2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Canımmmmmmmm o kadar mutlu oldum kiiiiiiii! Kendi haberimi almış gibiiiiiii :KK49::KK76::KK73::KK73::KK73: Çok çok tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsiiiiin.
Benim de bugün transferin 6. Günüüü yabancı sitelerde okuyorum 5. Gün embriyosu transfer edilenler bu zamanlarda idrarda pozitif görüyor. Biliyorum erken ama bir erken gebelik testi yaptım az önce dayanamayıpp kocaman bir negatif gördüm. Ama yapmadan önce çıkarsa erken öğrenip sevineceğim çıkmazsa da sabırla beklemeye devam edeceğim diye söz vermiştim. Tabii yine insan birazcık demoralize olmuyor değil :KK61:Pazartesi test günüm. Burda haberleri aldıkça öyle mutlu oluyorum kiiiii!
Ah gülüm ah .. sorma o testler silik çıkmasına rağmen benide mahvetti sen çok erken bakmışsın gerçekten ama üzülme cikanda var cikmayanda ben 10. 11. Günlerde yaptığım halde silikti moralini bozma tmm :)) Allah razı olsun bende oyleyim gercekten pozitif çıkanlara kendim çıkmış gibi hissettim negatif çıkana da kendime çıkmış gibi üzüldüm 1 hafta sonra tekrar dene erken gebelik testi bakalm nolcek :) sende güzel haberle gel âmin âmin âmin.. :skandal:

hic umutsuzluga kapilma inanki sen ne kadar umutlu olursan o kadar olumlu oluyo. Bi de beslenmene ve ilaclarina dikkat insallah hayirli sonuclarini aliriz :dua: ben bu sefer sıktım disimi ve 11.gun idrar testi yaptim.
Ben belki dayanamayip 9. Gun idrar test i yaparim umutlu olmamamin sebebi embriyolarin 3. Gun ve orta kalite olmasi. Hic belli olmaz tani ki bu isler ama genele bakinca basari pek elde edilememis

Ben belki dayanamayip 9. Gun idrar test i yaparim umutlu olmamamin sebebi embriyolarin 3. Gun ve orta kalite olmasi. Hic belli olmaz tani ki bu isler ama genele bakinca basari pek elde edilememis
o belli olmaz canim benimki de 3. Gun embriyosu ben de ilk basta cok tedirgin oldum cunku ilk tedavimde 5.gun transferi yapilmistiama negatifi gormustum. Bu sefer kafamda 3.gun embriyosuyla ilgili soru isaretleri olunca hemen internette arastirdim. Ozellikle youtube da birinin ayni senin dedigin gibi 3.gun embriyosu ve orta kalitede tarnsferi yapilmis ve sonuc pozitif o bana umut olmustu ve cok iyi gelmisti gercekten. Rabbim ol derse olur insallah guzel dusunelim :KK66:

o belli olmaz canim benimki de 3. Gun embriyosu ben de ilk basta cok tedirgin oldum cunku ilk tedavimde 5.gun transferi yapilmistiama negatifi gormustum. Bu sefer kafamda 3.gun embriyosuyla ilgili soru isaretleri olunca hemen internette arastirdim. Ozellikle youtube da birinin ayni senin dedigin gibi 3.gun embriyosu ve orta kalitede tarnsferi yapilmis ve sonuc pozitif o bana umut olmustu ve cok iyi gelmisti gercekten. Rabbim ol derse olur insallah guzel dusunelim :KK66:
Insallah sonuc guzel olur. Sizlerin haberine de kendiminmis gibi cok seviniyorum. Negatif olanlara da ayni sekilde uzuluyorum. Bu yolda emek vermek cok ozel birsey. Sorun yasamayan insanlar bunun degerini pek anlayamazlar sanirim. Insallah isteyen herkesin hayirlisiyla cok guzel evlatlaru olur:anne:

Ya kızlar bişey sorucam yarin gidip hemşireye sorucam ama icim içimi yiyor bu aksam 7 ve 7bucukta ignelerim vardi ilkini sorunsuz yaptim ama diherini şiringaya cekerken bi türlü bütün sıvıyı alamadim beş dkka gevd vurdum ve dibinde biraz ilaç kaldi sorun olur mu acaba yarin gidip anlaticam boyle durumlarda dr a söylenmesi gerekiyormuş

Benim de bugün yumurta toplandi. 18 yumurta. 10 büyük. 5 gün sonra döllenme belli olacak kasımda da transfer var. Gittiğim merkez dondurup yapıyor şansı daha çok oluyormuş

Benim de bugün yumurta toplandi. 18 yumurta. 10 büyük. 5 gün sonra döllenme belli olacak kasımda da transfer var. Gittiğim merkez dondurup yapıyor şansı daha çok oluyormuş
kizlar bana dua edin yarin sabah 10:30 transferim var
kizlar ikiniz icin de hayirlisi olsun insalla dualarimiz sizinle

kizlar transferim oldu iki tane minnos icimde 7 tanesinin gelisimi devam ediyomus iki uc sonra arayip bilgi vercekler dindurucaz 4 gun embriyosu

Hadi bakalım geldik en heyecanlı kısma :KK200: inşallah tutunur minnoşların canım, bu Arada transfer nasıl geçti anestezilimi yaptırdın

kizlar transferim oldu iki tane minnos icimde 7 tanesinin gelisimi devam ediyomus iki uc sonra arayip bilgi vercekler dindurucaz 4 gun embriyosu
:) İkisi de tutunsun insallah canım hayırlı olsun.. :KK200:

X