2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar size bir şey danışayım. Şu anne yani tahterevalli besiklerden var ya bunlar da 1 yıl kullanılır mi?benim ev küçük başka hiç bişey almadan şu tekerlekli sepet besiklerden alayım istiyorum. 1 yıl içinde uyursa yanımda olur.sonra yanda bir oda var ardiye gibi onu düzenleyip şu montessori yatakları var ya..yer yatağı zaten onlardan alıp 1.yil itibariyle ayırmayı düşünüyorum. Ne dersiniz bu fikrime sevgili anneler?

Kızlar size bir şey danışayım. Şu anne yani tahterevalli besiklerden var ya bunlar da 1 yıl kullanılır mi?benim ev küçük başka hiç bişey almadan şu tekerlekli sepet besiklerden alayım istiyorum. 1 yıl içinde uyursa yanımda olur.sonra yanda bir oda var ardiye gibi onu düzenleyip şu montessori yatakları var ya..yer yatağı zaten onlardan alıp 1.yil itibariyle ayırmayı düşünüyorum. Ne dersiniz bu fikrime sevgili anneler?
Cnm bana anne yani beşik hediye geldi chicconun max 7 ay kullanabilir hatta biraz tombişse ve sıkıntıya gelebilecek bir bebek değilse muhtemelen 5 ay kullanabilir. Ben alacak olsam park yatak alir gecerdim.

Ben daha açmadım ama bir siteden baktığım ölçülere göre uzunluk 95.5 cm genişlik 60 cm diyor doğru mu bilmem bir de sitesinde kontrol et istersen ölçüleri

Cnm bana anne yani beşik hediye geldi chicconun max 7 ay kullanabilir hatta biraz tombişse ve sıkıntıya gelebilecek bir bebek değilse muhtemelen 5 ay kullanabilir. Ben alacak olsam park yatak alir gecerdim.

Ben daha açmadım ama bir siteden baktığım ölçülere göre uzunluk 95.5 cm genişlik 60 cm diyor doğru mu bilmem bir de sitesinde kontrol et istersen ölçüleri

Ya sorun şu ki park yatak sevmiyorum.yani böyle oyuncak gibi geliyor.

Canım aldığın ürünlerin fiyatları nasıl. Dokusu güzel mi.bende muslin mothercare den alayım diyordum.burda daha uygunsa dusuneyim
Canım müslin ikili paket 24liradan 21 liraya, üçlü zıbın 15ten 13 liraya, havlu da 16 liraya geldi internet mağazalarından ilk alışverişim olduğu için üyelik indirimi ile birlikte. Sabahlık da 36ya gelmiş.

Müslinleri güzel canım ben beğendim. Ölçüsü de ideal 100*100. Ben de ikili mothercare'den alacağım bir paket daha müslin oradakinde de aklım kaldı çünkü :KK66:

Başlıklı havlusunu pek beğenmedim sanki üstelik küçük 75*75 ölçüsü aldım artık dursun bir kenarda. Zıbınları güzel, yumuşak, pamuklu aslında kargo ücretini karşılasın diye aldığım bir üründü 62cm'lik ama iyiymiş :)

Ayy ellerine sağlık çok tatlı olmuşş ben de zamanında çok yaptım amigurumi ❤ çok heveslendim hemen ip alıp başlayayım bi kuzu da ben yapayım nette sayısını bulamazsam isterim senden canım :KK66: ben bi de boyunca pembe tavşan yapayım 52-53 santim kadar yenidoğan çekiminde kullanırız ❤❤ oyuncağına sarılıp uyurken çekeriz ayy içim gitti
Canım sence tığ çekmeyi bilen biri internet videoları izleyerek yapabilir mi amigurumi :KK66: annem örmüştü bir tane ama ben de örmek istiyorum :KK66:

Canım ben 70*130 bir ahşap beşik alacağım yanımızda uyuması için. 1yaş civarı odasını ayırırım diyorum. Bu beşiklerin bir çoğunun ön korkuluğu çıkıyor ve yatak yeri küçük bir marangoz işiyle tabana kadar iniyor. Eğer planladığım gibi olursa bir süre de tıpkı montessori yatağı gibi kullanmak istiyorum aynı yatağı. Şimdilik mobilya olarak gardrop alacağım boş odaya. Beşik yanımızda. Planlarım bu şekilde :)

Canım ben 70*130 bir ahşap beşik alacağım yanımızda uyuması için. 1yaş civarı odasını ayırırım diyorum. Bu beşiklerin bir çoğunun ön korkuluğu çıkıyor ve yatak yeri küçük bir marangoz işiyle tabana kadar iniyor. Eğer planladığım gibi olursa bir süre de tıpkı montessori yatağı gibi kullanmak istiyorum aynı yatağı. Şimdilik mobilya olarak gardrop alacağım boş odaya. Beşik yanımızda. Planlarım bu şekilde :)

Evet canım benim isteğim de 1 yıl yanımda olması..Ben aynı anda çok şey istiyorum sanırım:) yani hem çok büyük olmasın sık ahşap olsun tekerlekli olsun arada oturma odasına cekebileyim istiyorum.hemde içinde en az 1 yıl yatabilsin istiyorum:) senin bi marka tercihin var mı?

Canım evet o tarz bir şey istiyorum. Odamda yerim müsait çok şükür ama yerim olmasaydı da yine ahşap tercih ederdim 60*120 şeklinde olanları da var. Ben 70lik alıp bir yaşından sonra üzerinde ufak oynamalarla 3-4 yaşına kadar kullanırım diye planlıyorum. Henüz çıkıp mağazalara bakamadım. Kasım gibi alırım sanırım. Çok şey istemiyorsun canım bu arada. Hem bebeğimiz hem içimiz hem gözümüz rahat etsin istiyoruz :KK66:

Eklentiler

• IMG_5730.jpg
    IMG_5730.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_5309.JPG
    IMG_5309.JPG
    21,5 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar eng home siparişlerim geldi. Sabahlık yumoş yumoş, peluş bir ürün ben beğendim. Yalnız beden kalıpları biraz büyük sanırım normalde 34-36 giyiyorum ben bunu da s-m almıştım biraz bol oldu. Gerçi sabahlık olduğu için salaş olması çok önemli değil. Müslinleri 100*100 ölçüsünde f/p olarak iyi bence. Havlu almıştım başlıklı olanlardan fiyatı çok uygundu sanki dokusu biraz sert gibi geldi ama yıkandıktan sonra değerlendirmek lazım bunu bir kenarda dursun. Üçlü sıfır kol zıbın almıştım tipik zıbın :) ürünlerin hepsi -sabahlık hariç- %100 pamuk üretim yerleri Türkiye. Detaylı yazdım biraz almayı düşünen olursa diye :KK66: F ferayegul canım seni etiketleyecektim sanırım :)
Çok teşekkür ederim haber verdiğin için canım. Çok uygun denk gelmiş fiyatlar güle güle kullan. Bende sitesine girdim muslin için ancak sanırım son muslinleri sen aldın stokta kalmadı diyor seni aldığım fiyata :KK48: zibinlara bende bakayım hemen

Bebeğin gelişimine de bağlı 7-8 aylıkken tutunup kalkıyorlar canım riskli olabilir bende var 7 aylıktı bi gidiyordum odaya oturuyor

PARK yatak baksan kademeli ya en azından kalksa da düşmez

Çok teşekkür ederim haber verdiğin için canım. Çok uygun denk gelmiş fiyatlar güle güle kullan. Bende sitesine girdim muslin için ancak sanırım son muslinleri sen aldın stokta kalmadı diyor seni aldığım fiyata :KK48: zibinlara bende bakayım hemen
Biliyor musun ben de tükenir bu fiyata ikili müslin bulunmaz diye almıştım canımdoğru düşünmüşüm demek :KK70: arada bir bakmak lazım denk gelir muhakkak haberdar ederim seni :KK66:

Biliyor musun ben de tükenir bu fiyata ikili müslin bulunmaz diye almıştım canımdoğru düşünmüşüm demek :KK70: arada bir bakmak lazım denk gelir muhakkak haberdar ederim seni :KK66:
Aynen bende bir indirime denk geliyorum alıyorum ertesi gün birine söylüyorum sende al diye bitmiş demekki son kalan ürünler indirime giriyor aldın aldın yoksa kaçtı :)

Bunlar da minnoşumun ilk ürünleri hepi topu bu kadar ama heves ettim paylaşmak istedim :KK66:

Eklentiler

• IMG_5630.JPG
    IMG_5630.JPG
    37,8 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_5756.JPG
    IMG_5756.JPG
    60,7 KB · Görüntüleme: 74
  • IMG_5757.JPG
    IMG_5757.JPG
    68 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_5656.jpg
    IMG_5656.jpg
    7,8 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_5678.JPG
    IMG_5678.JPG
    39,7 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_5679.JPG
    IMG_5679.JPG
    44,7 KB · Görüntüleme: 67
Bu arada hm ürünlerini indirimli görürseniz kaçırmayın kızlar. Yandan ve alttan çıt çıtlı birçoğu giydirmek çok kolay olur. Ve dokuları yumuşacık. Aklınızda bulunsun :KK66:

X