2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Ben iğneden narkozdan falan korkmam öyle canim tatlı değildir ama basimdaki hemsireler beş para etmez elimin ustunden damar açacağı zaman igregi elimin içinde kırdı damarım patladı kolumun iç kismindan girdi oydu yine bulamadı diğer elimin ustunden buldu şükür delik deşik ettiler hiç memnun kalmadim gerildim ve korktum dinlenme odasında açtım gözlerimi çok agrim olunca iğne vurdular 4 gün kadar kaldı ağrı üsümde ..zaten transfer den sonra unutuyorsun o ağrıları

Islem sirasinda hafif anestezi veriyorlar, o yuzden agri sanci olmuyor. Uyuyorsun sadece. Islemden sonra biraz agri ve siskinlik oldu bende ama gun gectikce azaldi

Aaa o stres anında yapılacak acemilik mi o? Zaten insan bir panik halinde oluyor çok geçmiş olsun... keşke söyleseydin doktoruna sonrasında

Merhaba hanimlar. Ben 32 yasindayim. İlk defa tup bebek yaptiriyorum. 2 defa asilama yaptirdim. Sonucu negatif. 10 eylulde yumurtalarim toplandi 9 tanesi donduruldu 4 tanesi Aa kalite diye soylendi. Simdi rahim dinlendirme yontemi uygulanacak. Benim 7. Tanesi 5.Gun embriyosu. Birsey merak ediyorum 3. Gun embriyosuyla 5. Gun embriyosu arasinda ne farklar var. Allah hepimize hayirli evlatlar nasip kismet etsin. Minik mucizeler kucaklarimizi doldursun insallah

Canım bence kesinlikle şikayet etmeliydin o hemşireyi hassas bi tedavideyiz zaten klinik çalışanlarının hepsininde aynı hassasiyetle yaklaşması lazım hastalarına

Çok sayfa var hepsini okuyamadım ama insAllah bebeğin sana tutunur..

Ay inanmıyorum gerçekten yapılacak hata değil umarım konuşmuşsundur merkezleri bu konuyla alakalı. Hiç yokken sıkıntı olmuş olmayacak şeyde.. Hangi şehirde yaptırdın?

Islem sirasinda hafif anestezi veriyorlar, o yuzden agri sanci olmuyor. Uyuyorsun sadece. Islemden sonra biraz agri ve siskinlik oldu bende ama gun gectikce azaldi
Çok ciddi bir belirt yok yani elhamdulillah.. peki dikkat etmen gereken şeyler oldu mu? Doktorunun süreç içindeki tutumu nasıldı? Ben bulundugum şehirde yaptirmayacağım. Takip eden doktor ve işlemi yapan doktor farklı bu sebeple de tedirginim..

Yumurta toplama yapilan gun dinlen dedi doktorum. O gun ise gitmedim rapor aldim, ertesi gun ise devam ettim ben. Agri ve siskinligi sordugumda normal dedi, agrilara odaklanma dedi. Benim sabah olmustu yumurta toplama. Sabah ac sekilde merkeze gittim. Doktor gelmeden once hazirlandim. Ameliyat onlugu giydirdiler. Sonra islemin yapilacagi odaya gectim, hemen anestezi verdiler. Sonra zaten odada sedyede uyandim. Doktorum gitmisti,islem sonrasinda onunla yuzyuze gorusmedik telefon ile haberlestik. Hic endiselenme,gercekten cok basit bisey. Sonrasindaki agrilar da katlanilabilir türden.

Aaa o stres anında yapılacak acemilik mi o? Zaten insan bir panik halinde oluyor çok geçmiş olsun... keşke söyleseydin doktoruna sonrasında
Dr um Manisa da abla işlemden sonra hemen kliniğe geri döndü. Transfer de de ben moralimi bozmak istemedim o yüzden konu acmadim yarın uzuun uzun soylicm ama

Ay inanmıyorum gerçekten yapılacak hata değil umarım konuşmuşsundur merkezleri bu konuyla alakalı. Hiç yokken sıkıntı olmuş olmayacak şeyde.. Hangi şehirde yaptırdın?
Dr manisada biz İzmirde olduğumuz için su hospital de oldu

Canım bence kesinlikle şikayet etmeliydin o hemşireyi hassas bi tedavideyiz zaten klinik çalışanlarının hepsininde aynı hassasiyetle yaklaşması lazım hastalarına
Ya sorma gitsin yerler kan oldu diğeri de kalkmış o ahlaksiza diyo ki yerleri batirdin hahaha hihihi alayli alayli hepsi sinir oldum o an ne biçim sorma...

Ya sorma gitsin yerler kan oldu diğeri de kalkmış o ahlaksiza diyo ki yerleri batirdin hahaha hihihi alayli alayli hepsi sinir oldum o an ne biçim sorma...
Canim hem doktoruna hem de merkeze muhakkak anlat bunu. Uyarilsin o hemsireler. O durumda olan kimsenin canını sıkmaya hakkı yok hemşirelerin. Hassas bi iş.

3. Gun emriosu transfer edildi gecen cumartesi. 1 tane. Test günüm 27 eylül yani persembe ama benim icim içimi yemeye başladı. Kan testi yaptırmak ve yaptırmamak arasında gidip geliyorum.. Kafayı yemem an meselesi.. hicbir belorti de yok..

Bende geçen haftadan beri aynıyim canim. Yarın test günüm. Cok zor tuttum kendimi test yapmamak icin :)

Slm herkese 13 eylülde transferim oldu dayanamadım 21.de test yaptirdim kanda baktirdim değerim 0(sıfır ) çıktı 8.gün oluyor çift embryo transfer edilmişti değerin artma ihtimali varmıdır 5.gün embriyosu

Slm herkese 13 eylülde transferim oldu dayanamadım 21.de test yaptirdim kanda baktirdim değerim 0(sıfır ) çıktı 8.gün oluyor çift embryo transfer edilmişti değerin artma ihtimali varmıdır 5.gün embriyosu
Ayni gün olmuş transferimiz canim. Bende yarin test yaptiracagim. Ama senin sorunla ilgili.bir bilgim yok. Ama 5.gün embriyosuymuş. Döllenmenin 13.günunde test yapmissin yani. Tecrübeli arkadaslar yazarlar belki birazdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…