2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Yaaaaaaa çok sevindim tebrik ederim canım benim uyuyakalmısım beklerim diyordum:) çok rahat bir hamilelik geçirir sağlıkla alırsın inşallah bebişini kucagına :KK200::anneadayı::KK200:
Sonucu öğrendiğimde nasıl hem güldüm hem ağladım öyle bian daha önce yaşamadim çok güzeldi amin inşallah cümlemize nasip etsin miinnak bebisler :)

Gunaydin sagolun :)
Tebriklerrrr sağlıkla kucağına al inşallah en heyecanlı kısım şimdi 2 ye katladı mı keseyi görecek miyim kalp atışlarını duyacak mıyım stresi başlıyor sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah canım benim çok sevindim yaa:dua::KK200::nazar::nazar::nazar::anneadayı::anneadayı:

Tebriklerrrr sağlıkla kucağına al inşallah en heyecanlı kısım şimdi 2 ye katladı mı keseyi görecek miyim kalp atışlarını duyacak mıyım stresi başlıyor sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah canım benim çok sevindim yaa:dua::KK200::nazar::nazar::nazar::anneadayı::anneadayı:

Allah razı olsun amin inşallah sende sağlıklı doğum yaparsın inşallah tum bekleyenlere nasip etsin Yaradan.. :)

Günaydın benimde bugün eğer hersey yolunda giderse 5.gün transfer olacağım aksilik çıkmasın lütfen dualarınızı bekliyorum kızlar

Suan odada sıkısmayı beklıyorım dr 2 embriyo transfer edeceğini ama çok kaliteli değil orta kalite olduğunu söyledi böyle orta denilipte hamile kalan varmı

Suan odada sıkısmayı beklıyorım dr 2 embriyo transfer edeceğini ama çok kaliteli değil orta kalite olduğunu söyledi böyle orta denilipte hamile kalan varmı
cnm ortada olsa ayni rahme tutunmalari onu takma kafaya ins annelerine tutuncaklar

Benim de orta kalite. Doktora sordugumda o onemli degil hic belli olmuyo bu isler dedi ama benim de aklimda soru isareti hala bu durum. Bu arada benimki 3. Gun orta kalite. Sen daha sanslisin :)

X