2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

kizlar ben dayanamadim idrar testi yaptim bugun 6.gunum hayalet cizgi cikti dikkatli bakinca goruluyor dunde oyle cikti

Canım ben dün kan testi yaptırdım çıkmasına rağmen normal 5 liralık olanlarda bendede çok silik çıktı merak etme erken olan testler var onda ise belirgin şekilde çıktı ıstersen onlardan al

Canım ben dün kan testi yaptırdım çıkmasına rağmen normal 5 liralık olanlarda bendede çok silik çıktı merak etme erken olan testler var onda ise belirgin şekilde çıktı ıstersen onlardan al
tm cnm bugun alim yarin sabah ilk idrarla yaparim her eczanede varmi fiyati ne kadar

Kuzum biraz önce konuştum doktorla progestan 100mg kullanıyordum günde 3 kere şimdi onu yine 3 kere ama 2ser tablet kullan Pazartesi haberleşelim dedi sanırım Pazartesi günü giderim :KK200:
Hadi insallah güzel haberlerle gel.. :) bende progestani fitil olarak kullanıyorum günde 4 defa ve kullanmaya devam et dedi.. sanırım 2 ay kadar kullanmaya devam edicem

Hadi insallah güzel haberlerle gel.. :) bende progestani fitil olarak kullanıyorum günde 4 defa ve kullanmaya devam et dedi.. sanırım 2 ay kadar kullanmaya devam edicem
ben gunde bi tane igne vuruluyorum aciyor kalcam artk bide gobekten kan sulandirici vuruyorum gebelik pozitif olsada devammi ediliyor ignelere

ben gunde bi tane igne vuruluyorum aciyor kalcam artk bide gobekten kan sulandirici vuruyorum gebelik pozitif olsada devammi ediliyor ignelere
Edilir herhalde bilmiyorum ki canım düşme ihtimalini azaltiyormuş bu progestan ilaçları ama iğneden yorulduysan artik. Konuş Dr la fitil, jel veya hapa cevirebilirmiyz diye

Yeni geldim eve karnimdan baktı Dr alttan bakmayı pek tercih etmiyorum dedi. 1 kese gördük 2. De olabilir erken dedi 10-15gun sonra kalp atışı duycaz inşallah ultrasona Gore 5 haftalık :))
cok sevindim canim hadi cok sukur :KK66: biz de bugun keseleri gorduk 1 tanesi cok guzel gorunuyor saglikli dedi biri tam gelismemis dedi bakalim. Benim de 5 haftalik gorundu ultrasonda 8 gun sonra kalp atisi icin gelebilirsin dedi hayirlisi insallah hepimiz icin :KK66:

cok sevindim canim hadi cok sukur :KK66: biz de bugun keseleri gorduk 1 tanesi cok guzel gorunuyor saglikli dedi biri tam gelismemis dedi bakalim. Benim de 5 haftalik gorundu ultrasonda 8 gun sonra kalp atisi icin gelebilirsin dedi hayirlisi insallah hepimiz icin :KK66:
Evet şükürler olsun canım bi ilk kan testinde bide bugün çok heyecanlıydim beklerken adim söylendiğinde koşa koşa gittim muayene odasına :KK55:

Canım günaydın bu takvimi bende yapmaya çalıştım da olmadı çookk ama çok açıklayıcı bir şekilde anlatirmisin sana zahmet :oops:
Henüz o aşamaya gelmesemde sanirim ustteki yorumda tahmini boyu yazan yeşil yer var ya onun altındaki yere tikla. Hamilelik takvimi yaziyo. Çocuğun muhtemelen dogacagi tarihi gircekmissin mesela 01-01-2018 oyle okudum bi dene istersen arkadaş yazana kadar :KK66:

X