2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Merhaba kizlar benimde p.tesi gunu yumurtalarim toplanicak aslinda aşılama yapilacakti, klomen kullandim bende polikistik over var ama sadece yumurtalarim cok baska bi sikinti yok bugun kontrole gittim dr yumurtalarim cok olduğu için aşılama yaparsak dördüz besiz olabilir hepsi tutabilir dedi ya akışına birakin ya da tüp bebeğe dönelim dedi iğnelerimi aldım bugün yarin kullanıp p.tesi toplama işlemi yapilacak kismetse

kizlar ben karar verdim transferimi anastezili yaptiricam
Ya ben de oyle istiyordum hep cok korkuyordum ama cok rahat oldu arkadasim. Gercekten herhangi bir sıkıntı yasamadim. Tercih senin tabi ki ama oncesinde cok endiseli biri olarak ben hic bir problem yasamadigimi soylemek istedim :)

Ya ben de oyle istiyordum hep cok korkuyordum ama cok rahat oldu arkadasim. Gercekten herhangi bir sıkıntı yasamadim. Tercih senin tabi ki ama oncesinde cok endiseli biri olarak ben hic bir problem yasamadigimi soylemek istedim :)
cnm muayenede bile cnm aciyor ben o aletten cok korkuyorum rahim filminde cok cnm acidi cok agladim ondan anestezili yaptircam

cnm muayenede bile cnm aciyor ben o aletten cok korkuyorum rahim filminde cok cnm acidi cok agladim ondan anestezili yaptircam
Rahim filmini yaptırabilen biri transferi güle oynaya yaptırabılır tatlım hiç yok yere anestezi alma derim ben rahim filmini normal yapmaya çalıştılar merkezi yıktım anestezi ile yaptırdım muayeneden bende çok hoşlanmam ama yumurtalıklara bakmasından bile kısa sürdü

cnm rahim filmi benimde anestezili olcakti ben ac gitmedim ondan normal yaptilar ama o aleti takarlarken hastaneyi inlettim transferde sikarim doktorada rahatlik vermem yaptiramam ondan anestezili yaptircam transferde rahat olmak kendini kasmamak lazim ama ben masaya cikinca kendimden geciyorum cok korkuyorum

Hayirlisi olsun canım

Can

Canım senin kaçıncı gün embriyosu benim 5 ayrıca 5 e Gore yüksek buldum değeri ben :)
benim 3. Gun embriyosu canim zaten bugun normalde test gunumdu ama ben dayanamadim 12. Gun yaptirmistim. Doktor aradi az once tebrik etti 2 ekim de tekrar bi test yapalim dedi bakalim artik Rabbim yardimcimiz olsun. Senin degerin bana da yuksek geldi tek emriyo mu koyulmustu?

Evet yaşım kucuk olduğu için Dr kaldiramazsin dedi tek yani

Evet yaşım kucuk olduğu için Dr kaldiramazsin dedi tek yani
Canımmmmmmmm o kadar mutlu oldum kiiiiiiii! Kendi haberimi almış gibiiiiiii Çok çok tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsiiiiin.
Benim de bugün transferin 6. Günüüü yabancı sitelerde okuyorum 5. Gün embriyosu transfer edilenler bu zamanlarda idrarda pozitif görüyor. Biliyorum erken ama bir erken gebelik testi yaptım az önce dayanamayıpp kocaman bir negatif gördüm. Ama yapmadan önce çıkarsa erken öğrenip sevineceğim çıkmazsa da sabırla beklemeye devam edeceğim diye söz vermiştim. Tabii yine insan birazcık demoralize olmuyor değil Pazartesi test günüm. Burda haberleri aldıkça öyle mutlu oluyorum kiiiii!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…