2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Kızlar mrb
Benim dondurulmuş embriyo transferin olacak Ekim de ancak grip oldum bi yandaşında adet oluyorum ama grip için ilaç kullanmam sakıncalı olur mu

Hiç belirtin var mıydı Peki?
Şuan acayip gaz birikmesi ne bağlı mide şişkinliği var afedersin . Basından beri bu zamana kadar da adet sancilarim oldu ve çabuk yoruluyorum .. bu arada kimyon kaynatıp için gebelere faydaliymis ve gaz söktürücü...

cnm transferden sonra nelere dikkat ettin
Sürekli yatmadim. Hatta 2. Günün sabahı kahvaltıyi ben hazırladım. Birçok Dr dinledim yatarak tutunma olasılığı artmiyo diyorlar bende sıkıldm zaten :) domestos cif gibi şeylerle temastan kaçındim eldiven taktim. ama yarım saatten fazla ayakta durmadim bi iş yapiyosam dinlenerek yaptim. Çok yağlı,baharatli,hamurisi yemedim bitki çayı icmedim. Çayı da çoook çok açık ve günde 1 bardağı gecmicek şekilde yani kahvaltı da içtim bunlar zaten Dr un uyarıları canım boyle...

Kızlar henüz transfer olalı 1 gün oldu ama agrım var regl sancısı gibi normalmidir?
Normal canım transfer ilaçlar yumurta toplama vs birçok işleme maruz kaldın. Benim de ilk gün bi ağrı şişlik oldu. Ertesi gün geçti. Dördüncü güne kadar hiç ağrı olmadı üzüldüm hatta olmadı kesin diye. Beşinci gün ağrılar batmalar başladı. Sürekli olarak devam etti

Mutlu Pazarlar kızlaaaar,

Dün yine evde test yaptım ve gölge gibi bir çizgi bile çıkmadı. Asıl test günüm yarın. Transferin 10. Günü... Eminim ki negatif çıkacak, bu kadar iyi ve olumlu düşünmeme rağmen bunu kabullendim. Hepimiz bu zorlu yolculuğun hem maddi hem manevi anlamda nelere mal olduğunu biliyoruz. Sonunda görmek istediğimiz de tabii ki emeklerimizin karşılığını alabilmek... Çok istemiştim, tüm inancımı, sevgimi, umutlarımı henüz neye benzediğini bile bilmediğim sadece fotoğrafını gördüğüm o minicik embriyoma vermiştim. Karnıma konduğundan beri hep konuştum onunla. Sımsıkı tutun, sakın vazgeçme dayan, annen sana çok iyi bakacak... Olmadı. Benim yaramazım bana tutunmadı. Üstelik en iyi kalite 5 gün olmasına rağmen. Benim tüplerim yok. Tek şansım tüp bebek. Vazgeçmeyeceğim bebeğim... Sana kavuşabilmek için, kokunu içime çekebilmek için, tüm hayallerini gerçekleştirebilmek için asla vazgeçmeyeceğim...
Sabırla, sebatle ve umutla Mutlu günler olsun hepimize...

Hayırlı sabahlar musmutlu pazarlar dilerim arkadaşım. gebelik testi gerçekten yaniltabiliyo bakma sen ona :) kan testi yap inşallah 400 le 500 lerle karsilasirsinda sevinçten hem ağlar hem gülersin :) seni çok iyi anliyorum son günlere doğru artık insan yavaş yavaş cöküyo bitkin kaliyosun. İstersen bugün içerisinde ver kani.

Canım inşallah kan testinde pozitif sonucunu alır bizimle burada güzel haberlerini paylaşırsın, o testler çok yanıltıcı olabiliyor

kizlar ya ben ishal oldum tutmaz diye korkuyorum ishal olmayin kabiz olmayin yaziyor doktorun verdigi kagitta

kizlar ya ben ishal oldum tutmaz diye korkuyorum ishal olmayin kabiz olmayin yaziyor doktorun verdigi kagitta
Bişey olmaz Allah in izniyle bende dün isaldim diğer günler de hep kabizdim yani kabız olmak daha tehlikeli ona bakarsan. Ama haşlanmış patates, muz tuketebilirsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…