2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Bende seninle ayni durumdayim 🥴 oglum 11 aylik ve kendiliginden gebe kaldim. Dun de ikizlerim olacagini ogrendim soktayim. Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah.
Seni çok iyi hatırlıyorum canım çok çok çok sevindim şoktayım şimdi rabbim sağ salim kucağına almayı da nasip etsin inşallah 🤲🤲🤲 sanırım seninle 2016da da aynı dönemde tedavi görmüştük yanlış hatırlamıyorsam 🥰🥰🤗🤗🤗 canım sizin sebepsiz infertilite miydi

Seni çok iyi hatırlıyorum canım çok çok çok sevindim şoktayım şimdi rabbim sağ salim kucağına almayı da nasip etsin inşallah 🤲🤲🤲 sanırım seninle 2016da da aynı dönemde tedavi görmüştük yanlış hatırlamıyorsam 🥰🥰🤗🤗🤗 canım sizin sebepsiz infertilite miydi
evet canim sebepsiz deniyordu pko var ama onemli degil deniyordu ki degilmis. Ve 6 tup bebek denemesinde tuplerden birini kaybetmistim. Evet bende seni hatirliyorumm.
M morestrong 10 gun var aramizda evett. Yok canim benimki 5,5 aylikken birakti emmedi zaten erken dogmustu emme refleksi yoktu sonrada biberona alisinca beni pek kabul etmedi 5,5 aya kadar zorla yudum yudum aldi.

Evet canım sessiz kalmış bebişler tüm günümüzü alıyor :)
Biz iyiyiz çok şükür 14 aylık olduk. Diş çıkarmayla uğraşıyoruz. Her gün sokağa çıkmak istiyor evde zapdedilmiyor 😊
Sen nasılsın canım Alp nasıl yanaklarının sıka sıka öptüm😍
Bizde de durum aynı kuzum durmuyor hiç maşallah diş çıkarma sıcak virüs hepsi bir arada sıkıntışı dönem geçiriyoruz dışarı çıkamıyoruz sık evde de enerjiyi atamıyor😁 sen de öp miniğimiiii

Arkadaşlar merhaba yeni tedaviye başlayan hekese hayırlı olsun kolaylıkla ilerlesin inşallah süreç.
Bahcecideolmuştum ilk tedaviyi kanama alanı çok fazlaydı 20 gün yattım hiç kıpırdamadan o süreçte kinalikadin kinalikadin çok destek olmuştu. Pgt sonucu beklerken saatlerce okuyordum. . Ne badireler.. oğlum 15 aylık oldu bile... şimdi hamileyim ve şoklardayım.. tüp bebek tedavisi sonrası çok oluyor dedi doktorum hazır mıyım bilmem ama özlemişim burayı ve yazmak istedim büyük çoğunluğu hatırlıyorum. Sevgiyle🥰💕
Maşallah maşallah nasıl sevindimmmm Rabbim e bin şükür. Nerden nereye kuzum yaa sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🤲♥️♥️

Bende seninle ayni durumdayim 🥴 oglum 11 aylik ve kendiliginden gebe kaldim. Dun de ikizlerim olacagini ogrendim soktayim. Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah.
Şu an ben de şoktayımmm okuyunca kalakaldım😁😁maşallah kuzum maşallah sağlıkla kucaklarsın ikisini de inşallah. Ya Rabbim çok büyüksün 🤲♥️♥️

Şu an ben de şoktayımmm okuyunca kalakaldım😁😁maşallah kuzum maşallah sağlıkla kucaklarsın ikisini de inşallah. Ya Rabbim çok büyüksün 🤲♥♥
ya cok tuhaf demi 6 sene bekle ogluna kavus kardesi olsunde allah iki tane birden versin 🥰 cok korkuyorum ama kendimi sansli hissediyorum binlerce kez sukrediyorumm rabbim herkesin yuzunu guldursun insallahh
Sağol canım Transfer oldum dün beklemedeym şuan 😍
hayirli olsun insallah guzel haberler verirsin 💕

ya cok tuhaf demi 6 sene bekle ogluna kavus kardesi olsunde allah iki tane birden versin 🥰 cok korkuyorum ama kendimi sansli hissediyorum binlerce kez sukrediyorumm rabbim herkesin yuzunu guldursun insallahh
Amin canım inşallah. Allah her şeyin hayırlısını nasip etsin. Sen iyi kalbinle içten duanı etmişsin Rabbim kabul etmiş iki tane birden vermiş. Olmaz diye bir şey yok bak buna iyi örneksin burada okuyan herkese de umut olsun. Maşallah sana,size. Sağlıkla kucakla ikizlerini kalabalık ailenin tadını doya doya çıkar inşallah kuzum🤲♥️😊

kinalikadin kinalikadin canlar nasılsınız uzun zaman oldu hiçzaman bulup takip edemiyorum..cocuklar la zaman nasıl geçiyor anlamıyorum,,,inşallah tedaviler olumlu testler pozitiftir grupta sevgiler
Canım benim ya özledim hepinizi kimse yazmıyor artık merak ediyorum herkesi. Biz hep evdeyiz canım virüs sebebiyle hapsolduk resmen. Zaten tüm gün alp le uğraşıyorum zaman geçip gidiyor. İnşallah her isteyene nasip olur

Doktorlar sizin için bi dönem bebeğin kemikleri kısa falan demişti değil mi ? hilal1907 hilal1907

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır giremiyordum. Çok şükür Haziran ayında kızımı kucağıma aldım. Benim sürecim baştan sona çok zordu. Çok ağır gebelik zehirlenmesi geçirdim bu yüzden erken doğum oldu zor atlattık çok şükür bende bebeğimizde iyiyiz. Küçücük Dogan bebeğim su an çok şükür Baya toparladı. Kızımın öyküsü direnmek olduğu için ismi Öykü Diren ❤️ Darısı olmayan herkesin basına inşallah 🙏

Ben sayfayı bu sayfayı 3 senedir takip ediyorum. bu sayfada çok fazla yorumum olmadı belki kinalikadin kinalikadin hatırlar beni =) Kimi zaman sizlerle sevindim kimi zaman ise yine sizlerle üzüldüm. Allahıma şükürler olsun bende kısmetimi aldım kucağıma. Paşam 9 aylık oldu =) Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah. Nasip olanlara da sağlıkla, hayırla büyütmeyi nasip etsin. Amin. =)

X