2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

kızlar ben dun seker ıcın dıyetısyene gıttım 1800 kalorılık dıyet lıstesı aldım bugun ılk uygulama gunum dua edın ınsulıne gerek kalamdan ınsallah kurtulayım bu birdi:) ikinci ben e bebek dıye yola cıkıp babymall de buldum kendımı :) 100 lıraya 25 lıra ındırımden faydalandık :) mınık bornoz takımı aldık . burun asprtoru aldık fotoları atayım ınsallah yarın :) bebek arabalarına da baktık chıcco lıte way plus u tavsıye ettıler tabıkı fıyat yukseldıkce degısıyor ama uygun ve en guzelı bu dedıler bayanlar ıcın tasıması toplaması en kolay buymus :)

Ana kucağı ah biraz hafif olsa 1 dk düşunmez hemen gidip alırdım 1000 liraya veriyordu ki avm deki bir dükkan

Dışarıda belki daha da indirim bulacağız ulusta falan

Sen ana kucağınai kaldirdin mi canım nasıl ağırlık sence

Florijebaby canım.. Penye olan 10 parça, 275 TL dedi, triko olan 5 parça takım, 300 tl.. Gerçi soralı bayağı oldu fiyat değişmiş midir bilmiyorum.. Üstü nakışlı filan çok tatlı ama ❤

Ya ben de dün akşam bir şeyler attım sepete, mustela şampuan, bebe yağı VS.. Sonra başka ne alsam diye bakınırken indirim bitti,kalakaldım öyle.. Neyse ki küçük parçalar olduğu için çok üzülmedim..

Kipa indiriminden benim de senin sayende haberim olmuştu canım.. 1 tane 1 no, 2 tane de 2 no almıştım.. 3 numaralara bakmaya başlasam mı:KK9::KK9:

Ben çok pişmanım. 2 numara almadigimiz. İçin sadece 1.numara aldım çıktım keşke alayım 2

Neyse inşallah bende senin sayende Migros indirimi 2 numara alirim:)

ay kuzum güle güle kullan aslında çukurambardaki mağazada iyidir aynı ürün ama semt önemli gerçekten. istanbul yolunda sıra sıra babymall mınıcıty ebebk varmıs oralara baksammı dıyorum

Bak canım. Bak

İstanbul yolu tam bizim oralar

Önce gimart gidiyorsun

Baby mall e bebek Toker bebe

Sonra ilerliyoruz

Mini city avm civil :)

https://tr.aliexpress.com/item/Larg...lgo_pvid=99a5c520-d1f2-4810-af8e-bdb5e988af62
kızlar ben bu modelı cok begendım alan var mı hosuma gttı aslında asagıdakı lınktekını alacaktım ama bunu gorunce vazgectım:)
https://tr.aliexpress.com/item/CERT...lgo_pvid=99a5c520-d1f2-4810-af8e-bdb5e988af62

Üsttekini hiç bilmiyorum canım, ben de altta gönderdiğini almayı düşündüm ama emin değilim.. Burada biraz mağazalara bakayım, belki çok hoşuma giden bir şey olur diye bekliyorum..

2 numara çok güzel indirim buldum gittigidiyor ama 260 tane çok fazla yakin olsak alıp yari yarıya paylaşırdik tanesi 39 kuruş

Bugün inşallah Migros bakacağım bakalım kaç kusura geliyor :KK66:
ya bak da soyle bana da mıgros yakında var alırım aksam en azından super olur yada yarın

Ana kucağı ah biraz hafif olsa 1 dk düşunmez hemen gidip alırdım 1000 liraya veriyordu ki avm deki bir dükkan

Dışarıda belki daha da indirim bulacağız ulusta falan

Sen ana kucağınai kaldirdin mi canım nasıl ağırlık sence
en hafıf anakucagı bu dedı adamcagız kaldırdım ıyı gıbıydı zaten cogunluk eslerımız tutmaz mı dıye dusundum :)))

Üsttekini hiç bilmiyorum canım, ben de altta gönderdiğini almayı düşündüm ama emin değilim.. Burada biraz mağazalara bakayım, belki çok hoşuma giden bir şey olur diye bekliyorum..
bende bı ulus a bakacagım zaten valız ıcın o ara bulur begenırsem alcıam yoksa 11 kasım alının ındırımını beklıycem :)))

en hafıf anakucagı bu dedı adamcagız kaldırdım ıyı gıbıydı zaten cogunluk eslerımız tutmaz mı dıye dusundum :)))

Bilmiyorum canım ya bana ağır geldi ki en hafif ana kucağı o değil sallamis biraz :)

Hatta yorumlarda gormussundur arabayi çok övmüşler ana kucağı ağırlığından bahsetmişler

Eşler çalışıyor tek başımıza çıkınca mecbur biz tasiyacagiz ama yine de hala benim listemde alabilirim yani:)

yatak da muamma ıste bızde oda da alabılırz buyuk ıhtımal cunku dolap lazım kararsızım ınankı :KK43:

Biz bi dolap aldik hem yüklük ihtiyacımiz varıdi hem de bebetonun oldu o dolap boş odada orada bi de tekli yatak var annem kv gelen kalır diye

Bizim yatak Odamızda da park yatak olacak inşallah

ıste o ıkıncıye gore usttekı daha konforlu geldı bana sence :KK43: ortapedık sırtı da sıcak soguk koruması da var alttakınde o yok sanırım

O kadar dikkat etmedim canım Şekil için ölürüz dedim Hahahaha

bende bı ulus a bakacagım zaten valız ıcın o ara bulur begenırsem alcıam yoksa 11 kasım alının ındırımını beklıycem :)))

Aynen 11 Kasım birbirimizi durtelim:)

https://www.minicity.com.tr/bebek-kangurusu-66
kızlar baksanıza hem nasıl uygun hem nasıl tatlılar renklere bayıldım bırde bunlardanmı bır tane alsak acaba
Bak canım. Bak

İstanbul yolu tam bizim oralar

Önce gimart gidiyorsun

Baby mall e bebek Toker bebe

Sonra ilerliyoruz

Mini city avm civil :)
Yesaa bu liva pastanesi var gecenlerde kahvaltıya gitmiştim onun solunda babymall vardı diğerleri nerelerde acity mi o avm nin adı orda civil varsa oda iyi ama aşağıeğlencede çok büyük mağazası var civilin.

https://www.minicity.com.tr/bebek-kangurusu-66
kızlar baksanıza hem nasıl uygun hem nasıl tatlılar renklere bayıldım bırde bunlardanmı bır tane alsak acaba

Yesaa bu liva pastanesi var gecenlerde kahvaltıya gitmiştim onun solunda babymall vardı diğerleri nerelerde acity mi o avm nin adı orda civil varsa oda iyi ama aşağıeğlencede çok büyük mağazası var civilin.

Canım bana arkadaş sling hediye etti oni kullanacagim

Kanguru oven çok ama ergonomik olsun diyorlar bi de erkek bebek tavsiye etmeyen doktor varmış sorun diyorlar

Acity yanındaki livaya gitmistin canım

Onun solunda babymall sonra yol var ya önünden karşıya geç orası açık avm.diye geçiyor gimart yani acity nin tam tersine yürü

İşte orada Toker bebe ve e bebek de var

Sonra tekrar istanbul yoluna çık dümdüz git Şaşmaz kavşağı diye bir yer var oralarda da

Ayakkabı dünyası fulla ( ki alt katında bebe reyonu var) mini city avm ve civil var bayaa buyuk

X