2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Canım günaydın bu takvimi bende yapmaya çalıştım da olmadı çookk ama çok açıklayıcı bir şekilde anlatirmisin sana zahmet :oops:
cnm profiline git bilgilerini duzenle var oraya tikla orda bebeginin dogucagi zamn yaziyor 16-06-2018mesela yaz en altta degisikligi kaydet diyo okadar

Henüz o aşamaya gelmesemde sanirim ustteki yorumda tahmini boyu yazan yeşil yer var ya onun altındaki yere tikla. Hamilelik takvimi yaziyo. Çocuğun muhtemelen dogacagi tarihi gircekmissin mesela 01-01-2018 oyle okudum bi dene istersen arkadaş yazana kadar :KK66:
Teşekkürler canım yaptım sankilim :))

Olmus olmuş canimm. Ayy insallah o aşamalara bende gelirim ignelere baslayali 5. Gün oldu :KK66:

18 eylülden beri iğne oluyorum bugüne kadarki iğnelerim :-( rabbim hayırlısını nasip etsin

Eklentiler

• D585CB69-2B15-4194-867E-F6D5AFC1F5B4.jpeg
    D585CB69-2B15-4194-867E-F6D5AFC1F5B4.jpeg
    55,7 KB · Görüntüleme: 37
Merhaba arkadaşlar transfer sonrası 18.günüm değer 900 oldu cumartesi yaptığım testimde.. Rabbim nasıp ederse çarşamba günü keseye bakmaya gideceğiz ..Gebeligi negatif sonuclanan arkadaslarim okurken gerçekten cok üzüldüm. RABHIM en kısa zamanda sizlere de yaşatsin bu duyguları .Ve ben mi boyle hissediyorum Bundan sonrası da önemli her an korku içindeyim hadi bi kanda çıksa diyorum çıkıyor keseyi görecekmiyim korkusu başlıyor kese görünecek sonra kalbi atacak mi korkusu :KK43: Allahim zoruna gider biliyorum eniyisini o bilir biz bu durumu yaşarken sukretmeyi ve dua etmeyi bırakmayalım ben oyle yapiyorum .Rabbim isteyen herkese nasip etsin Inşallah en kısa zamanda :)))

Merhaba arkadaşlar transfer sonrası 18.günüm değer 900 oldu cumartesi yaptığım testimde.. Rabbim nasıp ederse çarşamba günü keseye bakmaya gideceğiz ..Gebeligi negatif sonuclanan arkadaslarim okurken gerçekten cok üzüldüm. RABHIM en kısa zamanda sizlere de yaşatsin bu duyguları .Ve ben mi boyle hissediyorum Bundan sonrası da önemli her an korku içindeyim hadi bi kanda çıksa diyorum çıkıyor keseyi görecekmiyim korkusu başlıyor kese görünecek sonra kalbi atacak mi korkusu :KK43: Allahim zoruna gider biliyorum eniyisini o bilir biz bu durumu yaşarken sukretmeyi ve dua etmeyi bırakmayalım ben oyle yapiyorum .Rabbim isteyen herkese nasip etsin Inşallah en kısa zamanda :)))
Aminnnn inşallah. Rabbim kimsenin çabasını geri cevirmesin inşallah. Hepimizin bebisleri olsun.♥

18 eylülden beri iğne oluyorum bugüne kadarki iğnelerim :-( rabbim hayırlısını nasip etsin
Inşallah hayirli sonuçlanir ignelerin canim. Bende 5 tane kullandim. Yarin kontrol. Bakalim ne diyecekler. Perşembe anestezi için gün verdi ama ne olacak bilmiyorum yarin ogrencem bakalim.

Doğrudur canim. Ayy hayırlısı ile o aşamalara gelsek nasipse. Bekliyorum suan sirami. :KK66:) kan verdim.

kizlar ben iki gundur jele basladim bu sabah yenisini vajinama sokamadim jel tikadi galiba bisey olurmu

kizlar ben iki gundur jele basladim bu sabah yenisini vajinama sokamadim jel tikadi galiba bisey olurmu
Bişey olmaz canım o alacağını aliyodur. Bende fitil kullaniyorum ilk zamanlar hiç dışarı çıkmıyordu ama son 1 haftadır koyduktan 2 dk sonra akıntıyla beraber hemen hemen yarisi çıkıyor Dr sordum bana da öyle dedi alacağını aliyo o endişe etme dedi

Naptin canım ciktimi sonuc
Canim gittim. 225 kullandigim igneyi 300 olarak verdi. Bugun ve yarin. Bide başka bir iğne daha verdi o da catlatmasin yumurta lari diye. 2 sini bugun 2 si yarin vurulcam. Carsamba tekrar gidicem bakalim hayirlisi :KK66: Allahtan çarşamba izinliyim. Perşembe anestezi için gun vermisti. Çarşamba gidince o bölüme gidip dicem musait anda beni de alsin. Öyle yapanlar olmus. Yoksa sabahin köründe gitmem gerekiyo

X