2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Kızlar ufak bir bilgi paylasayim: midenizde fazla şişkinlik oluşuyorsa bu ilaçlardan dolayıymış ben Dr u aradım bol su iç dedi günde 4 5 lt kadar. İşe yarıyor..

Kızlar ya 18 yumurtadan 10u büyüktü. 8i canlılık göstermiş 4ü iyi 4ü yavaşmış şimdilik. Bu kötü bir durum mu ya?

2 kasımda. Dondurup işlem yapacaklar tutma ihtimali daha çok oluyormuş. Çarşamba donduracaklar herhalde
Günaydın canım. Bende bu konudan muzdaribim 12 toplandı çok sevinmiştim transfer den 1gun öncesine kadar 5 i de sağlıklı kaliteli dediler transfer den sonra sordum 3 tanesi dondurulcak kalitede değildi dediler yani şuan 1 tane dondurulms var ama bunlar artık sorun halinden çıktı benim için çünkü tutundu yavrum 12.gun 577 15. Gün 1988 sağlıklı ilerliyoruz bakalm şükürler olsun. Diyeceğim o ki sıkma canını sen... 1 tane bile kalsa... Rabbim sana onu bu vesileyle nasip edecekse o 1 tane tutar zaten... :)

Allahim hayirli sekilde kucagina da almak nasip etsin. Boyle hamilelik haberi verenlere cok mutlu oluyorum. Allahim bizim ugraslarimizi da bosa cikarmasin yuzumuze gulsun insallah

cnm transferden sonra hergun uzandinmi yoksa ev isi felan yaptinmi
Sürekli yatmadim. Hatta 2. Günün sabahı kahvaltıyi ben hazırladım. Birçok Dr dinledim yatarak tutunma olasılığı artmiyo diyorlar bende sıkıldm zaten :) domestos cif gibi şeylerle temastan kaçındim eldiven taktim. ama yarım saatten fazla ayakta durmadim bi iş yapiyosam dinlenerek yaptim. Çok yağlı,baharatli,hamurisi yemedim bitki çayı icmedim. Çayı da çoook çok açık ve günde 1 bardağı gecmicek şekilde yani kahvaltı da içtim bunlar zaten Dr un uyarıları canım boyle... Bu msji 85. Sayfada yazmıştım görmedin yada unuttun herhal :)

cok sagol cnm cvp icin

Narkozsuz 4 rahim filmi cektirdim 3u ayni anda ve hep artarak yapmislardi. hos bunada dayanirim galiba. Bi transferden korkuyorum. Toplamada genel anesteziymis galiba hissetmicem icin korkum yok. Transfer lokal anestezi uyguluyorlarmis diye okudum nerden nasil uyguluyolar merak ediyorum

Canım transfer çok kolay, Ağrı sızı hiç bir şey hissetmedim ben, anestezi falan da almadım muayene eder gibi yerleştirdiler meleğimi inşallah tutunmuştur, ama tabiki hiç bir endişem de yoktu, doktoruma çok güveniyorum ne dese tamam dedim, sen tabiki kendini nasıl rahat hissedersen öyle yapsınlar :)

Insallah tutunmusturrr... yaa yarin olsa da bende doktorla gorussem. O kadar sorucam seyler varki insallah doktor umdugum gibi cikar bende sizin gibi guvenebilirim. Ilk deneme ilk surec ilk ve son sans benim icin. Adaklarim var tutarsa

Insallah tutunmusturrr... yaa yarin olsa da bende doktorla gorussem. O kadar sorucam seyler varki insallah doktor umdugum gibi cikar bende sizin gibi guvenebilirim. Ilk deneme ilk surec ilk ve son sans benim icin. Adaklarim var tutarsa

Teşekkür ederim canım inşallah:) İçinde hiç bir şey kalmasın her şeyi sor, inşallah hayırlısıyla ve kolaylıkla transferini yaparsın ve güzel haberlerini bize burdan verirsin

Insallahh insallahhh... onumde uzun bir surec var biliyorum benim gibi sabirsiz birine izdirap olacak gec olsun guc olmasin demisler. Insallah oyle olur benim icinde. Yarin 3 de randevum gidip konusayim rahatlayayim gelip anlatirim :) ayy heyecan heves merak korku stressss...arada bi sevinc patlamasi yasiyorum daha fol yok yumurta yokken bazende kara kara dusunuyorum valla psikolejimle oynuyorum kendi kendime resmen

Gercekten cok sevindim. Seninle konustugumuzdan beri dua ettim hep insAllah sağlıkla kucağına almak da nasip olur :) şu an senin adına öyle mutluyum ki inan beni de gelişmelerden haberdar edersen çok sevinirim :)

Ben de öyle düşünüyordum ama Allah sabrını da çok güzel veriyor canım bir an da bakıyorsun sonuç bekliyorsun:) Allah sağlıkla kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah haberlerini bekliyoruz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…