazım bu alt değiştirmelerdrn pratik ve kullanışlı oluyor mutlaka almak lazım ben son aya bırakıyorum bez alışverişini belki büyük bir indirim olur diye bakalım tek derdimiz bez olsun :KK70:

Bana da arkadaş çok guzel alt değiştirme seti hediye getirdi

Ama bunları da dışarıda avm de ya da o kirlenince kullanmak için almak istiyorum :)

X